Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No teraz to już trzeba powiedzieć że faul xd
8
Cwiakala co tak cicho siedzi
0
Porównać sobie naszą grę, a City XD u nich to wygląda jak za Xaviego jakiegoś
4
Ale to City to też niezła ekipka jak nie potrafią się przy piłce utrzymać dłużej niż 6 podań xD
5
Cwiakala szczytuje już 7 minut
7
Cwiakala wlasnie dochodzi
26
Cwiakala co odleciał po tej bramce
1
Nic to PSG nie gra a ładują na 3
0
@kanver_ to było moje ulubione opowiadanie
1
@PIWOSZ89 ser na szynkę i potem jakieś warzywo
2
@[Oli] a przed kontuzją zawalił nam dwumecz z PSG i od stycznia zeszłego roku był cieniem zawodnika. Gość siedzi tu już nwm z 4 czy 5 lat i dalej nie zrobił progresu XD jedyne z czego go pamiętam to skakania nad herbem i ze często w kluczowych momentach odcinało mu łeb
0
@Pedri16Future i tak to wygląda lepiej niż jeszcze kilka meczów temu
0
Araujo sobie tym meczem chyba załatwił pozycje numer 4 jako ŚO, chyba że jeszcze Christensen go przegoni
2
Araujo chyba chce zagrać powtórkę partidazo z PSG
1
Araujo jeszcze brakuje kontuzji do końca sezonu i nawet w lecie się nikt po niego nie zgłosi. Zostaniemy z Umtitim v2
0
@Gaz i żałuję że na to nie poszło chcoiaz najbardziej to żałuję że rok temu nie udało się z Bayernem
1
Jeszcze się wysypał xddddd
3
Araujo to jest dalej ten sam Araujo co 4 lata temu jak tu przychodził czyli szybki i silny. Zero progresu jeśli chodzi o grę piłka czy jak widać nawet o myślenie
10
@ali3gator przecież to Araujo łamał xd
1
Dociągnąć z Araujo do końca sezonu i niech idzie za te 65 baniek
1
Araujo linie złamał? XD
0
@cules100pro autentycznie raz w Barcelonie, dosłownie raz na nwm ile ale mi sprawdzali paszport XD nwm czy patrzył akurat na numery czy co ale chciał
28
Araujo nie ma i nagle pułapki działają XD
2
@escarabajo klasyczny Felix. Dobry pierwszy mecz albo dwa, a potem się zacznie
0
@Kengo zostań przy Michael
2
@Eklerek ten post to akurat b8 xd
0
@snupson a Kurtula co znowu? on ostatnio to gra chyba raz na miesiac
5
@jacobFCB jakim cudem on nie łapie kartek to tego nie wie nikt. Wystarczy zobaczyć co on w każdym klasyku robi z Robertem. Goni go do środka boiska i wali łokciem w plecy
0
@Janas11224 De Jong co się bał włożyć nogę i skasować piłkę i poszła kontra gdzie jak wrócił na swoje polowe to odpuścił i zostawił Cubarsiego samego na dwóch xd
0
@regatta52 wojtek gada po włosku więc pewnie jakieś podstawy hiszpańskiego szybko złapał