Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan no dałeś link do edt, a pisałeś o elixir
https://www.notino.pl/dior/sauvage-elixir-ekstrakt-perfum-dla-mezczyzn/p-16085999/
tutaj masz elixir
0
@lucas/catalan elixir młodego ruchacza? przecież to zapach dziada xD chyba chodzi o klasyczne EDT
0
daje trochę takim vibe joga bonito
3
@Misiek22 to jeszcze nie to ale ostatnie dwa mecze zdecydowanie lepsze. No i jednak lepiej też wygląda gdy gra trochę głębiej na 6.
1
@Zoker no niby tak tylko że przy okazji zmiany ceny bo kakao to i zmienili skład, przez co to już wgl nie smakuje xd
0
@cules100pro nie ma szans na Marca w tym sezonie. Jedyna opcja to wygrana liga przed czasem i jakiś mecz ligowy na koniec. LM bez szans
0
@gregory9609 bylo jako socio czy członek peni składać to byś dostał na gości. Tak o kupić z otwartej imo cieżko
5
@Chucky przy spoko ofercie w lecie niech pakuje mandżur, na niego się już nie nabiorę
0
@ObiwanKenobi on zawsze ma takie odpały. Siedzi to już 6 lat, a zero progresu jeśli chodzi o grę piłka. Dlatego w lecie bierzemy Taha i Araujo adios
2
@iamrobsongie teraz gra lepiej ale dalej uważam że przy dobrej ofercie w lecie to powinien odejść
4
i wywaliło canal online
1
Zaraz cofną bo ręka xd
3
Ten sędzia to ten najgorszy w lidze?
0
Fermin za gest po meczu pewnie 4 zawieszenia
1
Ale tam były ruchy w siedzibie rfef w wikend
0
Fermin mógłby z wolnego spróbować bo widać że ma ułożoną stopę
0
@Ballack10 pewnie tydzien-dwa przed dla sociosow i jak zostana to potem otworzą dla normalnych
0
@4Fabregas4 to samo mówił Xavi i De Zerbi
0
@NeroTFP1 i Vanessa Łęcką?
1
Komentarz usunięty
0
@Rifek papiery na średniaka ligi
0
Fermin dostanie ps+
0
Rudiger tez tak fauluje i karnego nigdy nie ma xD
0
Myślałem, że zdejmie Yamala i Ferran na PS
0
Fati na rozgrzewke? xD
1
@Kondziubarca na pewno lepiej niż ostatnie dwa miesiące ale to dalej jest mecz imieniem Sergiego Roberto
1
@MessiForeverTheBest ogólnie mi chodzi, nie o ten mecz
@LukaszFan no właśnie dość kiepsko to wygląda
@Lionel_Messi10 tylko czy u nas jest miejsce dla kogoś takiego?
0
@Barcafan2020 jakby dodał do tego taki strzał jak Carlos
0
Gavi to w końcu jest jaka pozycja?
0
Gavi przed kontuzją to na jakiej pozycji najlepiej grał? na tym fałszywym LS za Xaviego?