Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Po co Eric to wybijał do tyłu
1
Ferran akcja życia
1
Jak można być tak słabym jak Ferran
5
Martin złaź z boiska
2
Ferran to za co został?
1
Pau Victor już zrobił więcej niż Ferran przez cały sezon
0
Kound dzikus, to powinien być gol
0
Ferran miej jaja i sam zejdź z boiska xd
7
Ferran dostał dobrą piłę na pozycję i prawie z tego czerwoną kartkę wyłapał
2
Sędzia podłapał szansę na premię widzę
0
Oj zmiany powinny być bo do 60 to już będzie 3:0
0
Niestety ale Pedri nie potrafi sam ogarnąć pomocy. Musi wejść Casado.
0
zmiany w obronie trochę za mocne, było widać w meczu z Getafe co ta dwójka odwalała. Pomoc też kiepsko ale to już było widać w meczach z Villareal czy Getafe, że Garcia i Torre to dno i dopiero jak Pedri z Casado grali razem to jakoś to wyglądało. Niestety ale muszą wejśc od razu mocne zmiany
1
Eric to też jest udany
3
Fati bez nogi by chociaż stał w miejscu, a Ferran tym bieganiem to jeszcze bardziej przeszkadza xD
2
Nie kojarzę zawodnika, który z meczu na mecz by grał coraz gorzej. Tylko Ferran tak potrafi
3
Niech oni tego Ferrana wyrejestrują
0
I po co ten Ferran wybiega jak wiadomo, że nikt mu tam tak nie poda
1
Ferran to nawet piłki nie szuka tylko ucieka. Na treningach, może jest TOP ale totalnie mu głowa nie dojeżdża na mecz i nic już z niego nie będzie. To samo co jakiś Andre Gomes
0
Gerrard Martin to jest taki placek, że szok.
0
Ustawcie autobus do przerwy bo 0:3 nie odrobia xD
3
Transfer Ferrana za 55 to było top3 zagrań Guardioli
1
Ferran to jest gość który regularnie jest powoływany na kadre i jakieś minuty tam łapie. Gośc w takim meczu serio powinien coś pokazać
0
Torre to jest Riki na fejku
1
@partymaker jak ma istnieć jak biega tam Garcia i Torre xD
1
liczylem ze 0:0 utrzymaja do przerwy i pojda zmiany
0
@matirix20 co, że daje assyte jak chłop nie potrafi przyjąć spokojnie piłki z gościem na plecach ani uspokoić gry
1
Oby Pedri utrzymał dzisiaj całą pomoc bo Garcia na kierownicy i nie ogarniający gry z piłka Torre to duże wyzywanie
0
Martin i Dominguez to już się popisali z Getafe. Może być dzisiaj ciężko
0
Ferran w pierwszym xd może chłop dzisiaj celnie poda