Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Miszak to nie jest fake historia? bo koszulka to nie jest meczówka z mistrzostw świata? chyba, że Xavi sam kupił koszulkę xD
12
@Kgorecki2500 najlepszy wybór na kandydata i najgorszy wybór na prezydenta
0
@BulaKG to zdjęcie w Paryżu robione, z Barcelony to wrzuciła jak w samych gaciach w morzu stoi
1
@Foro zależy od trybun ofc ale lateral cos koło 300 euro był
1
@BezglutenowyPedri fejk
1
@ranger3120 żel do mycia twarzy codziennie rano i wieczór, do tego krem, bo skóra wysuszona po myciu, 1/2 razy w tygodniu dochodzi peeling.
1
@JohnnySilverhand Swiecicki Valencii? To Piechota byl niby za nietoperzami
0
Swiecicki to tez realowiec?
1
@Zoker wczoraj zabrakło mu tylko 3 goli do hat-tricka
0
@Mitch_Atleta Lewy dopiero co miał kartę więc nic dziwnego, że mu nie dadzą. Raphinia jest grywalną kartą i będzie SBC stąd tylko 87. Dali by mu 90 to SBC by musiało być za 3 miliony. Skąd info o Lukaku?
1
@Kidd @adi7adi8 no tak ale też taki Thiago coś tam potrafił przyswirowac gdzie w środku biegali Iniesta, Xavi czy Fabregas. Wiadomo jak się potem potoczyło.
3
@adi7adi8 z drugiej strony dostawali szansę w PK i tam za wielkie talenty uchodzili gracze typu Alena
0
W la Masi cały czas się respily jakieś talenty tylko nie dostali szans bo ciężko się było przebić i przepadli? Czy po prostu teraz nam się fartnelo i tacy zawodnicy trafiają się raz na jakiś czas?
3
@SelloutCrowd mega sie to w oczy wczoraj rzuciło xd
21
pensja 10 netto jest nie do przyjęcia u nas
1
@Pnog37 o dziwo Pedri jakoś długo się trzyma jak na niego
1
@pacior95 Ferranowi siadła psychika i wygląda na to, że już nie do odratowania. Przecież jak przyszedł to coś tam jeszcze kopał, teraz to jest dno i dwa metry mułu
1
@SirBobby @Kidd znalazłem coś, że była kosa z tym Salihamidžić, nie dostał transferów jakich chciał, zgłosiła się kadra to poszedł.
0
@Muszynianka od dwóch lat używam 4.0 i topka
0
@SirBobby @Vekk serio tak dla kadry zostawił?
0
Dlaczego Flick właściwie odszedł z Bayernu? Tam była jakaś kosa z transferami czy jak?
0
@NeroTFP1 Raphinia to ostatnio prime Rivaldo
0
@BartqRKO no totalnie i to akcentowanie na ostatnią sylabę
0
@ShawnC Bo Pedri nie wszedł w mecz. Jak Pedri zaczął grać to i Casado zaraz podłapał i już była kontrola
0
@Szklaner ale skąd wiemy czy Casado musiał dojrzeć, skoro nie dostawał nawet szans xD a głosy z młodzieżówek, że to serio fajny zawodnik to pojawiały się od 3-4 lat conajmiej/
2
@macio_944 Real zupełnie nie potrafi zakładać pressingu i ma problemy z wychodzeniem spod. Serio to nie może się nie udać. Tylko jakieś długie lagi i przebłyski Viniego mogą to spieprzyć
0
@Messibestplayerintheworld pomocnikiem jest zdecydowanie lepszym. Widać to po tym sezonie gdzie Belingham gra dalej od bramki
2
@KrwawiaceoczyVEB Olmo czy Fermin zawsze mogą być rzuceni do przodu żeby ktoś z dwójki Raphinia/Yamal odpoczął
0
Pedri w końcu się wziął za grania w ważnych meczach, za chwilę podłapał to Casado i zaczęło to fajnie wyglądać. Niesamowita przemiana kanaryjczyka
2
Aruajo tym faulem z PSG to było IQ200, szachy 4D.