9

ale stypa ten mecz

1

po co ten Lewy tam biega

2

lewy z Bayernu to jeden kontakt i bomba z lewej

0

co to za ludzie komentują ten mecz

0

@ali3gator w tym sezonie jeśli chodzi o top5 lig to Pena jest najlepszy w wyjściach

4

@CPuyol pewnie za Messiego

0

@macio_944 a jakie on transfery zrobił w tym roku? Nie licząc tego okienka to tam przyszedł chyba tylko savinho

1

@Gall nie rozumieją bo się tego nie da zrozumieć skoro są to mega złożone funkcje parametryzowane przez miliony czy czasami nawet miliardy zmiennych.

0

@mekston mój trenejro mówi, że 4 będą na pewno, ale liczy na 5

1

@Sysia11 mocne problemy ze zdrowiem - tutaj pewnie wynika to z tego, że ona dość późno zaczęła serio grać w tenisa (w pełni się temu poświęcać) i ten jej organizm nie przyzwyczaił się do tego obciążenia. Drugi problem to tam jest mega toksyczna relacja w sztabie + Rybakina jako osoba jest dość specyficzna i to jej nie pomaga.

0

bym przygarnął tego Wilsona, po co go psuje

0

wow Madison


0

@wojopancer stonsi oficjalną datę maja?

0

@PatrychoO za oznaczenie mnie były wakacje?

1

@Herato A Nazario też strzelił z 15 i nigdy nie wygrał LM.
Tego mu nikt nie wypomina

1

@Lanosss aktorka kiepska ale jest popularna i sporo osób ją lubi

0

Moja rekreacyjna gra w tenisa też polega na tym, bym chcociaz raz utrzymał serwis w secie to wtedy raczej wygram

0

@FCB_dimiC Sabalenka też fajna żyrafa

0

@markal123 niech dogra sezon i w lecie wyjazd

0

@Filipem Boras mówił w KS, że Yamal to gangus z osiedla imigrantów, a nie grzeczny chłopak. Więc trzeba się liczyć, że Messim z zachowania nie będzie

1

@VegetaPolska to frajerska karta jest

1

@Pawel13sz If I speak, Im in big trouble

4

Fajne słowa Wojtka o tej sytuacji z Di Marią xD

0

corner taken quickly

2

Pedri dostał stempel, a Ćwiąkała mówi, że nie był faulowany xD

1

dawaj Robert, dawaj zjebe Pedriemu za złe podanie

2

Araujo też widać, że tak nie kuma czaczy z Cubarsim jak Inigo

0

jeszcze na łeb od Atalanty u siebie i mamy klasycznego hat-tricka w wykonaniu Barcelony

0

jak się zesramy metr przed kiblem i wypadnimy z top8 to będą jaja

10

Szczęsny puszcza info przed oficjalka do kumpli z foot tracka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?