0

@Mario96w Daria też powinna pójść w odstawkę bo to już dawno nie jest relacja pacjent- psycholog tylko jakaś toksyczna relacja

0

A madrycioki co się produkowali ze Mbappe będzie miał 2 tygodnie ciężkich treningów by wrócić do formy

1

nie wydaje mi się by Pep był trenerem co odnajdzie się w kadrze, prędzej jako selekcjonera widziałbym Carlo

1

O Szczęsny już w dziadka grał dzisiaj na treningu i brał udział w treningu drużynowym. To chyba już gotowy do grania będzie

0

@Cyzix dawaj Linka

0

@BorzyKrzys jak już to za rok ale to musiałby Barca dalej dominować i Pajor strzelić sporo ważnych bramek

2

@Culers @PatrychoO ludsie w kom piszą że kontuzjowana ale nic więcej nie wiadomo

0

@Krzywy95 perfumhub do porównania cen, a zapach to raczej kwestia indywidualna i nie ma co iść w blindbuye

2

@Culers chyba z klubu nie było, ten wrześniowy dyskomfort to jakiś dziennikarz podawał

0

@Criss18Barca też polecam chromecast. Używam 2 lata i zero problemów

1

@PatrychoO no było jakoś we wrześniu chyba że ma lekki uraz i nie będzie w najbliższym meczu ale od tamtej pory cisza.

@Culers Na treningach jej nie widać i sama rzadko co na insta wrzuca

0

@PatrychoO co się z Salma dzieje? Na insta u niej nic nie widać i chyba z klubu zero info

0

Kobitki z Espanyolem przegrywają

1

Strasznie dziwny typ ten de la fuente

0

@TheNekro94 chyba juz tylko na Garosie ma szanse

0

Ten Leao fajny, chyba ze to na tle Polaków tak wygląda

0

@MesQueUnClub96 ile Fabian ma?

0

Piękny jedzie na botoksie?

0

Krychowiak aż 16 meczów więcej niż Szczęsny. Trochę szok

0

Borek tak złożył zdanie, że zabrzmiało, że to Ebi nie żyje

0

@VegetaPolska dlatego lata na imprezy do Szwecji

3

"Kylian Mbappé miał poinformować francuski związek piłkarski, że grać tylko w najważniejszych meczach.
Do priorytetów Mbappé należy wygranie Złotej Piłki w tym sezonie, dlatego nie chce ryzykować kontuzji."

Fabrizio Romano

0

@Fantastyczny Chłopiec chłop 11 miesięcy bez gry i chcesz mu dawać 30 minut z Realem i Bayernem? Obecnie Gavi to nie jest żadne wzmocnienie i przy zdrowych Olmo, De Jongach raczej nie ma szans na podniesienie się z ławki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ali3gator dlatego powinien być jeden ciągły ale krótszy sezon klubowy, potem miesiąc zgrupowania i grania kadry.

4

@Aragorn33 a ten młody od prześcieradeł w KS w la liga bonita opowiadał jak to Mbappe będzie miał dwutygodniowe przygotowania jak w pre sezonie

0

@Arden a Olmo wiadomo?

0

@Eto'o9 R10 Ter Stegen który prosił zarząd by nie ściągali mu konkurencji by się miał nagle na to zgodzić? po powrocie po takiej kontuzji?

0

używa ktoś z was jakiegoś remarkable, jakiegoś kindlowego einka czy ogólnie einka i coś polecacie? Głównie notatki i czytanie publikacji naukowych (na kompie/tablecie się tragicznie czyta, a papier dużo zajmuje) i robienie do nich notatek.

6

@Kostek931 Hiszpanie używają takich słów i ciężko to jednoznacznie przetłumaczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?