Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 szczegolnie przy powrocie przy drugiej bramce topeczka
0
Galan to nie wyjdzie na druga xD
2
Atleti to wgl jaką taktykę miało na ten mecz. Wyjść normalnie strzelić dwie, dostać dwie i stawiać autobus?
4
W ostatnich meczach jak widziałem grę Lewego to myślałem, że no gorzej to już się nie da. Teraz człowiek widzi Ferrana i wie, że był w błędzie.
0
na Galana trzeba to chłop nie dogra do przerwy
1
Frenkie te step overy przed podaniem to musi robić?
0
dobra Ferran to sie max nadaje na 20 minut z ławki
0
na mecze z Atleti trzeba Xaviego na ławke
0
Kounde dzisiaj forma jak za prime Xavinety
1
@rafal314 musisz być socio
0
@barcafan1789 tak
0
Pique co poddymka
1
@krzywy topeczka, nawet nie grałem nigdy w żadną grę z serii, a siadło mega
1
@ArterkHD Uniqlo (airism albo supima) albo cool-max z HM jako basici
1
@JohnA mam za dużą kolekcję by pisać co stosuje xd ale z takich topek moich to torino21,layton, ombre nomade, haltane, carlisle. Z prostych co każdy lubi to imagination, acqua viva, eau givree czy cos z DNA tygara (za bardzo lubię cytrusy)
0
@Kengo od kilku lat przerzuciłem się na kindla na ebooki i nie wyobrażam sobie powrotu do papierowej wersji
3
@jacobFCB kto traktuje TOP195 poważnie? od kiedy Ronaldo dołączył do Al Nassr tylko TOP65 się liczy
6
co powiecie na statystyki najlepszych strzelców w TOP65 lig?
https://x.com/LaPulga_1987/status/1893627110448603409
0
@Stanio87 noclegi szukaj na jakimś booking czy google hotels i bierz co najtaniej z miarę sensowną opinią
jak znajdziesz coś na booking to warto też sprawdzić potem ten sam hotel na jego oficjalnej stronie (jak mają), bo może być różnica w cenie xD
0
@rafal314 poszukaj kogoś tutaj co jest socio to może ci kupi bo mają jeszcze zniżkę 20% (ale tylko na jeden, kupić można chyba 4). Ja sam się wybieram więc już kupiłem
0
@rafal314 nie dziwne. Tak jest na mecze co jest sporo chętnych. Czyli każda kolejka pucharowej LM czy mecz z Realem
0
@rafal314 będzie, najczęściej jest to dzień po dla socios
3
Diane, 11:30 a.m., February 24. Entering The Town of Twin Peaks
1
@MesQueUnClub96 jedynie Camp Nou
29
@Ziemny jest klauzula 65, a chcą dać 100? XD
0
@barteq w końcu przyjrzycie na oczy
1
Idealnie podsumowanie Niemca
Na szczęście nie jest zarejestrowany na UCL
0
Ciekawe jak tam wenera
0
Jeżeli Olmo nie może grać w pierwszym to grałbym pomocą Pedri-Frenkie-Casado. Frenkie zdecydowanie lepiej wygląda gdy ma kogoś z tyłu. Casado to całkiem niezły przecinak ale musi poprawić granie piłkę, by być zdecydowanie lepszym w rozgrywaniu, obecnie jednak jest to często podawanie do boku czy tyłu
1
@CriminalFCB jeden dzień zupełnie starczy jak chcesz obskoczyć najważniejsze rzeczy, jak chcesz się włóczyć po mieście to można i dluzej
Odpuściłbym Pampelunę i zrobił dwa dni Bilbao i San Sebastian na day tripa, z Bilbao możesz skoczyć na pół dnia do Gaztelugatxe