1

@Coutinho007 idealnie

2

Obrona City to jak te klauny z tego mema

0

@Pingwinek Sam tęskniłem ale to jaki zjazd zaliczył to głowa mała

1

Real gra lepiej atak pozycyjny niz City XD do czego to doszło

2

City w zimie to powinno 200 baniek na pomoc wywalić żeby Nico miał do kogo podać. Przecież Gundo i Bernanrdo to sa jakieś wraki na dnie oceanu

1

Bernardo to jakiś placek. Typ od dwóch lat totalnie nie dojeżdża

0

City już złaźcie z tego boiska bo to wstyd

0

Ta obrona City to taki kryminał

0

Pep klasyczne kombinowanie xD w ostatnim czasie chyba nie wychodziło to za dobrze

2

@DonCarletto wczoraj to wrzucałem z x i dodali tam kontekst że podobno fejur

0

Podobno rodzina Munuera Montero jest prześladowana. Nawet dziadka mu wyzywają.

1

@kewin dzieki


0

Rewanż 1/8 gramy w Barcelonie czy to będzie losowane jeszcze?

6



Yamal co świrował XD

4

@chrissssty69 w punkt. Podobnie jak w jakimś ostatnim meczu co szła taka bomba w Wojtka i on to rękami sparował w bok( chyba próbował łapać w pierw) to Ter Stegen by chciał tam zrobić Neuer style czyli bronie jedną ręką i by to wpadło. Dość często były takie sytuacje że my przełamywało rękę

6

W końcu ogarną że i Mats nie daje takiej pewności jak Wojtula

0

@Krzty króciutko Wojtula z pachołami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SelloutCrowd mityczna gra nogami Matsa

2

@Dzejkob97 zdecydowanie. Na lini gra bardzo dobrze (to raczej każdy wiedział) ale i daje dużo spokoju na 5 metrze przy dośrodkowaniach, z tym Mats miał mega problemy. Co się też rzuca w oczy to że on każdy strzał chociaż próbuje bronić. Wczoraj przy tym spalonym poszedł hazard i się rzucił w drugi róg ale próbował. Mats by zrobił swoją słynną pozę z lewą ręką w górze i odprowadzaniem piłki wzrokiem.

0

@kanver_ z formą z jesieni jak najbardziej. Ostatnio mam wrażanie że jednak serwis bardziej siadł

3

@kanver_ fajnie jakby 3 z przodu zakręcił

0

@barteq spalony ewidentny, karnego nie powinno być, nawet Olmo zrobił gest rękami

5

@A4ron na blika to wątpię

0

@HavertzKai Sam Olmo pokazał że nie ma karnego

0

@PatrychoO to jestem w szoku xd

0

@PatrychoO Urban to realowiec nie?

0

Yamal dzisiaj gra w swoją grę

0

Dlaczego tam karnego nie było? Za bardzo się wyrzucił?

0

Olmo wypada na miesiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?