1

@PatrychoO dobrze, że chociaż Patri dali bo miałem obawy, no i o Salmie w końcu nie zapomnieli jak rok temu

0

@PatrychoO dlaczego one batlle nie ma?

0

@sevs jak zgarną LM albo Hiszpania złoto na euro to Alexia pewnie

0

@Arden prawda jest taka, że była szansa by odszedł rok temu za fajny hajs. każdy tego chciał i kibice i on, ale przy okazji zawalił nam ważny mecz, potem dostał kontuzji i oferty pewnie nie wpadły, a jak były to kiepskie. Teraz to nawet nie wiem jaka sytuacja ale pewnie kontrakt będzię trzeba przedłużyć, żeby nie uciekł za darmo i sie będziemy z nim męczyć. Chłop nie ma głowy i nie powinien być kapitanem, tak samo obecnie to jest wybór nr 3/4

0

W sumie dlaczego taki przepis istnieje, że nie można rejestrować dwa razy tego samego zawodnika?

0

@MatBac1991 jota jordi jest nawiedzony, nie ma co go traktować poważnie

0

@BorzyKrzys no to chyba ostatnia deska ratunku dla jego kariery po ostatnich wtopach

0

@AlwaysBlaugrana ale on chyba celowo czekał do końca żeby liga zatwierdziła bo nie mieliby czasu by to sprawdzać. Coś jak z dźwigniami w lato 2022 czy to Barca studios gdzie było sprzedawane 2 razy, a nikt nie płacił xD prawda jest taka że na luzie od września mógł znaleźć kogoś kto to kupi i zapłaci i problemu z rejestracją by nie było

0

@PanMietek jak nie grasz w ultimate team to nie warto

1

Stefano Vukov wraca do sztabu Rybakiny. Chyba serio są parą bo ciężko to wytłumaczyć

0

@Bykunn no nwm sprzedaż chociaż tej trybuny i żeby dostali ten hajs. Albo szukać innych opcji czy sponsorów

0

Dlaczego w tym klubie trzeba wszystko na ostatnią chwilę. Przecież od rejestracji w lecie to mieli z 3 czy 4 miesiące na przekminienie sposobu na rejestrację.

4

@RoberDzik jak w lecie też go nie zarejestrują xd

1

@PatrychoO jak coś sporo tam sam Tarantino tez powymyślał xd

2

Laporta wczoraj wysłał Deco do USA, żeby było więcej czasu

0

@Arden on nie ma bota? Pamiętam że kiedyś jak tak tutaj wszystko wrzucał to miał sporo błędów w tłumaczeniu albo wgl wszystko było bez sensu. Teraz te wszystkie translatory działają lepiej więc łatwo to automatyzować

1

@7black4 kto tam ma poręczyć jak w zarządzie już sama rodzina Laporty xd

0

@jakub1906 Tebas w lecie tłumaczył jak się zabezpieczają przed tą kreatywną księgowoscia to już mogli dać na wstrzymanie

1

Wychodzi na to, że transfer Olmo nie tylko skompromitował nas wizerunkowo (jeszcze się dało) to jeszcze pogrążył naszą sytuację finansową. Serio skoro wiedzieli że nie ma kasy na bocznego obrońcę i skrzydłowego to nie lepiej było odpuścić to okienko i skupić się na podreperowaniu finansów?

1

@MesQueUnClub96 zburzyć spalić Santiago znam ale tego drugiego nie

0

@MesQueUnClub96 Neymara chyba nie kojarzę

0

@takisobiektos yonex najlepsze rakiety ale pewnie jak zwykle o hajs poszło

1

@Martwy topeczka niesamowita, czekam na part3 ale to pewnie dopiero na ps6

0

@sergio5 teraz lata już prywatnym samolotem a nie easy jetem jak w lecie

0

Yamal już lata prywatnym samolotem, a nie jak w lecie easy jetem to ta dupeczka wróciła

1

@BulaKG Garnacho chyba skład wynosił do mediów XD

1

@MesQueUnClub96 no Lucy Bronze była w związku z Keira. Obydwie grały w Barcelonie. Jakoś rok temu się rozstały i Lucy w lecie odeszła z Barcelony. Teraz wrzuciła fotkę na insta i raczej to info że jest w związku z Ona Batlle więc pewnie jej odejście było trochę wymuszone by nie było kwasów

0

Czyli powód odejścia Lucy Bronze z Barcy to związek z Ona Batlle?

1

Jeszcze jedna wtop i Bilbao nas przegoni

0

@Sysia11 i ile materace wygrali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?