0

@4drian0 @Kalipso @DragonxNF remaster jedynki jest ok? Bo widzę że oryginał z 2010 to nwm czy nie traci myszką

1

@4drian0 lubię twin peaks, w Alan wake nie grałem. Muszę ogarniać 1 przed 2?

0

oby nie było jak z kostką Frenkiego

9

@kamiVeB gdyby źle nie wyjebal to by nie było wylewu Cubarsiego

0

bez skrzydeł się totalnie nie da grać, a w drużynie mamy tylko Yamala

0

tam był błąd przy tym spalonym? bo coś widzę, że pomylili stopy

0

demony wracają na Anoeta, jak za najlepszych lat :)

7

idzie drukowanie

0

@Aragorn33 różnica jest taka że Roque ma sufit tam gdzie Endrick podłogę. Młodszy ma pecha, że trafił na beton Carlo

17

@piterheh86 no przecież widać że fejk

0

@koszol dlaczego piszesz mamy, a na avatarze masz herb Barcelony?

1

@Kgorecki2500 oby Sikorski

0

Tak ale nie z dychą Netto. 6/7 ok. Chociaż nie wiem czy 10netto nie ma Ansu

1

@Em_DzeJ ta ale w tym sezonie to juz taka jechanka jest XD i z odcinka jeszcze lepiej

1

ale te nowe 3 odcinki z dzisiaj z Offie PL to jest złoto

0

@Matheu12 jako programista do seniora studiów nie potrzebuje, potem jak będziesz chciał iść na menadżerskie stanowiska to już tak.

0

@g_ochaa jak chcesz lepsze miejsca to dopłać do trybuny czy laterala

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Eskel z Girony masz pociąg ale nwm ile kosztuje transport z lotniska do miasta

0

@g_ochaa jak byłeś w muzeum na cn to pewnie nie, prędzej bym czekał jak nowe otworzą, ja w tym nowym-tymczasowym nie byłem

0

@g_ochaa ja szybko, chyba miałem po dwóch dniach, potem paczka szła z 2 tygodnie

0

@g_ochaa no to tak jak napisałem

0

@g_ochaa że socio czy jaki membership? ceny w otwartej są wyższe ale to zależy czy dużo wyższe czy typu 5 euro

1

@MessiForeverTheBest a z czego wiadomo? bo kojarze ze grey to fanfic zmierzchu xD

0

@MessiForeverTheBest zmierzch to fanfic?

1

@Kgorecki2500 Czesi raczej ciągle pamiętają o 68

0

@FcPortoFan1999 no właśnie oglądałem jak się podpalił o Yamalu i zaczął gadać, że lepszy od Messiego. Inni aż się za głowy łapali ,dzisiaj musiał na twiterze przepraszać.

0

@FcPortoFan1999 to wiem, bardziej mi chodzi o jego zachowanie/osobowość

0

Jota Jordi to jakiś odklejeniec równy nie?

0

@Popitek12 z Fridolina

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?