Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@thcmenel420 nie mówibylismy tak i Tito nie był żadnym geniuszem. Większość meczy wymęczonych, na grę się nie dało patrzeć. Zdecydowanie lepiej wspominam sezon za Taty Martino mimo braków pucharów
0
@adamek20151 powinien zostać i być naszą jedynką. Oby nikomu do głowy nie przyszło by grał Ter Static
0
Co ten impostor Ter Static tak szybko wraca, gość się chyba zesrał na widok Wojtuli.
0
jak Nico w City dzisiaj śmigał?
0
czerwo dla Atleti słuszne?
1
@OzzyFCB szacunek wg bialych
2
Real 2/9 pkt w Lutym, a podobno sezon dla nich zaczyna sie w Lutym xD
2
dzisiaj liga Negreiry w prime
3
Vini to jak typ z orlika xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@partymaker mówisz o tym bokserze?
0
@nightwishygt burak, cham i kłamca jak widać
0
ogląda ktoś City? jak gra Nico?
2
@norbi77 mecz komentuje kibol Realu (z czym sie nawet nie ukrywa) Laboga, oraz ukryta opcja madrycka czyli Ćwiakała
1
@macio_944 co w tym kontrowersyjnego? jak widać po meczach jak grał Mbappe bez Viniego, a jak gra z Vinim
3
@ranger3120 u nich zawsze im trudniej tym łatwiej
0
@VegetaPolska pjanić też nie potrafił do pola karnego dokopać z rogu
1
@Exerion do 24h mecz meczem, z reguły to własnie koło tych 24h, raz mi wysłali 3h przed meczem xD na x razy tylko raz na bramkach na CN mi gość sprawdzał paszport
3
@Exerion jako tip to kox czy weed od czarnucha na la rambli jest droższy niż od czarnucha przy parc ciutadella
1
@Eklerek nikt w to nie uwierzy
1
@kamiVeB super nieoczywsite nazwiska gdzie Raphinia jest drugim najlepiej sie sprzedającym w tym sezonie xD a Gavi w top 5/6
0
@tomek8756 ze Fridoliny nie ma to w szoku jestem
1
Ter Staric w cuprze to jego najlepszy występ od 10 lat
0
@Sysia11 Ona sporo winow z Sabalenka nastukala gdy tej drugiej głowa nie dojeżdżała
1
@Eklerek nic dziwnego że Ter Static zamyka oczy przy strzałach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Recber ma rywalizować z Ter Staticiem pseudonim “Nie chce mieć konkurencji”?
0
@ObiwanKenobi a było coś. Ten co na bramie do posiadłości robił jako ochroniarz i waliło od niego sterydami?
1
@PatrychoO chciał handlować kartą wychowanka xd obydwu trzeba się pozbyć, wrzucić młodego na ławke do Wojtka i myśleć o kimś na 2026
24
Tchouaméni: “At Real Madrid, the season starts in February.”
Wygrali z miałkim City i już się zaczyna pompka xD