0

@lucas/catalan no dałeś link do edt, a pisałeś o elixir

https://www.notino.pl/dior/sauvage-elixir-ekstrakt-perfum-dla-mezczyzn/p-16085999/

tutaj masz elixir

0

@lucas/catalan elixir młodego ruchacza? przecież to zapach dziada xD chyba chodzi o klasyczne EDT

0



daje trochę takim vibe joga bonito

3

@Misiek22 to jeszcze nie to ale ostatnie dwa mecze zdecydowanie lepsze. No i jednak lepiej też wygląda gdy gra trochę głębiej na 6.

1

@Zoker no niby tak tylko że przy okazji zmiany ceny bo kakao to i zmienili skład, przez co to już wgl nie smakuje xd

0

@cules100pro nie ma szans na Marca w tym sezonie. Jedyna opcja to wygrana liga przed czasem i jakiś mecz ligowy na koniec. LM bez szans

0

@gregory9609 bylo jako socio czy członek peni składać to byś dostał na gości. Tak o kupić z otwartej imo cieżko

5

@Chucky przy spoko ofercie w lecie niech pakuje mandżur, na niego się już nie nabiorę

0

@ObiwanKenobi on zawsze ma takie odpały. Siedzi to już 6 lat, a zero progresu jeśli chodzi o grę piłka. Dlatego w lecie bierzemy Taha i Araujo adios

2

@iamrobsongie teraz gra lepiej ale dalej uważam że przy dobrej ofercie w lecie to powinien odejść

4

i wywaliło canal online

1

Zaraz cofną bo ręka xd

3

Ten sędzia to ten najgorszy w lidze?

0

Fermin za gest po meczu pewnie 4 zawieszenia

1

Ale tam były ruchy w siedzibie rfef w wikend

0

Fermin mógłby z wolnego spróbować bo widać że ma ułożoną stopę

0

@Ballack10 pewnie tydzien-dwa przed dla sociosow i jak zostana to potem otworzą dla normalnych

0

@4Fabregas4 to samo mówił Xavi i De Zerbi

0

@NeroTFP1 i Vanessa Łęcką?

1

Komentarz usunięty

0

@Rifek papiery na średniaka ligi

0

Fermin dostanie ps+

0

Rudiger tez tak fauluje i karnego nigdy nie ma xD

0

Myślałem, że zdejmie Yamala i Ferran na PS

0

Fati na rozgrzewke? xD

1

@Kondziubarca na pewno lepiej niż ostatnie dwa miesiące ale to dalej jest mecz imieniem Sergiego Roberto

1

@MessiForeverTheBest ogólnie mi chodzi, nie o ten mecz
@LukaszFan no właśnie dość kiepsko to wygląda
@Lionel_Messi10 tylko czy u nas jest miejsce dla kogoś takiego?

0

@Barcafan2020 jakby dodał do tego taki strzał jak Carlos

0

Gavi to w końcu jest jaka pozycja?

0

Gavi przed kontuzją to na jakiej pozycji najlepiej grał? na tym fałszywym LS za Xaviego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?