Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@avenger Ansu Fati ma taki głód rywalizacji, że szok
0
@JanneAhonen dobra mam to, dzieki
0
@Cvzx AT wjechalo i go zgarneli, huk bo granat
0
@Michal1889 ale cos walnelo teraz
1
@blakkudium spodziewałem się, że po krótkim dostanie xD
0
@norbi77 w apce c+
0
@Michal1889 no czuje smrod u siebie, a mieszkam na poczatku kochana
0
@Michal1889 no podobno strzelał nawet do ludzi i kogoś ranił, jakaś babeczka na ulicy mówiła, że boją sie wjechać bo może mieć bombe i wysadzi blok
0
@Michal1889 tak
1
ale jechanka u mnie pod blokiem. Od 17 co chwile policja i jakieś czarne lodówy. Teraz czytam, że chłop z bronią sie zabarykadował, a te czarne lodówy to antyterroryści
0
@norbi77 chociaż takiego tvp sport nie mogę przewinać jak teraz patrze
1
@norbi77 właśnie to widzę teraz jak sprawdzam
@JanneAhonen o tego nie kojarzę, muszę sprawdzić
0
na canal+ online można obejrzeć wcześniejszy mecz? w niedziele mogę się nie wyrobić na mecz i myślałem, czy nie przewinąć jakoś i obejrzeć wieczorem
0
Nie ma tu jakiegoś kozaka co skończył matme/infe na MIMie?
0
@el_jezior tylko oficjalna. Zobacz że jak nie ma tych biletów w sprzedaży to pośrednik też ich nie może mieć, a jednak sprzedaje. Oni te bilety potem odkupują od ludzi i sprzedają po swojej cenie, więc istnieje szansa, że biletu nie otrzymasz i będziesz musiał walczyć o zwrot
1
@barca__rządzi Laporta chyba powiedział że wrócimy w tym roku ale możemy nie wrócić xd więc się wymigał
0
@PanMietek hoka clifton 9 albo bondi 8, ewentualnie asicsy nimbus 25
0
@Safrani obyś się nie zdziwił. Na grupce filmowej fb serio sporo osób pisało o niej jako o Francuzce bo w Polsce się tylko urodziła
0
@Linnox Hurkacz to len, wystarczy spojrzeć nawet na jego sylwetkę. Niech ogarnie trenera co go za ryj złapie to będzie materiał na zwycięzcę szlema
0
@bartekvisca akurat the last of us part 1 zrobili mega spoko bo jednak grafika z 2013 teraz trochę odrzuca, niepotrzebny był akurat tego part 2
0
@Varkond zostawił 25
0
@TheNekro94 wszechstronna tak bo lepiej sobie radzi ostatnio na hardzie,na trawie zawsze była lepsza, a i na mączce potrafi grać. Iga ostatnio to jest tylko mączka, dodatkowo Wiktorowski mega uprościł jej tenis i tylko granie głębokiego top spina z forehandu i backhand. Zero slajsow czy drop szotow, do siatki też już nie chodzi
4
@ObiwanKenobi tylko że dostaliśmy za niego 25 bo resztę wzięli agenci. Po to zarząd chciał ten kontrakt zmieniać
3
@blakkudium czyli jutro 90 minut
0
@kanver_ identyko co z Gavim rok temu xd mecz o pietruszkę
1
XD czyli pewnie zagra 90 minut. de la Fuente się nie uczy na Gavim i jutro Pedri, Olmo i Yamal walą 90 minut
1
Szkoda że pomógł bo tak by się udało go pozbyć za fajny hajsik, szkoda tej kontuzji i
8
@ObiwanKenobi kibicowanie Madrytowi jednak zoobowiązuje do bycia mądrym inaczej
1
@LjakRoberciik ale skakał nad herbem
1
@kanver_ go nie przegadasz xD Skoro de Zerbi sam mówił, że Fati to len na treningach, a w meczu nie chce mu się pressowac to jaki był sens by dalej na niego stawiać. Gdyby chociaż dawał statystki jak Messi.
@Faro Xavi jak i de Zerbi dawali mu szansę i w niego wierzyli.
Ale skoro zawodnik się nie przykłada i nie robi progresu to nie ma miejsce na sentymenty i trzeba szukać kogoś innego.