0

@mm1986 ja czekam dopiero na swoją, ale widziałem sporo postów z tymi pustymi koszulkami

0

@D10SLEO o co chodzi że taka nagonka na Mentzena u Ukraińców?

0

@Pitinho obecnie z pomocników mamy:
Topeczka, jeden z najlepszych na świecie Pedri
Super średniak, totalnie niejaki Frenkie
A reszta to aktualnie nie są zawodnicy na pierwszy skład. Olmo pewnie by się nadawał ale on albo ma kontuzje i potrzebuje czasu by wrócić do rytmu albo max to super zmiennik. Casado jest chyba zajechany fizycznie, a te Ferminy czy inne Gavie to szkoda gadać. No więc siłą rzeczy trzeba grać Frenkie, Pedri i kogoś im dobierać na trzeciego

4

@Mow_mi_Douglas plus on taktycznie to jest dalej poziom ligi urugwajskiej XD

0

@mielniczas tym bardziej z niska pensja. Nawet nie musi grać każdego mecz ale takie wejście na 30 minut to w obecnej sytuacji zbawianie naszej ofensywy

0

@Arczi57 jest szybki i silny ale średnio ogarnia grę w piłkę

0

Neymar na sezon, bierze 10 i po roku przekazanie pałeczki Yamalowi

0

Ale będzie Lewy z Neymarem pressowal

0

@BorzyKrzys a nie bullit?

2

@stool Barcelona odje**** taki szajs z tym 125 leciem. Serio tam fajne rzeczy można było zrobić. Z drugiej strony taki Bayern może miał łatwiej bo to jednak ich Adidas

2

@BorzyKrzys przejeżdżałem tam dzisiaj do roboty i stali tam od Płockiej

1

@OzzyFCB Sam mówił na początku roku, że jego cel to poprawić wykończenie i więcej strzelać. Chłop za bardzo chce

1

@wojopancer żona miała 63

0

Arsenal to jest jednak topeczka, zaraz tam City będzie o top2 się biło

8

Włoski dziennikarz, Fabio Ravezzani o João Félixie:

“Jest przystojny i bezużyteczny"


Czyli efekt Felixa już prysnął. Klasycznie dwa dobre mecze w nowej drużynie i potem piach

1

@FCB_dimiC air podsy pro wycinają wszytko do okola ze aż brzmi to nienaturalnie XD

2

@Faro Torre robił liczby ale nie dawał nic co powinien dawać środkowy pomocnik xd przecież to były mecze imieniem Rikiego Pucza czyli bieganie jak kurczak. Riki też potrafił wejść na 5 minut i strzelić bramkę ze łba

0

@cules100pro Torre nie potrafi prowadzić gry.

0

@F3DO liczą się podwójnie czyli przegraliśmy 4:8 ale może uda się wygrać 2:0 na Wandzie to będzie dogrywka

1

@Pawel13sz w swojej top formie albo gdyby to był finał LM to podejrzewa, że by to wyjął. Wojtek nic extra jednak nie dorzucił w tym meczu

6

Gavi i Fermin to są tacy jeźdźcy apokalipsy. Już z jednym na boisko jest ciężko o kontrole, a co dopiero jak gra ta dwójka razem.

2

@Criss18Barca przy dwóch takie 50:50, jakiś Kurtuła w topce by pewnie 2 wyjął

0

ewidentnie to Atletico nie leży. To powinny być dwa spokojne zwycięstwa

1

ale mnie ten Sorloth juz wkurwia

1

no i zrobił to co powinna typowa 9. Chłop niech tam stoi na sępa i będzie git

1

Sorloth to wygląda jak Reacher

0

a Simeone, dlaczego nie w czarnym garniaku? teraz jakiś nowy przesąd?

1

Wojtula już lepszy drybling niż Lewan

0

Marciniak by na pełnej pompie wjechał, wypiął klatę i dał żółtą

1

taka akcja jak w ligowym co nam walneli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?