2

@Mitch_Atleta miał problem z kolanem przez co lekarz mu zabronił takich strzałów, dlatego też te wolne mu tak przestały wchodzić xD knuckle też Juninho ładował

0

@Amadeo1996 na Medere to i potrafisz złapać czarter za 200 ziko w dwie z 20kg checkin xD ale to już ekstrymalnie imho bierz bezpośrednio jakiegoś wizera i będzie taniej, nawet jeśli teraz jest droga to cena powinna spaść (dynamicznie to zmieniają)

5



Idealny komentarz

8

@Mitch_Atleta w punkt, typ się splakal z Bravo, nie chciał mieć konkurencji XD trzeba go odpalić

5

Nowy avatar wjechał

0

nic dziwnego, dograć ten i przyszły sezon z Wojtkiem i w 2026 szukać kogoś młodego. Pena i statua aut w lecie, na drugim niech będzie jakiś młodzik

0

@Sulimo na przepustce znowu jestes?

0

@Bocheno1 wam się oczy otworzą jak mi się zamkną

1

@Herato bez szans, Mbappe od jakiegoś czasu totalnie stanął piłkarsko, nic się nie rozwija i dalej bazuje tylko na szybkości.

3

@MesQueUnClub96 zawsze masz sen tylko nie zawsze go nie pamiętasz

0

https://twitter. com/NoTerStegen/status/1889273277861757390

Topeczka bramkarska przez 10 sezonów w LM.

0

@Derean a czyli tego co był w stanie grać dobrze z ogórkami z ligi ale w Europie dalej nie dowoził?

0



Tutaj Ter Static z tego sezonu

0



Ponad 80minut, składanka z występów Ter Statica. Kto za nim tęskni?

4

@Gall ludzie już mają tego dosyć. Na początku jeszcze się można było pośmiać ale teraz to już jest przeginka

0

@BorzyKrzys wychowały mnie te tereny

2

@ViscaelBarca2007 z drugiej strony jak się wywali tak jak rok temu to nikt go nie weźmie

0

@thcmenel420 nie mówibylismy tak i Tito nie był żadnym geniuszem. Większość meczy wymęczonych, na grę się nie dało patrzeć. Zdecydowanie lepiej wspominam sezon za Taty Martino mimo braków pucharów

0

@adamek20151 powinien zostać i być naszą jedynką. Oby nikomu do głowy nie przyszło by grał Ter Static

0

Co ten impostor Ter Static tak szybko wraca, gość się chyba zesrał na widok Wojtuli.

0

jak Nico w City dzisiaj śmigał?

0

czerwo dla Atleti słuszne?

1

@OzzyFCB szacunek wg bialych

2

Real 2/9 pkt w Lutym, a podobno sezon dla nich zaczyna sie w Lutym xD

2

dzisiaj liga Negreiry w prime

3

Vini to jak typ z orlika xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@partymaker mówisz o tym bokserze?

0

@nightwishygt burak, cham i kłamca jak widać

0

ogląda ktoś City? jak gra Nico?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?