1

Dziwne że Lewy po tej akcji nie dał zjeby Pedriemu ze dostał piłkę 5cm za bardzo na lewo

1

To Barcelona wygląda na drużynę co grała dwa mecze w tydzień w tym jedną dogrywkę. Kiepsko to wygląda

6

Lewy nie ma prawa wyjść na drugą połowę. Nie po tym co gra ostatnio i co gra teraz

1

Puściłem sobie wywiad Krecidlo ze Szczęsnym. Krecidlo totalnie brzmi jak wygenerowany przez AI

7

Ale się “kibice” Legi zesrali na twiterze bo sobie kibic Chelsea chce na mecz do Warszawy pojechać

0

@Waller Ewnetulanie jak jesteś socio albo w penyi to składasz wniosek by ci dali na mecz wyjazdowy

0

Ta na bank tak było

2

@Zoker jedyna szansa, że z okazji świąt czy coś wrzuca kod xd

0

@Darox teraz mają socio, chyba na 72h i potem normalni

0

@Safrani no właśnie to samo

4

@Safrani swastyka jest symbolem religijnym, a raczej sobie nie chodzisz w koszulkach z takim symbolem. Tak samo jest teraz z palcem w gorze

0

@BorzyKrzys 100% miałem czutke że Charlize będzie Kirke

0

@Karoks zamów ze strony Barcelony to będziesz miał z badgami

0

@Pawlak1992 czekaj na Arsenal i zobaczysz

1

@AmigoBlancos powiedział że nie czuł by był

5

Ludzie serio liczycie na Arsenal? Arteta 5 lat sral pod siebie jak widział City w meczu ligowym. Przecież oni na Real wyjdą ze strachem w oczach by dostać jak najmniej

0

Z Oblakiem na karnych to może być ciężko xd

0

Griezman to jest niesamowity piłkarz. Ile razy przychodzi grać przeciw Barcelonie czy Realowi to on zawsze zagra piach

0

Daj mu drugą żółtą od razu dla formalności

1

Belingham to tam na 9 gra czy jak? Chłop stoi cały czas na 11 metrze, a ludzie go do Pedriego porównują

1

Zaraz się archivo var odpali i jutro będzie Cwiakala gadał o kontrowersji na odcinku

0

Atleti nie rób nam nadzieji

1

@Sysia11 bez szans to nie są nazwiska jak Messi

0

@cules100pro Viniemu nie da xd

0

@MichuZ44 raz im wyszło z Barcelona i się uważają, za nie wiadomo kogo i jaką to aurę ma Anfield

0

Bayern złapał formę czy to Bayer tak położył dwumecz?

1

Zwycięstwo Barcelony i porażka Liverpoolu. Idealny dzień

2

Dembele te karne to ma kosmos

0

Dlaczego Wojtula się nie rozgrzewa na bramce?

2

@BorzyKrzys i Marciniak przepycha tych i tych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?