0

@Kosiu widać, że jest zmęczony, nie ma już takiej dynamiki

1

jak to czerwo powinno być xD

0

@KrwawiaceoczyVEB ter Stegen to by wpuścił ten pierwszy strzał w pierwszej minucie, bo on by odkrył krótki i po krótkim dostał

2

Wojtula ugraj nam ten mecz

0

PSG to robi wlasnie jakas Barcelone 2009/09

1

dobra Pedri teraz za 3 musi robić w srodku, nwm czy nie lepiej w drugiej dać Casado, za FDJ

0

zdejmuj Yamala i mamy fleszbeki

0

boże dajcie strzelić gola czy coś, po co w 20 taki faulować

0

co?xD



1

ale Lewemu to odskakuje xD

1

De Jong mu nie krzyknął, że plecy ma?

0

3 minuta i wspomniany Real po raz pierwszy

2

dobra wytrzymać do 10 minuty xD

0

lepszy Ćwiąkała niż Kręcidło. Ciekawe w której minucie pierwszy raz wspomni wczorajszy Real

0

oby nie Kręcidło

0

@Roobo dla mnie osobiście ta trójka to jest za ofnsywanie, bo tam w środku to Pedri będzie musiał robić za dwóch w obronie, imho z Olmo i Pedrim na boisko jednak lepiej mieć Casado. No chyba, że coś Frenkiemu przeskoczy i serio zacznie wracać i nie będzie sie bał wsadzić nogi.

1

@July_6_BcN zatrzymał Anglie

1

Tomaszewski grzmi!

Jan Tomaszewski dla Super Expressu:

"Ter Stegen musi wrócić do bramki i Wojtek będzie rezerwowym.

Dojdzie do tego, że niedługo wróci do reprezentacji, a przecież został już pożegnany. W głowie się to nie mieści. Wojtek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza.

Nie chodzi o pieniądze, bo jeśli miałby zostać w Barcelonie za te marne grosze, które mają juniorzy, to nie wiem, czy to jest ambicjonalny cel. W Arabii Saudyjskiej dostałby 15 razy więcej!"

1

@Katalonik97 Atletico to wyszło na ten mecz jak zawsze w LM na Real. Czyli nie stracic albo stracić jak najmniej. Przecież oni nawet nie chcieli gonić tego wyniku XD dziwnie to wygląda patrząc jak potrafili ze sobą grać w PK czy superpucharze

0

Typowy real w playoffach. Bramki im się praktycznie nie da strzelić. Nieważne czy okazji tysiąc, czy jedna. Brak pomysłu na grę i liczenie tylko na indywidualności, o dziwo, zawsze się ktoś znajdzie od oczywistych jak Vini czy Rodrygo po jakiegoś Joselu czy innego Diaza.

0

@malicinho nam 4 jakoś władowali xD

0

Arsenal to się właśnie wystrzelał na całe playoffy

9

ale Molina dał zmiane

2

Endrick na 3 w 92 i tyle będzie

3

nie no ewidentnie czysto, takich fauli białym się nie gwiżdże, nawet Ćwiąkała coś ucichł

4

jeszcze Ćwiąkała po bramce Atleti co ucichł to teraz znowu wrócił do szczytowania

2

Barcelona za Pepa to Xavi, Busi, Iniesta, Messi musieli zagrać swoje najlepsze mecze, a w takim Realu to zawsze jakiś placuch z pizdy im zagra jeden mecz

1

xDDDDDDDDDDDD i taki placuch nagle fleszbeki z tego Joselu

0

@Roobo słynne znanie się na zarządzaniu. Czyli zwolnienia na najniższym szczeblu by pokazać na słupkach że nie ma takich strat

0

@draxidox co on gada wgl xd sam w to nie wierzy chyba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?