Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO strzelili xd
0
@MesQueUnClub96 po kontuzji wraca
1
@FCB_dimiC chyba był pompowany w lecie, żeby go sprzedać ale dostał kontuzji i się posypały plany xD
0
Najlepszy robot trenowany na danych z filmików Matsa xd
1
Z Ossasuna to przypadkiem za Martino nie zremisowaliśmy tego 9 meczu?
0
@ranger3120 palevula szlugą? żula możesz zapytać o szlugi
0
@szonik94 jak kupiłeś na jedno zamówienie to będziecie mieć obok
1
@adamLeo66 musisz zostać socio i płacić składki roczne
1
@pioz123 za Bramką i rogi imho też słabe
2
@Gaz wiadomo, że Luis w prime > Lewy w prime. Szkoda tylko tych kontuzji kolana, bo tak by chłop był pewnie najlepszą 9 w historii
0
Mnie teraz Barcelona interesuje, co zeszłoroczny śnieg. Barcelona przestała dla mnie istnieć - zakończył obrażony 76-latek.
xDDDDD
0
@Ogorinho1974 jak nie umiesz nic to wykatuj jakąś bazę najbardziej popularnych słówek i czasowników - możesz znaleźć jakieś gotowe fiszki na spanishdict i dodać jakiś memrise i duolingo. To robisz tylko by mieć jakieś podstawowe słownictwo. Potem walisz lekcje z nativem i tylko gadacie. Nie ważne że kleisz zdania typu ja być Polak, masz po prostu gadać. Do tego warto poszukać jakiś podcastów jak easyspanish itp by mieć immersje językową. Osobiście szkol i zajęć grupowych bym unikał
0
@bartas97 z kim miałeś w el puerto? Niestety ale jest tam strasznie nierówny poziom jeśli chodzi o lektorów
0
@macio_944 nie wiem czy chce to oglądać i jeszcze raz to przechodzic
0
@Sulimo lepiej wpłacić na zrzutkę od nich z oficjalnego profilu, ewentualnie zamówić z oficjalnego sklepu (aktualnie się nie da). Inaczej to pompowanie hajsu marketom/sprzedawcom bo oni już za towar zapłacili
0
@barcelonaLM a ta sytuacja z Yamalem?
0
Niesamowite jest to, że Ferran z meczu na mecz gra coraz gorzej.
33
ten mecz tylko mnie utwierdził, że nie ma tu miejsca dla Ferrana
7
ten Auba u nas to serio musiał grać jak jakiś GOAT skoro nawet Ferran przy nim wyglądał w miarę OK
0
Fati ma znowu jakiś uraz czy o co cho
0
Rafinia zaraz czerwo dostanie xD
3
Ferran juz nawet podać na 3 metry nie potrafi
4
Ferran i Garcia to jest taka ekipa. Niesamowity szrot nam Pep wcisnal
4
gotuje sie, zdejmuj Yamala
0
Garcia to sie max do Motoru Lublin nadaje
17
penalti a favor del Real Madrid
3
przydałoby się na 2 strzelić, żeby nerwówki nie było
1
@LukaszFan szczególnie z tak szybkimi jak w Realu
0
Casado bardzo fajnie, obok jakby miał Pedriego to by wgl chodziło
0
Casado z piłka przy nodze fajnie, ale ma niesamowite problemy z wyższymi piłkami