Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O shit. Co jest z Rodrim
1
Na taką Anglię to jakaś Argentyna bardziej
10
Don Andres na trybunach
2
@Azazel_Pazuzu https://icdn.football-italia.net/wp-content/uploads/2021/07/E54sOHpXoAM7TUl.jpg
To 3 lata temu
1
Chłop co gierkę oddaje xd w tb z takim serwisem to przegra
0
Vamos Carlitos
0
Djokovic idź do kibla
0
@marcin62 też mnie chłop niesamowicie wku****, jeszcze teraz łażą całą ekipą chyba w 10 osób.
1
@ikar34 chłop bez podania i dryblingu to 10? Jedynie to że nie pressuje to się zgadza z 10
0
@HypeR ale ona chyba nie jest biologiczną córką, kiedyś coś ta matka powiedziała
0
@tristan87 no ale to każdy wie jakie poglądy ma Giertych to co oni oczekiwali xd
0
@tristan87 co zrobił Giertych?
0
@Firestone w jego obecnej dyspozycji to przy ofercie nawet 60 baniek bym gonił. Nikt nie da więcej za chłopa z takimi problemami zdrowotnymi, brakiem umiejętności gry z piłką i jak widać problemami z głową
0
Qinwen też topka w WTA. Zajebista sesja dla Harper’s bazaar
0
@Lucyfffer ja czekam na future starsa co dostanie bo tam mu dopieszcza kartę pewnie
0
@LambiPL pamiętam jak miałem 13 lat i grałem z ludźmi z b klasy jak im brakowało ludzi do luźnej gierki (trzeba oddać ze nie grali ostro jak widzieli dziecko xd. No ale za każdą próbę dryblingu dostawałem potężną zjebe, nawet jak mi wychodziło i potrafiłem złamać do środka przez co inni mieli więcej miejsca to cisnęli żebym nie holował tylko od razu oddawał xd
0
@Kazragore Ronaldo to taki Romario co strzelił tysiąc bramek. Rywalizja z Messim to jemu wyszła bardziej na plus bo ludzie zaczęli go porównywać do najlepszego w historii.
0
@Encore to chłopiec z Madrytu więc różnie może być
1
@Faro hiszpańskie że hiszpańskie z Hiszpanii czy po hiszpańsku i może być z latina America? Jak to drugie i do nauki to polecam serial casa de las flores xd
0
@Faro on w Krakowie
1
@ranger3120 the last of us, ale tam za soundtrack odpowiedzialny gość co dwa Oscary zgarnął
0
@Michael24 dość szybko. W piątek kupowałem to w środę było
0
Czyli co z tą umową z nike w końcu.
0
Jest siostra Rybakiny na trybunach to raczej luz
0
@takisobiektos masz coś z głową zdecydowanie
0
@takisobiektos raz i to na ziem
Z resztą raz i ryba z nią na ziemi wygrała, tam gdzie jechała nawet Igę. Na frencz open grała słabo bo miała uraz
0
@adi7adi8 szkoda że będzie musiała przegrać z Rybą
0
@Kgorecki2500 on jest kibolem Arsenalu xD
0
Anglicy mogliby tak cały czas grać ale nie lepiej 5 minut ze Szwajcarią aby bramkę strzelić, teraz też 5 min do wyrównania i powrót do murarki
0
Głupi karny i powrót do murarki