1

@FanBarcYxD legit, polecam szukać na perfumhub (tam masz tylko legit sklepy)

0

@Eto'o9 R10 to Yamal w końcu dostanie minuty?

1

@Zoker ja grałem bramki

6

ale taki De Jong by idealni siadł za Rodriego w City. Guardiola wiesz co robić

3

Guardiola chyba przedłużył tą umowa bo nagle poczuł, że ma nowe wyzwanie i budowanie zespołu na nowo. W sumie nigdy czegoś takiego nie miał w swojej karierze.

0

@Seledynowy tylko, że podobnie jak Riki Picz. Gość nie potrafi pressować, nie potrafi utrzymać piłki i dyktować tempa gdy trzeba. W piłce nie chodzi tylko o pchanie wszystkiego do przodu.

0

Co się z tym City stało

0

Robert dzięki za kupon, już myślałem, że Torre mi zwalił

0

dzieki Torre za kupon na 520 ziko

0

Raphinia na skrzydle to traci każdy swój atut xD

1

Ci sędziowie to nic nie widzą xd

2

@bartas97 totalnie nie mogłem przejść przez pierwszy rozdział w RDR2, a robiłem chyba z 10 podejść.

2

@baczmus The Last of Us

3

@Arden kim wtedy był Bosak, że już go zaprosił Kuba

0

@Objectivo były plotki że nowy IP będzie sandboxem i szczerze nwm czy to dobrze patrząc na to co ND robiło

1

@Alanooo menu to i na ps5 nie chodzi płynnie xd dopiero od ps5 pro śmiga. Niestety ale ta gra nie jest wgl zoptymalizowana

2

@gumaz no jak najdalej od UE, najlepiej do latino america ale pewnie trafi na Australie bo tam rodzina

1

@sidi12843 z reguły 24h przed meczem ale potrafią wysłać i na kilka godzin przed. Rekordowo mi chyba 3h przed wysłali

0

Podobno w sklepach już są te koszulki z badgem na 125 lecie. Jest symetrycznie w miejscu starego logo. Na stronie jeszcze nie widzę, więc na razie pewnie lokalnie. Podobno już jutro mają w LM z tym grać.

Tylko są dostępne jeszcze z notką o meczu xD

1

@mientusek1407 i na tygodniu walną Liverpool w Angli xd

0

@Kapitan hawk wole Ściągany

0

@gumaz według czego mają powoływać?

0

@RobiS może patrzysz na damską rozmiarówkę xd

3

Yamal kostka na 10 dni czyli może na 1/8 w LM się wyrobi

0

@LukaszFan Olmo to wgl totalnie nie czuje gry z Lewym, a wczoraj to i z Gavim się nie dogadywał

0

Biorę to na siebie, trzeba wyciągnąć wnioski i zmienić czip

29

Najlepsze jest to, że nasza pomoc wygląda najgorzej w momencie gdy do gry wrócił każdy pomocnik xD

0

@Beztroskii tutaj raczej widać typowy brak skrzydła, kogoś kto weźmie piłke i przejdzie te 10 metrów robiąc miejsce. Obecnie pchamy wszystko środkiem, a nasza pomoc nie dojeżdza.

0

oby teraz nie zawalili w LM, de Jong aktualnie to powinien być ostatni wybór do gry w pomocy

3

Casado dostał to czerowo ale zostało 10 minut i myślałem, że to dowiozą. A tutaj Kounde taki kryminał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?