0

Gazda to jest jakiś super kibol fanatyk Realu, to jeszcze gorzej wygląda niż Kowalczyk bo ten to beke cisnie, a Gazda mina srającego kota

4

Vukov wrócił i Rybakina zakończyła współpracę z Goranem xDDDD Elena co ci w głowie gra

0

@MichuZ44 przynajmniej jest radosna gierka, a nie takie męczenie buły co było, mi się tam imho podoba

0

Ja pierodle pięknie

1

Co ten Araujo zrobił

2

Rudiger to żółta dostanie w 88 minucie chyba

2

Camavinga to powinien już prysznic brać

0

Jechać z nimi dalej, nie odpuszczać

0

Ludzie zza bramki Wojtka to widzieli tylko nie on

1

Jak on tego nie widział

1

Araujo na sabotaż wchodzi

0

Ale to jest złote dziecko

2

temu Mbappe to aż stanął po tej bramce xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SelloutCrowd hmm, ale sporo dziennikarzy podawało, że jednak Wojtek zagra

0

@SelloutCrowd a co powiedział?

9

Niesamowitych kapitanów ma Barcelona w tym sezonie. Ter Static, Araujo i Frenkie

1

@LOPEZ16 ewentualnie hm coolmax loose fit jako altnertywa dla airism

8

@Technik typ od wiosny nie zagrał, żadnego meczu i nawet o nim zapomniałem. To samo co teraz z Ter Stegenem

0

@A4ron jedyny minus tego transferu to, że dostał kontuzji rok temu i dostaniemy za niego mniej kasy

5

@SergioBusquets5 Araujo który prócz siły i szybkości nie ma nic do tego często odłącza mu prąd i połowę sezonu nie ma go z powodu kontuzji.

0

@Arden a skąd juve ma mieć na niego hajs xd przecież oni pewnie wykupią go za 20mln

1

@partymaker bramkarze zobaczcie, kleją?

0

@damianex10 typ od pewnego momentu to podłapał i leci troll, a ludzie to dalej łapią xD

0

Cień negreiry

1

@Renkinjutsushi może chodzi, że czekają na info co z CN?

0

@Ronad10 doszło do zmiany bo Nike nie chciało wypłacić bonus od razu tylko rozłożyć na kilka lat. Dlatego liga tego nie uznała i nie wbiliśmy w 1:1. Ja tam sie Tebasowi już nie dziwie bo Laporta tak kręci, że nie wiadomo co jest prawdą, a co nie

1

@PatrychoO dodali Laure Perez z Granady xD nie mam pojęcia dlaczego, Olmo też usunęli

1

@PatrychoO usunęli Patri z głosowania xD

1

@PatrychoO Salme bym chciał trafić, od początku gram jej różnymi evo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?