Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 @Kalipso @DragonxNF remaster jedynki jest ok? Bo widzę że oryginał z 2010 to nwm czy nie traci myszką
1
@4drian0 lubię twin peaks, w Alan wake nie grałem. Muszę ogarniać 1 przed 2?
0
oby nie było jak z kostką Frenkiego
9
@kamiVeB gdyby źle nie wyjebal to by nie było wylewu Cubarsiego
0
bez skrzydeł się totalnie nie da grać, a w drużynie mamy tylko Yamala
0
tam był błąd przy tym spalonym? bo coś widzę, że pomylili stopy
0
demony wracają na Anoeta, jak za najlepszych lat :)
7
idzie drukowanie
0
@Aragorn33 różnica jest taka że Roque ma sufit tam gdzie Endrick podłogę. Młodszy ma pecha, że trafił na beton Carlo
17
@piterheh86 no przecież widać że fejk
0
@koszol dlaczego piszesz mamy, a na avatarze masz herb Barcelony?
1
@Kgorecki2500 oby Sikorski
0
Tak ale nie z dychą Netto. 6/7 ok. Chociaż nie wiem czy 10netto nie ma Ansu
1
@Em_DzeJ ta ale w tym sezonie to juz taka jechanka jest XD i z odcinka jeszcze lepiej
1
ale te nowe 3 odcinki z dzisiaj z Offie PL to jest złoto
0
@Matheu12 jako programista do seniora studiów nie potrzebuje, potem jak będziesz chciał iść na menadżerskie stanowiska to już tak.
0
@g_ochaa jak chcesz lepsze miejsca to dopłać do trybuny czy laterala
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Eskel z Girony masz pociąg ale nwm ile kosztuje transport z lotniska do miasta
0
@g_ochaa jak byłeś w muzeum na cn to pewnie nie, prędzej bym czekał jak nowe otworzą, ja w tym nowym-tymczasowym nie byłem
0
@g_ochaa ja szybko, chyba miałem po dwóch dniach, potem paczka szła z 2 tygodnie
0
@g_ochaa no to tak jak napisałem
0
@g_ochaa że socio czy jaki membership? ceny w otwartej są wyższe ale to zależy czy dużo wyższe czy typu 5 euro
1
@MessiForeverTheBest a z czego wiadomo? bo kojarze ze grey to fanfic zmierzchu xD
0
@MessiForeverTheBest zmierzch to fanfic?
1
@Kgorecki2500 Czesi raczej ciągle pamiętają o 68
0
@FcPortoFan1999 no właśnie oglądałem jak się podpalił o Yamalu i zaczął gadać, że lepszy od Messiego. Inni aż się za głowy łapali ,dzisiaj musiał na twiterze przepraszać.
0
@FcPortoFan1999 to wiem, bardziej mi chodzi o jego zachowanie/osobowość
0
Jota Jordi to jakiś odklejeniec równy nie?
0
@Popitek12 z Fridolina