Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO dobrze, że chociaż Patri dali bo miałem obawy, no i o Salmie w końcu nie zapomnieli jak rok temu
0
@PatrychoO dlaczego one batlle nie ma?
0
@sevs jak zgarną LM albo Hiszpania złoto na euro to Alexia pewnie
0
@Arden prawda jest taka, że była szansa by odszedł rok temu za fajny hajs. każdy tego chciał i kibice i on, ale przy okazji zawalił nam ważny mecz, potem dostał kontuzji i oferty pewnie nie wpadły, a jak były to kiepskie. Teraz to nawet nie wiem jaka sytuacja ale pewnie kontrakt będzię trzeba przedłużyć, żeby nie uciekł za darmo i sie będziemy z nim męczyć. Chłop nie ma głowy i nie powinien być kapitanem, tak samo obecnie to jest wybór nr 3/4
0
W sumie dlaczego taki przepis istnieje, że nie można rejestrować dwa razy tego samego zawodnika?
0
@MatBac1991 jota jordi jest nawiedzony, nie ma co go traktować poważnie
0
@BorzyKrzys no to chyba ostatnia deska ratunku dla jego kariery po ostatnich wtopach
0
@AlwaysBlaugrana ale on chyba celowo czekał do końca żeby liga zatwierdziła bo nie mieliby czasu by to sprawdzać. Coś jak z dźwigniami w lato 2022 czy to Barca studios gdzie było sprzedawane 2 razy, a nikt nie płacił xD prawda jest taka że na luzie od września mógł znaleźć kogoś kto to kupi i zapłaci i problemu z rejestracją by nie było
0
@PanMietek jak nie grasz w ultimate team to nie warto
1
Stefano Vukov wraca do sztabu Rybakiny. Chyba serio są parą bo ciężko to wytłumaczyć
0
@Bykunn no nwm sprzedaż chociaż tej trybuny i żeby dostali ten hajs. Albo szukać innych opcji czy sponsorów
0
Dlaczego w tym klubie trzeba wszystko na ostatnią chwilę. Przecież od rejestracji w lecie to mieli z 3 czy 4 miesiące na przekminienie sposobu na rejestrację.
4
@RoberDzik jak w lecie też go nie zarejestrują xd
1
@PatrychoO jak coś sporo tam sam Tarantino tez powymyślał xd
2
Laporta wczoraj wysłał Deco do USA, żeby było więcej czasu
0
@Arden on nie ma bota? Pamiętam że kiedyś jak tak tutaj wszystko wrzucał to miał sporo błędów w tłumaczeniu albo wgl wszystko było bez sensu. Teraz te wszystkie translatory działają lepiej więc łatwo to automatyzować
1
@7black4 kto tam ma poręczyć jak w zarządzie już sama rodzina Laporty xd
0
@jakub1906 Tebas w lecie tłumaczył jak się zabezpieczają przed tą kreatywną księgowoscia to już mogli dać na wstrzymanie
1
Wychodzi na to, że transfer Olmo nie tylko skompromitował nas wizerunkowo (jeszcze się dało) to jeszcze pogrążył naszą sytuację finansową. Serio skoro wiedzieli że nie ma kasy na bocznego obrońcę i skrzydłowego to nie lepiej było odpuścić to okienko i skupić się na podreperowaniu finansów?
1
@MesQueUnClub96 zburzyć spalić Santiago znam ale tego drugiego nie
0
@MesQueUnClub96 Neymara chyba nie kojarzę
0
@takisobiektos yonex najlepsze rakiety ale pewnie jak zwykle o hajs poszło
1
@Martwy topeczka niesamowita, czekam na part3 ale to pewnie dopiero na ps6
0
@sergio5 teraz lata już prywatnym samolotem a nie easy jetem jak w lecie
0
Yamal już lata prywatnym samolotem, a nie jak w lecie easy jetem to ta dupeczka wróciła
1
@BulaKG Garnacho chyba skład wynosił do mediów XD
1
@MesQueUnClub96 no Lucy Bronze była w związku z Keira. Obydwie grały w Barcelonie. Jakoś rok temu się rozstały i Lucy w lecie odeszła z Barcelony. Teraz wrzuciła fotkę na insta i raczej to info że jest w związku z Ona Batlle więc pewnie jej odejście było trochę wymuszone by nie było kwasów
0
Czyli powód odejścia Lucy Bronze z Barcy to związek z Ona Batlle?
1
Jeszcze jedna wtop i Bilbao nas przegoni
0
@Sysia11 i ile materace wygrali?