Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tam Ferran myślał? XD
1
Ter Stegen wystarczyło wystawić rękę i odprowadzić piłkę wzrokiem to by po upadku nie bolało
0
Nico byś tak tańczył z nimi gdyby nas było stać
1
Brameczka jak młody Messi
0
Ferran jakiś mecz życia chyba
0
Nawet ja w robocie nie odwalam takiego szajsu na ostatnią chwilę jak Deco
2
Minuty ciszy bo umarły nadzieje na rejestrację Olmo
1
Nie mogę już patrzeć na tą zakłamaną mordę Laporty
0
@tristan87 ostatnio gra fortuny u Ricziego
5
szczerze to Deco sam sie powinien do dymisji podać po takim czymś, chłop nic nie potrafi na czas załatwić
0
@Encore oglądam sporo na yt kanał mały tenisowy mistrz. Gdzie Tata uczy swojego syna grać. I właśnie Janek ma teraz 13 lat i jest w topce hiszpani jak na swój wiek ale mam wrażanie, że jednak tak to nie gra. Tylko tutaj Carlos to widać, że wszedł w dojrzewanie i nabiera masy. Janek dalej jest jeszcze mały
2
@Popitek12 nie
0
Deco jako agent był wgl dobry czy jego deal życia to wciśnięcie nam Raphini po znajomości z Grubym?
0
@thorin kwota za Olmo jest pewnie w 40 ratach, za Nico pitos od razu
0
@kamiVeB gdyby nie te problemy z kolanem to byłby stawiany obok Nazario
0
@Bulbulator Matka Laporty będzie szyła stopami te koszulki
0
@fil3k canal+ online z lm i eleven wychodzi juz 95 zeta za msc? rok temu cos kolo 80 chyba placilem (zawsze anuluje eleven i polsat na wakacje). canal ma drozsza lm niz mial polsat?
0
@KrwawiaceoczyVEB Araujo? XD
1
@Ojciec5tkidzieci ja zwiedziałem rok temu - Malaga, Granada, Ronda, Sevilla, Kordoba i Kadyks
1
@Kidd Andrew Scott to świetny aktor ale tutaj zupełnie nie pasował, podobnie to co aktor grający Dickiego. W książce to byli młodzi, dopiero co po studiach 25 latkowie. Jeśli chodzi o sam klimat i relacje pomiędzy bohaterami to nic nie przebije filmu z Matem Damonem i Judem Law (nawet młody Delon tego nie dociągnąl jak oni).
Edit:
Ale serial bardzo przyjemnie się oglądało i można polecać
0
@Ascend Sierzputowski też wprowadził Igę do topki i co z tego? XD
0
No w końcu do Rybakiny doszło że trzeba zmienić trenera. Super decyzja
4
@Cule2013 w top5 w la lidze tak
3
@Bogan Strava?
0
@lntrowertyk oddali Gundo aby przenieść ratę za Ferrana na przyszły rok xd
1
@Pnog37 Araujo najlepszy stoper? Gość typu szybki i silny. Nie potrafi grać piłka, odłącza mu prąd. Na kimś takim nie buduje się defensywy
0
@xvcWinterSoldier wtedy nie było jakiejś banicji przypadkiem? XD
0
@Messibestplayerintheworld trzeba się przyzwyczaić że tutaj wszystko na ostatnią chwilę i albo się uda albo się nie uda
0
@Derean ciekawe czy chociaż trafia z tym piątkiem czy sobota
0
Bartomeu dawał wykłady na Harvardzie jak zarabiać kupe siana, Laporta nawet nie potrafi podpisać umowy z dostawcą szynki