Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FanBarcYxD legit, polecam szukać na perfumhub (tam masz tylko legit sklepy)
0
@Eto'o9 R10 to Yamal w końcu dostanie minuty?
1
@Zoker ja grałem bramki
6
ale taki De Jong by idealni siadł za Rodriego w City. Guardiola wiesz co robić
3
Guardiola chyba przedłużył tą umowa bo nagle poczuł, że ma nowe wyzwanie i budowanie zespołu na nowo. W sumie nigdy czegoś takiego nie miał w swojej karierze.
0
@Seledynowy tylko, że podobnie jak Riki Picz. Gość nie potrafi pressować, nie potrafi utrzymać piłki i dyktować tempa gdy trzeba. W piłce nie chodzi tylko o pchanie wszystkiego do przodu.
0
Co się z tym City stało
0
Robert dzięki za kupon, już myślałem, że Torre mi zwalił
0
dzieki Torre za kupon na 520 ziko
0
Raphinia na skrzydle to traci każdy swój atut xD
1
Ci sędziowie to nic nie widzą xd
2
@bartas97 totalnie nie mogłem przejść przez pierwszy rozdział w RDR2, a robiłem chyba z 10 podejść.
2
@baczmus The Last of Us
3
@Arden kim wtedy był Bosak, że już go zaprosił Kuba
0
@Objectivo były plotki że nowy IP będzie sandboxem i szczerze nwm czy to dobrze patrząc na to co ND robiło
1
@Alanooo menu to i na ps5 nie chodzi płynnie xd dopiero od ps5 pro śmiga. Niestety ale ta gra nie jest wgl zoptymalizowana
2
@gumaz no jak najdalej od UE, najlepiej do latino america ale pewnie trafi na Australie bo tam rodzina
1
@sidi12843 z reguły 24h przed meczem ale potrafią wysłać i na kilka godzin przed. Rekordowo mi chyba 3h przed wysłali
0
Podobno w sklepach już są te koszulki z badgem na 125 lecie. Jest symetrycznie w miejscu starego logo. Na stronie jeszcze nie widzę, więc na razie pewnie lokalnie. Podobno już jutro mają w LM z tym grać.
Tylko są dostępne jeszcze z notką o meczu xD
1
@mientusek1407 i na tygodniu walną Liverpool w Angli xd
0
@Kapitan hawk wole Ściągany
0
@gumaz według czego mają powoływać?
0
@RobiS może patrzysz na damską rozmiarówkę xd
3
Yamal kostka na 10 dni czyli może na 1/8 w LM się wyrobi
0
@LukaszFan Olmo to wgl totalnie nie czuje gry z Lewym, a wczoraj to i z Gavim się nie dogadywał
0
Biorę to na siebie, trzeba wyciągnąć wnioski i zmienić czip
29
Najlepsze jest to, że nasza pomoc wygląda najgorzej w momencie gdy do gry wrócił każdy pomocnik xD
0
@Beztroskii tutaj raczej widać typowy brak skrzydła, kogoś kto weźmie piłke i przejdzie te 10 metrów robiąc miejsce. Obecnie pchamy wszystko środkiem, a nasza pomoc nie dojeżdza.
0
oby teraz nie zawalili w LM, de Jong aktualnie to powinien być ostatni wybór do gry w pomocy
3
Casado dostał to czerowo ale zostało 10 minut i myślałem, że to dowiozą. A tutaj Kounde taki kryminał