0

w zeszłym meczu Torre grał taki sam piach jak i teraz tylko, że podał i strzelił. Chłop ma mega problemy z przyjęciem piłki przy pressingu

1

Torre to jest taki placek, że szok. Niech was bramka i asysta z tamtego meczu nie zmyli

0

balde podania ma beznadziejne ale i ta strzały mógłby poprawić, przecież to leciało na 3 piętro xD

0

brawo Robercik.


2

dobra Pedri chyba musisz się rozgrzewać, bo Garcia i Torre nie jest duet co się przy piłce potrafi utrzymać

0

raper po migowemu?

0

Szczęsny chyba serio tutaj przyjdzie grać za spotify premium na 3 miesiące, że tak szybko to szwagry ogarneły

2

@MesQueUnClub22 może w LM

0

Wojtek na szluga z Yamalem po pierwszym treningu

3

Ale akcja z tym Wojtkiem. Człowiek jara się jak pochodnia

3

@JustJiff idź na policję ale przy takiej kwocie to strzelam, że to oleją

0

@norbi77 trochę pierdu pierdu z tym perfekcyjnym hiszpańskim, przynajmniej tutaj z tego wywiadu co słyszę. Sam się uczyłem kiedyś dwa semestry w szkole i teraz od 4 miesięcy dwa razy w tygodniu po godzinie indywidualnie i takie coś też bym wydukał. A chłop jednak siedzi tam 2 lata i ma kontakt z językiem 24/7 więc wszystko przychodzi naturalnie. Dembele to głupi przykład bo samo to że gada po francusku to od kopa może przechodzić na hiszpański jak podkręci słownictwo.

0

@daniel32778 Ter Stegen to pewnie właśnie dzwoni do Laporty by nie sprowadzać Szczęsnego bo on nie chce konkurencji

0

ale reakcja córki


0

0

dlaczego Motta nie widział Szczęsnego w planie? co mu tam nie pasowało?

4

Prawda jest taka że Szczęsny to mógłby i Ter Stegen wygryźć teraz czy w zeszłym sezonie. Ta opcja na liście potencjalnych bramkarzy jest lata świetlne przed innymi nazwiskami więc głupotą byłoby gdyby Barca nawet go nie zapytała

1

@Ghostface wszystkie karty po premierze idą w górę

1

@Commando no w Marbelli

0

@tristan87 @FcPortoFan1999 ale tam mają taki cykl tygodniowy o la lidze? Bo czegoś takiego szukam

0

Kowala nie ma w la liga bonita bo jakaś kosa z KS? jest coś innego o la lidze gdzie kowal występuje? xD

0

@Mitch_Atleta no Mbappe zbyt bardzo oparł swój futbol na szybkości. We francuskiej to starczało i chłop sobie trochę odpuścił. No ale dalej to jest mega klasowy zawodnik i jak ogarnie to zaraz może znowu błyszczeć.

6

@sergio5 brzmi jak totalny fejur ale te dwa strzały z Monaco to taki Thibo by pewnie wyciągnął

8

@Ojciec5tkidzieci matka ma 42 lata i opowiadała jak to Łukasz na pierwszym spotkaniu oczarował całą rodzinę. Chłop z wyrokami, po wyjściu z pierdla i z ojcem w pierdlu miał oczarować rodzinę xd od razu było wiadomo że to też patusy

0

@mordini123 no niestety, ale to z inpostu w sumie spoko, zawsze to 25ziko mniej

0

Ćwiąkała przytoczył jakąś wypowiedź, że Ter Stegen nie chciał mieć konkurencji w drużynie. Szkoda, że dostał tej kontuzji, bo by się go po sezonie wypchnęło, a tak będziemy się z nim męczyć.

0

@mordini123 a orientujesz sie jak sie cena zmienia po premierze? bo moze lepiej dac tydzien na wstrzymanie czy raczej taka cena bedzie do listopada i tych promek?

0

znajde gdzies taniej nowa fife na ps5 niz to 338 w media expert?

1

@4drian0 jest szansa że coś nowego od NaughtyDog ogłoszą?

0

@Janas11224 ale on coś gra wgl? Czy od kilku lat emerytura

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?