0

@D10SLEO strzelili xd

0

@MesQueUnClub96 po kontuzji wraca

1

@FCB_dimiC chyba był pompowany w lecie, żeby go sprzedać ale dostał kontuzji i się posypały plany xD

0



Najlepszy robot trenowany na danych z filmików Matsa xd

1

Z Ossasuna to przypadkiem za Martino nie zremisowaliśmy tego 9 meczu?

0

@ranger3120 palevula szlugą? żula możesz zapytać o szlugi

0

@szonik94 jak kupiłeś na jedno zamówienie to będziecie mieć obok

1

@adamLeo66 musisz zostać socio i płacić składki roczne

1

@pioz123 za Bramką i rogi imho też słabe

2

@Gaz wiadomo, że Luis w prime > Lewy w prime. Szkoda tylko tych kontuzji kolana, bo tak by chłop był pewnie najlepszą 9 w historii

0

Mnie teraz Barcelona interesuje, co zeszłoroczny śnieg. Barcelona przestała dla mnie istnieć - zakończył obrażony 76-latek.

xDDDDD

0

@Ogorinho1974 jak nie umiesz nic to wykatuj jakąś bazę najbardziej popularnych słówek i czasowników - możesz znaleźć jakieś gotowe fiszki na spanishdict i dodać jakiś memrise i duolingo. To robisz tylko by mieć jakieś podstawowe słownictwo. Potem walisz lekcje z nativem i tylko gadacie. Nie ważne że kleisz zdania typu ja być Polak, masz po prostu gadać. Do tego warto poszukać jakiś podcastów jak easyspanish itp by mieć immersje językową. Osobiście szkol i zajęć grupowych bym unikał

0

@bartas97 z kim miałeś w el puerto? Niestety ale jest tam strasznie nierówny poziom jeśli chodzi o lektorów

0

@macio_944 nie wiem czy chce to oglądać i jeszcze raz to przechodzic

0

@Sulimo lepiej wpłacić na zrzutkę od nich z oficjalnego profilu, ewentualnie zamówić z oficjalnego sklepu (aktualnie się nie da). Inaczej to pompowanie hajsu marketom/sprzedawcom bo oni już za towar zapłacili

0

@barcelonaLM a ta sytuacja z Yamalem?

0

Niesamowite jest to, że Ferran z meczu na mecz gra coraz gorzej.

33

ten mecz tylko mnie utwierdził, że nie ma tu miejsca dla Ferrana

7

ten Auba u nas to serio musiał grać jak jakiś GOAT skoro nawet Ferran przy nim wyglądał w miarę OK

0

Fati ma znowu jakiś uraz czy o co cho

0

Rafinia zaraz czerwo dostanie xD

3

Ferran juz nawet podać na 3 metry nie potrafi

4

Ferran i Garcia to jest taka ekipa. Niesamowity szrot nam Pep wcisnal

4

gotuje sie, zdejmuj Yamala

0

Garcia to sie max do Motoru Lublin nadaje

17

penalti a favor del Real Madrid

3

przydałoby się na 2 strzelić, żeby nerwówki nie było

1

@LukaszFan szczególnie z tak szybkimi jak w Realu

0

Casado bardzo fajnie, obok jakby miał Pedriego to by wgl chodziło

0

Casado z piłka przy nodze fajnie, ale ma niesamowite problemy z wyższymi piłkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?