2

Grado chyba udaje że Varu nie słyszy przy sytuacjach dla Barcy

0

Panie Olmo przepraszam

4

Grado znalazł powód i się wybroni z tej sytuacji

0

Se przypomnieli że Var mają xd

0

Panie Piłkarz Olmo. Przepraszam że zwątpiłem

0

Olmo przy tym Ferranie to wygląda jak Messi w prime xd

0

Tutaj chyba Deco myślał że Ferran chociaż 1 z 3 meczów zagra na poziomie i da radę go opchnąć. Innego powodu dlaczego gra, nie widzę

4

Ferran to chociaż mógłby biegać jak Rafinia

0

Yamal wygląda jak najlepszy zawodnik z drużyny na orliku

0

Ferran co musiał na spokojnie przyjąć i się obrócić by podać kierunkowo

0

@Nazio_87 identyko pomyślałem xd

2

Ter Static i mityczna gra nogami

4

Flick powinien zrobić to co Deszemps w finale. Zdjąć Ferrana przed przerwą jako jasny sygnał

0

Pedri dzisiaj to taki Andre Gomes w prime u nas

2

Ter Static akcja sezonu

3

Przydlaby sie taki Gundogan do pomocy dzisiaj

1

@fcbarcafan19 na kompie mam ustawione 4k ale rzeczywiście jest 480p xd

0

Ferran to chyba bierze Flicka na litość

8

Patrzcie na Ferrana. Chłop biega po środku i się chowa za zawodnikami by podania nie dostać xd

0

Rekin to już psychicznie nie dojeżdża na Rayo. Chłop za kilka lat niech wpada do Motoru

2

Taki Strzały to Kurtula dupa broni

2

Ferran w 20 minucie powinien już być na ławce

0

Ter Stegen klasycznie krótki słupek potrafi przykryć

1

To boisko jest w takim stanie, że Pedri zaraz kontuzji dostanie

0

Deco wygląda na takiego co się pizzy za kilka dni nie może doczekać

6

Krecidlo nie ma głosu, ma problemy by się wysłowić. Kto go wsadził na komentatorkę

0

@cules100pro siema

5

Szwagry czekają na ostatni dzień okienka by pizzę zamówić

3

Szczęście w nieszczęściu, że Christensen dostał kontuzji bo inaczej by go Laporta sprzedał. Na bank byłby artykuły w Sporcie jak to szatnia nie lubi Christensena xd

0

@fenix1983 w kwietniu nie pisali o 150 za podpis?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?