Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Grado chyba udaje że Varu nie słyszy przy sytuacjach dla Barcy
0
Panie Olmo przepraszam
4
Grado znalazł powód i się wybroni z tej sytuacji
0
Se przypomnieli że Var mają xd
0
Panie Piłkarz Olmo. Przepraszam że zwątpiłem
0
Olmo przy tym Ferranie to wygląda jak Messi w prime xd
0
Tutaj chyba Deco myślał że Ferran chociaż 1 z 3 meczów zagra na poziomie i da radę go opchnąć. Innego powodu dlaczego gra, nie widzę
4
Ferran to chociaż mógłby biegać jak Rafinia
0
Yamal wygląda jak najlepszy zawodnik z drużyny na orliku
0
Ferran co musiał na spokojnie przyjąć i się obrócić by podać kierunkowo
0
@Nazio_87 identyko pomyślałem xd
2
Ter Static i mityczna gra nogami
4
Flick powinien zrobić to co Deszemps w finale. Zdjąć Ferrana przed przerwą jako jasny sygnał
0
Pedri dzisiaj to taki Andre Gomes w prime u nas
2
Ter Static akcja sezonu
3
Przydlaby sie taki Gundogan do pomocy dzisiaj
1
@fcbarcafan19 na kompie mam ustawione 4k ale rzeczywiście jest 480p xd
0
Ferran to chyba bierze Flicka na litość
8
Patrzcie na Ferrana. Chłop biega po środku i się chowa za zawodnikami by podania nie dostać xd
0
Rekin to już psychicznie nie dojeżdża na Rayo. Chłop za kilka lat niech wpada do Motoru
2
Taki Strzały to Kurtula dupa broni
2
Ferran w 20 minucie powinien już być na ławce
0
Ter Stegen klasycznie krótki słupek potrafi przykryć
1
To boisko jest w takim stanie, że Pedri zaraz kontuzji dostanie
0
Deco wygląda na takiego co się pizzy za kilka dni nie może doczekać
6
Krecidlo nie ma głosu, ma problemy by się wysłowić. Kto go wsadził na komentatorkę
0
@cules100pro siema
5
Szwagry czekają na ostatni dzień okienka by pizzę zamówić
3
Szczęście w nieszczęściu, że Christensen dostał kontuzji bo inaczej by go Laporta sprzedał. Na bank byłby artykuły w Sporcie jak to szatnia nie lubi Christensena xd
0
@fenix1983 w kwietniu nie pisali o 150 za podpis?