6

co powiecie na statystyki najlepszych strzelców w TOP65 lig?

https://x.com/LaPulga_1987/status/1893627110448603409

0

@Stanio87 noclegi szukaj na jakimś booking czy google hotels i bierz co najtaniej z miarę sensowną opinią

jak znajdziesz coś na booking to warto też sprawdzić potem ten sam hotel na jego oficjalnej stronie (jak mają), bo może być różnica w cenie xD

0

@rafal314 poszukaj kogoś tutaj co jest socio to może ci kupi bo mają jeszcze zniżkę 20% (ale tylko na jeden, kupić można chyba 4). Ja sam się wybieram więc już kupiłem

0

@rafal314 nie dziwne. Tak jest na mecze co jest sporo chętnych. Czyli każda kolejka pucharowej LM czy mecz z Realem

0

@rafal314 będzie, najczęściej jest to dzień po dla socios

3

Diane, 11:30 a.m., February 24. Entering The Town of Twin Peaks

1

@MesQueUnClub96 jedynie Camp Nou

29

@Ziemny jest klauzula 65, a chcą dać 100? XD

0

@barteq w końcu przyjrzycie na oczy

1



Idealnie podsumowanie Niemca

Na szczęście nie jest zarejestrowany na UCL

0

Ciekawe jak tam wenera

0

Jeżeli Olmo nie może grać w pierwszym to grałbym pomocą Pedri-Frenkie-Casado. Frenkie zdecydowanie lepiej wygląda gdy ma kogoś z tyłu. Casado to całkiem niezły przecinak ale musi poprawić granie piłkę, by być zdecydowanie lepszym w rozgrywaniu, obecnie jednak jest to często podawanie do boku czy tyłu

1

@CriminalFCB jeden dzień zupełnie starczy jak chcesz obskoczyć najważniejsze rzeczy, jak chcesz się włóczyć po mieście to można i dluzej

Odpuściłbym Pampelunę i zrobił dwa dni Bilbao i San Sebastian na day tripa, z Bilbao możesz skoczyć na pół dnia do Gaztelugatxe

0

@ViscaelBarca2007 Moza da radę sprzedać połowę nowego camp nou

6

Isak jaka to jest topeczka

3

@PuszkinFan bo jest cieniasem i obecnie nawet Eric jest wyżej w hierarchii

2

Co tam się odwaliło w Bilbao

0

@ArcziArtt Ter Stegen nie ma prawa być 1

1

@WiecekFCB najlepiej by było z Olmo na fałszywej 9 tylko wtedy w pomocy zostaje nam praktycznie sam Pedri i dwóch statystyow. Więc pewnie Ferran na 9 i Olmo na spo, z tyłu Pedri i Frenkie

1

@sevs przecież trzon zespołu to wypaleni po 30 zawodnicy którzy nie dojeżdżają by grać na pełnej intensywności. Dobrze Pep mówi. To samo chciał zrobic w Barcelonie to go Rosell wyśmiał

3

Robert znowu nie jest pod grą. Mu nawet ciężko dostarczyć piłkę bo biega w jakieś dziwne miejsca, nie potrafi wywalczyć sobie pozycji i znowu wraca na środek boiska by rozegrać na jeden kontakt zwrotną piłkę xd chyba przyda się trochę przerwa

4

Lewy z Fatim robi takie treningi, że zaraz i on straci miejsce w skladzie

37

Ćwiąkała jak ucichł po bramce Olmo to jego

1

Ferran jaka bomba

0

ten Sandro cały mecz się czai na jakiegoś screamera w doliczonym

3

co oni nie potrafili spalonego mu rozrysować? xD

5

lol przecież tam spalony był xd

0

będzie karny

0

Garcia od razu widać po twarze, że wie o ręce xd

0

Olmo sie juz wysypał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?