Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kolega tutaj co króciutko leci
4
@Kai0 to samo odwalił jeszcze w tym sezonie z Monaco XD
0
Teraz po operacji kolana kilka lat temu przestał się rzucać w jedną stronę xd przecież teraz to on już będzie tylko stał. Pakuj mandzur i wyjazd w lato. Przy okazji zejdziemy ze sporej pensji
9
@Dzejkob97 słynne podania przez środek do Busiego z trzema na plecach. A potem szok, że idą remontady
5
@Bykunn Pena nie bronił doskonale to pierwsze primo, drugie primo to Szczęsny jest po prostu lepszym bramkarzem niż Iniaki i każdy wiedział, że w końcu musi zacząć grac. Pena zagrał ok z Realem, ale po tym meczu przestał dawać jakiekolwiek argumenty (może tylko wychodzenie do piłki). Bronił to co leciało w środek, resztę wpuszczał, nie potrafił wychodzić do wysokich piłek, nie łapał, nie piąstkował, słabo grał na linii.
0
@AlexDark00 ty chyba masz problem z Polakami
1
@Andi18 Joan Garcia z Espanyolu sie zapowiada na topeczke
9
Pena i Ter Stegen out. Na1 Wojtek i na rezerwę jakiś młody. Za rok w lecie trzeba iść po jakiegoś młodego kota jak Chavalier czy Joan Garcia
0
@pszczola04 bierz nocleg i rano skoczysz pociągiem
0
@Criss18Barca ok
5
@pt9 no a barceloniarze wcale nie pompowali Niemca przez 10 lat XD coś było na rzeczy że każdy trener w kadrze wolał Neuera bez nogi niż ter Stegena z mitycznego 2022/23
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca różnica jest taka za Kurtula w ostatnich kilku sezonach to Messi na bramce. Ter Stegen to pachoł
0
Milan nie ma w planach zatrzymać Felixa xd. Kibice Milanu w szoku bo mówiło się że Felix gra dwa dobre mecze i potem znika, dla nich zagrał tylko jeden dobry
1
@ViscaelBarca2007 on chyba mówił, że w klubie jako trener widzi siebie jako max 2-3 lata
co do wieku to też mówił, że przed 70 chce być na emeryturze
2
Oby Pedri wrócił zdrowy z kadry. On dla nas jest kimś jak Rodri w City
2
Ale w końcu mental jest top w tym zespole. Przez ostatnie kilka lat to zawsze głowa w dół i już niech sędzia to kończy
1
@partymaker z Olmo niestety wygląda że jest podobnie xd
8
Czesław Michniewicz:
,,2:0 to bardzo niebezpieczny wynik"
1
El tiburon co wymierzył
1
Ja pierodle ale fart xd
4
Olmo też więcej daje z ławki niż w pierwszym.
0
To Ferran chyba był tym ziomkiem Peni co na Szczęsnego walił
0
Yamal musi poprawić wykończenie
0
Ja pierodle 3 mecz i 3 raz oni se idą na dwa podania prawym skrzydłem z dośrodkowaniem po ziemi do Sorltoha
0
Jak oni to uznali
0
Dobra pewnie bramki nie będzie ale oni wszystko strzelają nam tak samo
2
Xavi to miał jakieś specjalne taktyki na Atletico czy jak
0
Wchodzi nasz kat
1
@norbi77 to ironia