Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kosiu widać, że jest zmęczony, nie ma już takiej dynamiki
1
jak to czerwo powinno być xD
0
@KrwawiaceoczyVEB ter Stegen to by wpuścił ten pierwszy strzał w pierwszej minucie, bo on by odkrył krótki i po krótkim dostał
2
Wojtula ugraj nam ten mecz
0
PSG to robi wlasnie jakas Barcelone 2009/09
1
dobra Pedri teraz za 3 musi robić w srodku, nwm czy nie lepiej w drugiej dać Casado, za FDJ
0
zdejmuj Yamala i mamy fleszbeki
0
boże dajcie strzelić gola czy coś, po co w 20 taki faulować
0
co?xD
1
ale Lewemu to odskakuje xD
1
De Jong mu nie krzyknął, że plecy ma?
0
3 minuta i wspomniany Real po raz pierwszy
2
dobra wytrzymać do 10 minuty xD
0
lepszy Ćwiąkała niż Kręcidło. Ciekawe w której minucie pierwszy raz wspomni wczorajszy Real
0
oby nie Kręcidło
0
@Roobo dla mnie osobiście ta trójka to jest za ofnsywanie, bo tam w środku to Pedri będzie musiał robić za dwóch w obronie, imho z Olmo i Pedrim na boisko jednak lepiej mieć Casado. No chyba, że coś Frenkiemu przeskoczy i serio zacznie wracać i nie będzie sie bał wsadzić nogi.
1
@July_6_BcN zatrzymał Anglie
1
Tomaszewski grzmi!
Jan Tomaszewski dla Super Expressu:
"Ter Stegen musi wrócić do bramki i Wojtek będzie rezerwowym.
Dojdzie do tego, że niedługo wróci do reprezentacji, a przecież został już pożegnany. W głowie się to nie mieści. Wojtek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza.
Nie chodzi o pieniądze, bo jeśli miałby zostać w Barcelonie za te marne grosze, które mają juniorzy, to nie wiem, czy to jest ambicjonalny cel. W Arabii Saudyjskiej dostałby 15 razy więcej!"
1
@Katalonik97 Atletico to wyszło na ten mecz jak zawsze w LM na Real. Czyli nie stracic albo stracić jak najmniej. Przecież oni nawet nie chcieli gonić tego wyniku XD dziwnie to wygląda patrząc jak potrafili ze sobą grać w PK czy superpucharze
0
Typowy real w playoffach. Bramki im się praktycznie nie da strzelić. Nieważne czy okazji tysiąc, czy jedna. Brak pomysłu na grę i liczenie tylko na indywidualności, o dziwo, zawsze się ktoś znajdzie od oczywistych jak Vini czy Rodrygo po jakiegoś Joselu czy innego Diaza.
0
@malicinho nam 4 jakoś władowali xD
0
Arsenal to się właśnie wystrzelał na całe playoffy
9
ale Molina dał zmiane
2
Endrick na 3 w 92 i tyle będzie
3
nie no ewidentnie czysto, takich fauli białym się nie gwiżdże, nawet Ćwiąkała coś ucichł
4
jeszcze Ćwiąkała po bramce Atleti co ucichł to teraz znowu wrócił do szczytowania
2
Barcelona za Pepa to Xavi, Busi, Iniesta, Messi musieli zagrać swoje najlepsze mecze, a w takim Realu to zawsze jakiś placuch z pizdy im zagra jeden mecz
1
xDDDDDDDDDDDD i taki placuch nagle fleszbeki z tego Joselu
0
@Roobo słynne znanie się na zarządzaniu. Czyli zwolnienia na najniższym szczeblu by pokazać na słupkach że nie ma takich strat
0
@draxidox co on gada wgl xd sam w to nie wierzy chyba