Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tomek8756 a co Hiszpanie tacy cięci na ten Izrael(nie że źle robią ale chyba jako jedyni coś rzeczywiście robią poza gadaniem)
1
@Emhyr Fermin to typ pracusia a to dobrze wróży patrząc na resztę hiszpanow
1
@paweldunajecfcb tak, sam ekran 120 to jest kolosalny przeskok
0
@Explode ta umowa z Nike to jakiś kręt jak i te dźwignie xd
3
@Piernik najgorszy może nie bo PIS rzeczywiście poprzeczkę ustawił wysoko ale to co Tusk i jego rząd wyprawiają od grudnia to to zdecydowanie woła o pomstę do nieba
3
@Faro ortodoksi rzeczywiście gadają po katalońsku ale tam każdy i tak zna hiszpański jako drugi
8
A rano jeszcze mi wyskoczył filmik jak Wąski czekał na Szakala na lotnisku i tak sobie myślałem, że szkoda, że już go z nami nie ma . Teraz ta wiadomość o Siarze
1
@doc w Barcelonie zaczął przygodę ze śniegiem
0
@SebastianSebastian83 Sentino to ty?
2
@Rust_Cohle wychowalem sie z nim na jednej osce xD
0
@tristan87 tylko ona woli kobiety to prędzej Anke zbajeruje
1
@cules100pro pro 2
21
Fati to jest len który uwierzył, że jest gwiazdą i wszystko mu się należy. To identyczny przypadek jak Felix tylko ten drugi nie nie łamie
1
@adi7adi8 Grek od razu do głowy przychodzi xd
0
Kalinskaya fajna, ładna dziewczyna ale chyba takie związki tenisistom nie służą
0
Sinner chyba z Anna balował w nocy
1
Pięknie Motor
0
@FcPortoFan1999 lubelaki*
0
@barcanawieki najlepszy raczej nie, jednak epizody Bayern, Napoli czy Everton to trochę plama na jego karierze
0
@Popitek12 Sakari z łapami i barami chłopa?
3
@TR3YWAY to się miało skończyć po odejściu Zizu xd
0
No to będzie nagonka prasy na jego prace xd
0
@PatrychoO @regatta52 barrsiej chodziło mi o patrzenie na jego twarz
9
Jak ja się cieszę że Vini nie trafił do Barcy
0
1:0 Real to wygra XD
1
XDDDDDDDDDDDDDDDD
0
Ta Svitolina z tymi ustami już przesadziła xd ile razy jeszcze będzie sobie coś wstrzykiwała
4
Oby Flick nie popełnił tego błędu co Xavi i nie czytał tych wszystkich wysrywow bo to nawet kibicom potrafi ryć banie
2
@Sysia11 no żeby wkurzyć przeciwnika czy wybić go z rytmu. Przecież jak piłka leci długo to i krzyk trwa długo, jak walnie w siatkę to krzyk jest krótki
0
@Sysia11 Azarenka z Sharapova to były meczycha