Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wgl w tym United chyba nie było nawet efektu nowej miotły xd co to za klub dziwny
1
@PW27 ja nwm skąd on taki PR sobie zrobił, bramkarz średniego poziomu a tak potrafił sobie ugruntować pozycję w klubie, że nawet mu konkurencji nie sprowadzali.
10lat u nas a dalej nie potrafi przykryć krótkiego slupka xD przecież po ostatniej kontuzji kolana to on już się bał rzucać to teraz chyba będzie tylko stał w jednym miejscu
0
@Criss18Barca teraz to się zmienia ale piłka przez dłuższy czas uchodziła ze mega męski sport i każda dziewczyna jak coś grała na wf czy sks w szkołach to była wyzywana od babochlopow czy lesbijek. W taka siatkę czy kosza mogły grać sobie normalnie. Co do żużla czy skoków to strzelam że to jednak bardziej nisza i nikt na to nie zwracał uwagi czy to ćwiczysz czy się tym interesujesz.
0
@SelloutCrowd tłumaczyli, że nic to nie zmienia i wystarczy zamontować 4 na rogach tak jak mają to zrobić xD
0
@Arden Pena za dużo czasu z Matsem spędzał widać
2
@SelloutCrowd wycofali sie
0
@ddanioofcb tylko przez stronę Barcelony. Obecnie kupić mogą socio, sprawdzaj.
1
@D10S_FCB na każdym tripie polecam używać Google Maps, pokazuję ci wszystkie połączenia nawet jak są jakieś remonty.
0
@Eto'o9 R10 imho Inter dla nas najgorszy możliwy rywal
1
@kamiVeB było losowanie. Ćwierćfinał i półfinał, rewanże na wyjazdach
1
@kamiVeB pierwszy mecz będzie w Barcelonie
1
Hansi Flick podczas dzisiejszego treningu testuje taki skład: Inaki Pena: Kounde, Araujo, Iñigo, Balde: Pedri, Fermín, Frenkie: Raphinha, Lamine Yamal i Robert Lewandowski.
@victor_nahe
Co tutaj się dzieje XD
0
@mmaciass 11-12 marzec
0
@MOLESTA to jest ta słynna, mityczna wręcz gra nogami Ter Stegena
0
Oby Lucho pogonił tych pachołów z Liverpoolu
0
@Salchent cudem wyrwane remisy jednak. Tutaj dochodzi Real w LM, czyli każdy rywal kilo w gaciach plus Atleti w fazie pucharowej LM to też kilo w gaciach xD
1
po naszej stronie to chyba ten Inter najtrudniejszy. Z tym autobusem to zawsze ciężko było
2
na tym Montchujik to i tak każdy mecz jak wyjazd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
to już wiadomo dlaczego znowu mamy problem z FFP
3
ale PSG Liverpool to bedzie meczycho
3
Dobra sie fartnelo xd
1
to Real izi, ciężej by im było z Bayerem jednak
0
@mcsarna Inter czy Alteti to dla nas ciężsi rywale niż Liverpool, czy Arsenal
0
@demsi1707 to jakies wygenerowane przez AI xd
1
@mordini123 dzięki
0
dni w których gramy LM będą znane dzisiaj przy losowaniu czy to jakoś później?
0
Jakie to jest złoto, dlaczego dopiero teraz to widzę. Aż mi przypomniał jeden user co robił tutaj analizy
0
Każdy z pomocników jest w swoim prime, kogo dajecie do pierwszej 11? Pedri, Olmo raczej obowiązek ale na trzeciego?
0
@robsoNele @mm1986 topeczka, dzieki