1

@tomek8756 a co Hiszpanie tacy cięci na ten Izrael(nie że źle robią ale chyba jako jedyni coś rzeczywiście robią poza gadaniem)

1

@Emhyr Fermin to typ pracusia a to dobrze wróży patrząc na resztę hiszpanow

1

@paweldunajecfcb tak, sam ekran 120 to jest kolosalny przeskok

0

@Explode ta umowa z Nike to jakiś kręt jak i te dźwignie xd

3

@Piernik najgorszy może nie bo PIS rzeczywiście poprzeczkę ustawił wysoko ale to co Tusk i jego rząd wyprawiają od grudnia to to zdecydowanie woła o pomstę do nieba

3

@Faro ortodoksi rzeczywiście gadają po katalońsku ale tam każdy i tak zna hiszpański jako drugi

8

A rano jeszcze mi wyskoczył filmik jak Wąski czekał na Szakala na lotnisku i tak sobie myślałem, że szkoda, że już go z nami nie ma . Teraz ta wiadomość o Siarze

1

@doc w Barcelonie zaczął przygodę ze śniegiem

0

@SebastianSebastian83 Sentino to ty?

2

@Rust_Cohle wychowalem sie z nim na jednej osce xD

0

@tristan87 tylko ona woli kobiety to prędzej Anke zbajeruje

1

@cules100pro pro 2

21

Fati to jest len który uwierzył, że jest gwiazdą i wszystko mu się należy. To identyczny przypadek jak Felix tylko ten drugi nie nie łamie

1

@adi7adi8 Grek od razu do głowy przychodzi xd

0

Kalinskaya fajna, ładna dziewczyna ale chyba takie związki tenisistom nie służą

0

Sinner chyba z Anna balował w nocy

1

Pięknie Motor

0

@FcPortoFan1999 lubelaki*

0

@barcanawieki najlepszy raczej nie, jednak epizody Bayern, Napoli czy Everton to trochę plama na jego karierze

0

@Popitek12 Sakari z łapami i barami chłopa?

3

@TR3YWAY to się miało skończyć po odejściu Zizu xd

0

No to będzie nagonka prasy na jego prace xd

0

@PatrychoO @regatta52 barrsiej chodziło mi o patrzenie na jego twarz

9

Jak ja się cieszę że Vini nie trafił do Barcy

0

1:0 Real to wygra XD

1

XDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Ta Svitolina z tymi ustami już przesadziła xd ile razy jeszcze będzie sobie coś wstrzykiwała

4

Oby Flick nie popełnił tego błędu co Xavi i nie czytał tych wszystkich wysrywow bo to nawet kibicom potrafi ryć banie

2

@Sysia11 no żeby wkurzyć przeciwnika czy wybić go z rytmu. Przecież jak piłka leci długo to i krzyk trwa długo, jak walnie w siatkę to krzyk jest krótki

0

@Sysia11 Azarenka z Sharapova to były meczycha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?