Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KamQiX co do Intergalactic: The Heretic Prophet to boję sie, że mogą tam mocno pójść w otwarty świat (takie info pojawiało się od jakiegoś czasu, że nowy IP będzie sanboxem) co do reszty to się zgadzam, Uncharted to była nawalanka serią z karabinu
7
@MesQueUnClub96 wgl w środku sezonu ładować się do takiego łajna
0
no Ferran to chyba z 5mln z tego transferu spłaciłeś
3
dobrze, że to przepchali w końcówce
0
Ferran zaraz Lewego na ławe posadzi
3
co ten De Jong wyprawia
0
@Szklaner Grecja top1? XD gdzie całą kuchnię to zerżnięta z Turcji bo imigranci spod okupacji przywieźli
2
@BulaKG 11 i kończę 12 więc w sumie udało się średnio 1 na miesiąc, stety niesetety ale nic ambitnego (może poza Marquezem)
0
@tomek8756 u mnie bez lipy kiedy przyjdziesz, raczej jesteśmy rozliczani z tego co udało nam się zrobić, co robimy, pomiędzy spotkaniami
1
@PatrychoO Hansen nawet nominacji nie dostała xd
2
@PatrychoO Hansen nawet nie nominowana do FIFA pro (napastnicy)
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
3
Ja na miejscu Wojtka bym zerwał kontrakt, bo to serio ludzkie nawet nie jest
11
@Gaz ostatnio męczymy bułę ale za Xaviego męczyliśmy bułę praktycznie od początku nie licząc lutego 2022.
1
szczerze to od drugiej połowy z Espanyolem to jest takie samo męczenie buły jak za Xaviego
0
Ale De Jong to jest tragedia niesamowita. Już lepiej niech grają ci 15 latkowie Fernandez z La Masi. Pewnie żadnej różnicy w poziomie by nie było
0
no w końcu się trafił ten mecz co każdy strzał to gol
3
zawsze ten Sandro spierdolony
0
@KrychaFCB on zostanie do końca. Piłka go już średnio interesuje, a jego żona nie chce się ruszać z Barcelony
1
@Pitinho dzień dobry, chyba nigdy
0
@AduŚ07 no olmo gra chyba 3 mecze i potem uraz na miesiąc
0
@PatrychoO ale tylko stadionowa?
1
@Wasacz_ serio myślałem, że odpoczywa i czeka na nowego trenera xD
1
Swiatek widze przyklad z Sinnera bierze
0
@Janas11224 ze nie wchodzą na kod czy znowu nie ma?
0
Barcelona wypuściła shortsa jak w pesie legendy podają sobie piłkę. Zaczyna się od Cruyffa potem Stoichkov itd. Akcja kończy się gdy Messi podaje do Yamala i ten strzela. Ale jest pompka na młodzika
1
@Kinginiesta polecam książki przeczytać xd
0
@tbas przecież oni Lile grali przed meczem z BVB
5
ale się chłop spali mentalnie xD
0
Arda co zakręcił rogala