Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziwne że Lewy po tej akcji nie dał zjeby Pedriemu ze dostał piłkę 5cm za bardzo na lewo
1
To Barcelona wygląda na drużynę co grała dwa mecze w tydzień w tym jedną dogrywkę. Kiepsko to wygląda
6
Lewy nie ma prawa wyjść na drugą połowę. Nie po tym co gra ostatnio i co gra teraz
1
Puściłem sobie wywiad Krecidlo ze Szczęsnym. Krecidlo totalnie brzmi jak wygenerowany przez AI
7
Ale się “kibice” Legi zesrali na twiterze bo sobie kibic Chelsea chce na mecz do Warszawy pojechać
0
@Waller Ewnetulanie jak jesteś socio albo w penyi to składasz wniosek by ci dali na mecz wyjazdowy
0
Ta na bank tak było
2
@Zoker jedyna szansa, że z okazji świąt czy coś wrzuca kod xd
0
@Darox teraz mają socio, chyba na 72h i potem normalni
0
@Safrani no właśnie to samo
4
@Safrani swastyka jest symbolem religijnym, a raczej sobie nie chodzisz w koszulkach z takim symbolem. Tak samo jest teraz z palcem w gorze
0
@BorzyKrzys 100% miałem czutke że Charlize będzie Kirke
0
@Karoks zamów ze strony Barcelony to będziesz miał z badgami
0
@Pawlak1992 czekaj na Arsenal i zobaczysz
1
@AmigoBlancos powiedział że nie czuł by był
5
Ludzie serio liczycie na Arsenal? Arteta 5 lat sral pod siebie jak widział City w meczu ligowym. Przecież oni na Real wyjdą ze strachem w oczach by dostać jak najmniej
0
Z Oblakiem na karnych to może być ciężko xd
0
Griezman to jest niesamowity piłkarz. Ile razy przychodzi grać przeciw Barcelonie czy Realowi to on zawsze zagra piach
0
Daj mu drugą żółtą od razu dla formalności
1
Belingham to tam na 9 gra czy jak? Chłop stoi cały czas na 11 metrze, a ludzie go do Pedriego porównują
1
Zaraz się archivo var odpali i jutro będzie Cwiakala gadał o kontrowersji na odcinku
0
Atleti nie rób nam nadzieji
1
@Sysia11 bez szans to nie są nazwiska jak Messi
0
@cules100pro Viniemu nie da xd
0
@MichuZ44 raz im wyszło z Barcelona i się uważają, za nie wiadomo kogo i jaką to aurę ma Anfield
0
Bayern złapał formę czy to Bayer tak położył dwumecz?
1
Zwycięstwo Barcelony i porażka Liverpoolu. Idealny dzień
2
Dembele te karne to ma kosmos
0
Dlaczego Wojtula się nie rozgrzewa na bramce?
2
@BorzyKrzys i Marciniak przepycha tych i tych