Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LOPEZ16 De Niro ale to bardziej za to jakim jest(był) aktorem niż osoba.
1
@gumaz wtedy był małym dzieckiem, teraz jest już dzieckiem
0
@SnieguPlock podobno w grudniu dopiero będzie xd
0
@Criss18Barca były filmiki z treningów gdzie nie pił, gdy była przerwa na nawodnienie i wszyscy zawodnicy szli po bidony, więc chyba dość sumiennie podchodzi
1
@Radko1976 gościu Ter Stegen to obok Szczęsnego nawet nie stał xd typek w swoim prime(każdy tu wspomina 2022/23) nawet nie był jedynką w kadrze bo Flick wolał Neuera bez nogi. Ter Stegen za ten sezon nawet nie wygrał nagrody bramkarza roku. To świadczy tylko o tym że tylko barceloniarze (chociaż i to się zmienia) uważają go za topke.
0
@escarabajo Cubarsi to akurat pokoleniowy talent to nie zdziwiłbym się jakby się załapał, tym bardziej przypominając sobie jakie problemy na SO miała Barcelona. Przecież tam musiał grać defensywny pomocnik Masche, Pique też miał często jakieś odcinki i dobre sezony przeplatał słabymi. Po odejściu Masche to już wgl był grzyms(nie licząc jednego sezonu z top Umtitim). Do reszty się zgadzam
0
za Marqueza to nie oni się nie tłukli w barażach? co tam się stało się? to wygląda jak typowa droga drużyny z 1 ligi, która ostatecznie nie zrobiła awnasu do Ekstraklasy i po sezonie spada do 2 xD
0
@Blue9 Wojtek jak ma podać to poda, jak wywalić lagę to wali lage. Ter Stegen zawsze chciał coś zrobić z przytupem i dość często odwalał maniane
0
@Mitch_Atleta ćwiąkała jest tak nijaki jak woda
2
Wojtula co meczycho dzisiaj zagrał
1
Araujo się znowu wysypał?
0
ale Olmo to jest topeczka techniczna, chłop na metrze 4 sobie ustawi
0
kto bramki nie strzelił? Tylko Fati?
0
@BorzyKrzys nie z Wawy, ani żadnej Warszawki, tylko z Warszawy
1
ciekawe ile DM w przerwie dostał Martin
8
z Casado tam beka leci jak z Mascherano chyba xD
0
Uszaty xDDDD
2
Uszaty panu Bogu w oknu
2
na początku meczu robić taki faul to chyba tylko Araujo byłby w stanie
2
no Robercik tutaj ładnie wypuścił
1
Niesamowite, że Araujo jest u nas już 5/6 lat, a progresu w grze piłka jak nie było, tak nie ma
0
ostatnio te początki meczów w naszym wykonaniu to jak za Xaviego
0
@TR3YWAY też tak w juniorach ładowałem, na jeden krok
1
@RoberDzik wrzuciłem wyżej link
0
@Arden nie jest
0
@arsenallondyn0 jest
0
Ramadan się zaczął. Ciekawe jak u Yamala będzie to wyglądało
1
@michal26 nie leży może w lidze ale w LM zawsze się rozkładają
1
@Marian_Pazdzioch to jest kuchnia Renaty?
0
@BorzyKrzys
1. Jutro nie umiera nigdy
2. Zabójczy widok
3. Śmierć nadejdzie jutro