3

Wgl w tym United chyba nie było nawet efektu nowej miotły xd co to za klub dziwny

1

@PW27 ja nwm skąd on taki PR sobie zrobił, bramkarz średniego poziomu a tak potrafił sobie ugruntować pozycję w klubie, że nawet mu konkurencji nie sprowadzali.

10lat u nas a dalej nie potrafi przykryć krótkiego slupka xD przecież po ostatniej kontuzji kolana to on już się bał rzucać to teraz chyba będzie tylko stał w jednym miejscu

0

@Criss18Barca teraz to się zmienia ale piłka przez dłuższy czas uchodziła ze mega męski sport i każda dziewczyna jak coś grała na wf czy sks w szkołach to była wyzywana od babochlopow czy lesbijek. W taka siatkę czy kosza mogły grać sobie normalnie. Co do żużla czy skoków to strzelam że to jednak bardziej nisza i nikt na to nie zwracał uwagi czy to ćwiczysz czy się tym interesujesz.

0

@SelloutCrowd tłumaczyli, że nic to nie zmienia i wystarczy zamontować 4 na rogach tak jak mają to zrobić xD

0

@Arden Pena za dużo czasu z Matsem spędzał widać

2

@SelloutCrowd wycofali sie

0

@ddanioofcb tylko przez stronę Barcelony. Obecnie kupić mogą socio, sprawdzaj.

1

@D10S_FCB na każdym tripie polecam używać Google Maps, pokazuję ci wszystkie połączenia nawet jak są jakieś remonty.

0

@Eto'o9 R10 imho Inter dla nas najgorszy możliwy rywal

1

@kamiVeB było losowanie. Ćwierćfinał i półfinał, rewanże na wyjazdach

1

@kamiVeB pierwszy mecz będzie w Barcelonie

1

Hansi Flick podczas dzisiejszego treningu testuje taki skład: Inaki Pena: Kounde, Araujo, Iñigo, Balde: Pedri, Fermín, Frenkie: Raphinha, Lamine Yamal i Robert Lewandowski.
@victor_nahe

Co tutaj się dzieje XD

0

@mmaciass 11-12 marzec

0

@MOLESTA to jest ta słynna, mityczna wręcz gra nogami Ter Stegena

0

Oby Lucho pogonił tych pachołów z Liverpoolu

0

@Salchent cudem wyrwane remisy jednak. Tutaj dochodzi Real w LM, czyli każdy rywal kilo w gaciach plus Atleti w fazie pucharowej LM to też kilo w gaciach xD

1

po naszej stronie to chyba ten Inter najtrudniejszy. Z tym autobusem to zawsze ciężko było

2

na tym Montchujik to i tak każdy mecz jak wyjazd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

to już wiadomo dlaczego znowu mamy problem z FFP

3

ale PSG Liverpool to bedzie meczycho

3

Dobra sie fartnelo xd

1

to Real izi, ciężej by im było z Bayerem jednak

0

@mcsarna Inter czy Alteti to dla nas ciężsi rywale niż Liverpool, czy Arsenal

0

@demsi1707 to jakies wygenerowane przez AI xd

1

@mordini123 dzięki

0

dni w których gramy LM będą znane dzisiaj przy losowaniu czy to jakoś później?

0



Jakie to jest złoto, dlaczego dopiero teraz to widzę. Aż mi przypomniał jeden user co robił tutaj analizy

0

Każdy z pomocników jest w swoim prime, kogo dajecie do pierwszej 11? Pedri, Olmo raczej obowiązek ale na trzeciego?

0

@robsoNele @mm1986 topeczka, dzieki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?