0

@okiemtypera_lucaxx95 absolutnie nie i 100pro, że z jakiegoś stałego fragmentu nam walną bramkę

1

@Dejvo no tak lepiej wyjść na Real czy Bayern z bramkarzem który ma 25 lat, a dalej nie wie kiedy łapać piłkę, a kiedy piąstkować. Pena miał swoją szanse rok temu i zawalił to koncertowo

4

@insp1re a czy Pena obecnie nie broni za nazwisko? Gość jest tak elektryczny, że równie dobrze może być elektrykiem. Kiedy Szczęsny się ma pokazać? Musimy czekać do momentu jak bramkarz odwali babola?

1

@ranger3120 jedzenie bez problemu

0

@krzywy nieprawda przecież jest zarejestrowany w LM

9

@lucas/catalan 400ml to mniej niż pół litra, a każdy wie ze półlitra jest dobre na dwóch pod warunkiem że drugi nie pije

5

@betonito Ziobro który ma kosę z prawcie całą służba zdrowia bo cisnął kardiologa za rzekomą śmierć jego ojca. Ja się nie dziwię xd

0

@esem91 na bramce rotacja

0

@fenix1983 Mbappe ma netto

0

@Encore przecież Roger nawet nie miał najlepszego jednoręcznego BH na tourze xD

0

@tomcias10 ja mam ultimate i od fify 13 w sumie nic dobrego nigdy nie trafiłem xD rekord to karta za 400k

0

@kanver_ Leo się przyzwyczaił do złotej piłki za mundial xD

1

@Kamilrl w listopadzie

1

@Bocheno1 sporo, chociażby Kotyze blisko domu

0

@takisobiektos po Wimbledonie będzie szukanie nowego trenera i się zaraz zacznie zmiana co pół roku

1

@Wasacz_ Rybakina to pewnie i tak nie pojedzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NeroTFP1 słaby wybór niestety

0

@mr Barca dla mnie też Ryba top1 ale z bardzo ładnych też Kalinska

1

@SelloutCrowd jak chcesz zwiedzić no to najlepiej w centrum na starym mieście. Ja byłem niedaleko metra przy arenie byków/stacji pociągów. Centrum w jeden dzień na luzie i drugi to przejście się parkiem w tej rzece do miasteczka nauki i na plaże ewentualnie. Ale plaża to kawałek drogi jak coś

3

@Rust_Cohle on gra słabo od wiosny. Przecież dwumecz z Barceloną też był mierny

Edit: ofc słabo jak na jego możliwości

0

@Encore polecam kanał mały tenisowy mistrz. Jaime też się tam przewija. Wiadomo, że jeszcze nie ten wiek i prędzej pzy 15-16 można coś szacować ale nie wydaje mi się by to był taki talent jak Carlos

5

Betoniarek mógł to chociaż na aferę wybić a nie w aut

0

To po Lewym jest chyba

0

Boras co się wydarł

0

Ale Dawidowicz ma tępy wzrok

1

Po 15 minutach Boras z Zewlakowem juz wszystko wiedzieli. Chwalili formacje, brak drugiego napastnika i obecność Urbańskiego, brak Lewego i każdy daje 15% więcej xd

0

@KrwawiaceoczyVEB bo Probieez chciał by bramkarze grali równą ilość meczów

0

Garcia na treningu mija Szczęsnego, a Balde mu ładuje po krótszym xD

2

Rafa Nadal śpiewa hymn la bamby



Dalej Djokovic to wasz idol?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?