Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
ale stypa ten mecz
1
po co ten Lewy tam biega
2
lewy z Bayernu to jeden kontakt i bomba z lewej
0
co to za ludzie komentują ten mecz
0
@ali3gator w tym sezonie jeśli chodzi o top5 lig to Pena jest najlepszy w wyjściach
4
@CPuyol pewnie za Messiego
0
@macio_944 a jakie on transfery zrobił w tym roku? Nie licząc tego okienka to tam przyszedł chyba tylko savinho
1
@Gall nie rozumieją bo się tego nie da zrozumieć skoro są to mega złożone funkcje parametryzowane przez miliony czy czasami nawet miliardy zmiennych.
0
@mekston mój trenejro mówi, że 4 będą na pewno, ale liczy na 5
1
@Sysia11 mocne problemy ze zdrowiem - tutaj pewnie wynika to z tego, że ona dość późno zaczęła serio grać w tenisa (w pełni się temu poświęcać) i ten jej organizm nie przyzwyczaił się do tego obciążenia. Drugi problem to tam jest mega toksyczna relacja w sztabie + Rybakina jako osoba jest dość specyficzna i to jej nie pomaga.
0
bym przygarnął tego Wilsona, po co go psuje
0
wow Madison
0
@wojopancer stonsi oficjalną datę maja?
0
@PatrychoO za oznaczenie mnie były wakacje?
1
@Herato A Nazario też strzelił z 15 i nigdy nie wygrał LM.
Tego mu nikt nie wypomina
1
@Lanosss aktorka kiepska ale jest popularna i sporo osób ją lubi
0
Moja rekreacyjna gra w tenisa też polega na tym, bym chcociaz raz utrzymał serwis w secie to wtedy raczej wygram
0
@FCB_dimiC Sabalenka też fajna żyrafa
0
@markal123 niech dogra sezon i w lecie wyjazd
0
@Filipem Boras mówił w KS, że Yamal to gangus z osiedla imigrantów, a nie grzeczny chłopak. Więc trzeba się liczyć, że Messim z zachowania nie będzie
1
@VegetaPolska to frajerska karta jest
1
@Pawel13sz If I speak, Im in big trouble
4
Fajne słowa Wojtka o tej sytuacji z Di Marią xD
0
corner taken quickly
2
Pedri dostał stempel, a Ćwiąkała mówi, że nie był faulowany xD
1
dawaj Robert, dawaj zjebe Pedriemu za złe podanie
2
Araujo też widać, że tak nie kuma czaczy z Cubarsim jak Inigo
0
jeszcze na łeb od Atalanty u siebie i mamy klasycznego hat-tricka w wykonaniu Barcelony
0
jak się zesramy metr przed kiblem i wypadnimy z top8 to będą jaja
10
Szczęsny puszcza info przed oficjalka do kumpli z foot tracka?