0

@thcmenel420 nie mówibylismy tak i Tito nie był żadnym geniuszem. Większość meczy wymęczonych, na grę się nie dało patrzeć. Zdecydowanie lepiej wspominam sezon za Taty Martino mimo braków pucharów

0

@adamek20151 powinien zostać i być naszą jedynką. Oby nikomu do głowy nie przyszło by grał Ter Static

0

Co ten impostor Ter Static tak szybko wraca, gość się chyba zesrał na widok Wojtuli.

0

jak Nico w City dzisiaj śmigał?

0

czerwo dla Atleti słuszne?

1

@OzzyFCB szacunek wg bialych

2

Real 2/9 pkt w Lutym, a podobno sezon dla nich zaczyna sie w Lutym xD

2

dzisiaj liga Negreiry w prime

3

Vini to jak typ z orlika xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@partymaker mówisz o tym bokserze?

0

@nightwishygt burak, cham i kłamca jak widać

0

ogląda ktoś City? jak gra Nico?

2

@norbi77 mecz komentuje kibol Realu (z czym sie nawet nie ukrywa) Laboga, oraz ukryta opcja madrycka czyli Ćwiakała

1

@macio_944 co w tym kontrowersyjnego? jak widać po meczach jak grał Mbappe bez Viniego, a jak gra z Vinim

3

@ranger3120 u nich zawsze im trudniej tym łatwiej

0

@VegetaPolska pjanić też nie potrafił do pola karnego dokopać z rogu

1

@Exerion do 24h mecz meczem, z reguły to własnie koło tych 24h, raz mi wysłali 3h przed meczem xD na x razy tylko raz na bramkach na CN mi gość sprawdzał paszport

3

@Exerion jako tip to kox czy weed od czarnucha na la rambli jest droższy niż od czarnucha przy parc ciutadella

1

@Eklerek nikt w to nie uwierzy

1

@kamiVeB super nieoczywsite nazwiska gdzie Raphinia jest drugim najlepiej sie sprzedającym w tym sezonie xD a Gavi w top 5/6

0

@tomek8756 ze Fridoliny nie ma to w szoku jestem

1



Ter Staric w cuprze to jego najlepszy występ od 10 lat

0

@Sysia11 Ona sporo winow z Sabalenka nastukala gdy tej drugiej głowa nie dojeżdżała

1

@Eklerek nic dziwnego że Ter Static zamyka oczy przy strzałach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Recber ma rywalizować z Ter Staticiem pseudonim “Nie chce mieć konkurencji”?

0

@ObiwanKenobi a było coś. Ten co na bramie do posiadłości robił jako ochroniarz i waliło od niego sterydami?

1

@PatrychoO chciał handlować kartą wychowanka xd obydwu trzeba się pozbyć, wrzucić młodego na ławke do Wojtka i myśleć o kimś na 2026

24

Tchouaméni: “At Real Madrid, the season starts in February.”

Wygrali z miałkim City i już się zaczyna pompka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?