Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 idealnie
2
Obrona City to jak te klauny z tego mema
0
@Pingwinek Sam tęskniłem ale to jaki zjazd zaliczył to głowa mała
1
Real gra lepiej atak pozycyjny niz City XD do czego to doszło
2
City w zimie to powinno 200 baniek na pomoc wywalić żeby Nico miał do kogo podać. Przecież Gundo i Bernanrdo to sa jakieś wraki na dnie oceanu
1
Bernardo to jakiś placek. Typ od dwóch lat totalnie nie dojeżdża
0
City już złaźcie z tego boiska bo to wstyd
0
Ta obrona City to taki kryminał
0
Pep klasyczne kombinowanie xD w ostatnim czasie chyba nie wychodziło to za dobrze
2
@DonCarletto wczoraj to wrzucałem z x i dodali tam kontekst że podobno fejur
0
Podobno rodzina Munuera Montero jest prześladowana. Nawet dziadka mu wyzywają.
1
@kewin dzieki
0
Rewanż 1/8 gramy w Barcelonie czy to będzie losowane jeszcze?
6
Yamal co świrował XD
4
@chrissssty69 w punkt. Podobnie jak w jakimś ostatnim meczu co szła taka bomba w Wojtka i on to rękami sparował w bok( chyba próbował łapać w pierw) to Ter Stegen by chciał tam zrobić Neuer style czyli bronie jedną ręką i by to wpadło. Dość często były takie sytuacje że my przełamywało rękę
6
W końcu ogarną że i Mats nie daje takiej pewności jak Wojtula
0
@Krzty króciutko Wojtula z pachołami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SelloutCrowd mityczna gra nogami Matsa
2
@Dzejkob97 zdecydowanie. Na lini gra bardzo dobrze (to raczej każdy wiedział) ale i daje dużo spokoju na 5 metrze przy dośrodkowaniach, z tym Mats miał mega problemy. Co się też rzuca w oczy to że on każdy strzał chociaż próbuje bronić. Wczoraj przy tym spalonym poszedł hazard i się rzucił w drugi róg ale próbował. Mats by zrobił swoją słynną pozę z lewą ręką w górze i odprowadzaniem piłki wzrokiem.
0
@kanver_ z formą z jesieni jak najbardziej. Ostatnio mam wrażanie że jednak serwis bardziej siadł
3
@kanver_ fajnie jakby 3 z przodu zakręcił
0
@barteq spalony ewidentny, karnego nie powinno być, nawet Olmo zrobił gest rękami
5
@A4ron na blika to wątpię
0
@HavertzKai Sam Olmo pokazał że nie ma karnego
0
@PatrychoO to jestem w szoku xd
0
@PatrychoO Urban to realowiec nie?
0
Yamal dzisiaj gra w swoją grę
0
Dlaczego tam karnego nie było? Za bardzo się wyrzucił?
0
Olmo wypada na miesiąc