2

na tym Montchujik to i tak każdy mecz jak wyjazd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

to już wiadomo dlaczego znowu mamy problem z FFP

3

ale PSG Liverpool to bedzie meczycho

3

Dobra sie fartnelo xd

1

to Real izi, ciężej by im było z Bayerem jednak

0

@mcsarna Inter czy Alteti to dla nas ciężsi rywale niż Liverpool, czy Arsenal

0

@demsi1707 to jakies wygenerowane przez AI xd

1

@mordini123 dzięki

0

dni w których gramy LM będą znane dzisiaj przy losowaniu czy to jakoś później?

0



Jakie to jest złoto, dlaczego dopiero teraz to widzę. Aż mi przypomniał jeden user co robił tutaj analizy

0

Każdy z pomocników jest w swoim prime, kogo dajecie do pierwszej 11? Pedri, Olmo raczej obowiązek ale na trzeciego?

0

@robsoNele @mm1986 topeczka, dzieki

4

Dembele w tym roku strzela co 46 minut i jest liderem w golach.

0

jest jakiś kod na sklep Barcelony na koszulki? Kiedyś coś latało na 20%

0

@PatrykBarca Szejki to i tak ogarną xD

0

ManCity’s list of top players set to LEAVE the club in the summer has been reported by Daily Star! ????????

“Kevin De Bruyne, Bernardo Silva, John Stones, Mateo Kovacic, Ilkay Gundogan, Ederson, Jack Grealish and Kyle Walker are all expected to leave Manchester City".

No tak to powinno wyglądać. Będą pewnie duże zakupy w lecie i ciekawe jak Pep poradzi sobie z budowaniem na nowo. Nigdy nie miał takiego wyzwania

0

@FCBparasiempre jak grasz średnio i przy okazji nie działa serwis to ciężko jest o cokolwiek walczyć

2

@ACMaldini3 z drugiej strony chcieliśmy to Bernardo Silve xd

0

@BORO_12 tylko, że Araujo to jest loteria. On ci zagra mecz jak w primce co chował Viniego albo takie partidazo jak rok temu w SPH z Realem czy właśnie w LM z PSG.

2

@kryhaa wiem dlatego do Pedriego w obecnej formie by się przydał zdrowy Olmo i jakiś Casado/ FDJ (solidnie) i jednak mamy lepszą pomoc

0

@comtedurgell też bym nie grał tego z Araujo, z nim to jest 50/50 czy coś odwali jak rok temu, czy zagra tak jak z Realem w tym roku

3

Na PSG będzie zmotywowany Rapha i Yamal, który widać szuka rewanżu. Wypadałoby, żeby Lewy zagrał coś jak rok temu w Paryżu. Pedri, który w końcu osiągnął mityczny poziom słów Kumana i jest lepszy niż cała pomoc PSG . Wojtek lepszy niż ten elektryk Donnarumma. Gdyby Kunde był w formie to i raczej o obronę może by było być spokojnym, bo na luzie by schował Barcole czy Kvare. Ten Dembele jedynie, no dobry jest ewidentnie to na niego trzeba uważać.

1

@SzczenaWojtula dosłownie mial 3 sezony tylko warto pamiętać że w tych 3 tylko jeden miał przełożenie na mecze w Europie.

4

@Krzty prawda, Valdes odwalał babole ale i potrafił wygrać ważne mecze, tego Mats nie robi

3

@SzczenaWojtula no typ tu siedzi ponad 10 lat i rozegrał nwm, z 500 meczów pewnie albo i więcej, więc jak najbardziej. Co nie zmienia faktu że takiego Valdesa wspominam i będę wspominał lepiej

57

@clyde xd!

5

sezon dal Realu zaczyna sie 19 lutego

0

to City to Osassuna jedzie do 0. Niech się tam cieszą

3

Ta gra City to wygląda gorzej niż Xavineta. Może Xavi na nowego trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?