0

@MesQueUnClub96 szczegolnie przy powrocie przy drugiej bramce topeczka

0

Galan to nie wyjdzie na druga xD

2

Atleti to wgl jaką taktykę miało na ten mecz. Wyjść normalnie strzelić dwie, dostać dwie i stawiać autobus?

4

W ostatnich meczach jak widziałem grę Lewego to myślałem, że no gorzej to już się nie da. Teraz człowiek widzi Ferrana i wie, że był w błędzie.

0

na Galana trzeba to chłop nie dogra do przerwy

1

Frenkie te step overy przed podaniem to musi robić?

0

dobra Ferran to sie max nadaje na 20 minut z ławki

0

na mecze z Atleti trzeba Xaviego na ławke

0

Kounde dzisiaj forma jak za prime Xavinety

1

@rafal314 musisz być socio

0

0

Pique co poddymka

1

@krzywy topeczka, nawet nie grałem nigdy w żadną grę z serii, a siadło mega

1

@ArterkHD Uniqlo (airism albo supima) albo cool-max z HM jako basici

1

@JohnA mam za dużą kolekcję by pisać co stosuje xd ale z takich topek moich to torino21,layton, ombre nomade, haltane, carlisle. Z prostych co każdy lubi to imagination, acqua viva, eau givree czy cos z DNA tygara (za bardzo lubię cytrusy)

0

@Kengo od kilku lat przerzuciłem się na kindla na ebooki i nie wyobrażam sobie powrotu do papierowej wersji

3

@jacobFCB kto traktuje TOP195 poważnie? od kiedy Ronaldo dołączył do Al Nassr tylko TOP65 się liczy

6

co powiecie na statystyki najlepszych strzelców w TOP65 lig?

https://x.com/LaPulga_1987/status/1893627110448603409

0

@Stanio87 noclegi szukaj na jakimś booking czy google hotels i bierz co najtaniej z miarę sensowną opinią

jak znajdziesz coś na booking to warto też sprawdzić potem ten sam hotel na jego oficjalnej stronie (jak mają), bo może być różnica w cenie xD

0

@rafal314 poszukaj kogoś tutaj co jest socio to może ci kupi bo mają jeszcze zniżkę 20% (ale tylko na jeden, kupić można chyba 4). Ja sam się wybieram więc już kupiłem

0

@rafal314 nie dziwne. Tak jest na mecze co jest sporo chętnych. Czyli każda kolejka pucharowej LM czy mecz z Realem

0

@rafal314 będzie, najczęściej jest to dzień po dla socios

3

Diane, 11:30 a.m., February 24. Entering The Town of Twin Peaks

1

@MesQueUnClub96 jedynie Camp Nou

29

@Ziemny jest klauzula 65, a chcą dać 100? XD

0

@barteq w końcu przyjrzycie na oczy

1



Idealnie podsumowanie Niemca

Na szczęście nie jest zarejestrowany na UCL

0

Ciekawe jak tam wenera

0

Jeżeli Olmo nie może grać w pierwszym to grałbym pomocą Pedri-Frenkie-Casado. Frenkie zdecydowanie lepiej wygląda gdy ma kogoś z tyłu. Casado to całkiem niezły przecinak ale musi poprawić granie piłkę, by być zdecydowanie lepszym w rozgrywaniu, obecnie jednak jest to często podawanie do boku czy tyłu

1

@CriminalFCB jeden dzień zupełnie starczy jak chcesz obskoczyć najważniejsze rzeczy, jak chcesz się włóczyć po mieście to można i dluzej

Odpuściłbym Pampelunę i zrobił dwa dni Bilbao i San Sebastian na day tripa, z Bilbao możesz skoczyć na pół dnia do Gaztelugatxe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?