Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
po co on to sprawdza jeszcze xD
1
Xavi ogłosi, że z końcem sezonu 2024/25 odchodzi
4
Xavi z ekipą przewalą jeszcze drugie miejsce w lidze, a i tak trenejro zostaje na przyszły sezon bo widzi potencjał
0
Araujo chce cenę obniżyć albo jest tak głupi
0
Araujo xDDDDDDD Chłopie wyjazd
0
Ter Stegen też agent niezły
0
Araujo pakuj mandzur do United
0
Ale skubany wyskoczył
1
Ryba forma mutant ostatnio. Dobrze gra nawet z niskimi rankingami (a potrafiła się męczyć jako murowana faworytka)
0
@czosnekfcb polecam, mega przyjemny film i fajna główna aktorka
5
@kaamil1910 bez przesady. Fati w formie jak pamiętam to chyba nigdy nie był, nigdy nie zagrał meczu by przez większość czasu się wyróżniał. Pamiętam go tylko z tego, że potrafił z dupy strzelić dwie bramki
2
@kaamil1910 Fati na ławce da nam więcej? Ale on grzeje ławę w średniaku ligi, tak grzeje, że nawet się nie podnosi i pewnie gdyby nie nazywał się Fati to by siedział na trybunach. My chcemy wrócić do europejskiego topu, a nie urządzić się jako średniak, w tym Fati nam nie pomoże
0
@Emhyr niech tam idzie, przynajmniej im dwumeczu w LM nie zawali
6
@FCB_dimiC osoba, która ma tak zawalone dni, że od poniedziałku do soboty nie jest w stanie zrobić zakupów zdecydowanie robi coś źle
0
@Emhyr jak grali z nimi to nawet yerbe razem pili
2
Kobitki finał LM z Lyonem. Trzeba się zrewanżować za te porażki w finałach
2
Pedri się rozjechał po tym epickim powrocie w klasyku, gdy gonił Diaza
0
niesamowity progres zrobiła Rybakina w poruszaniu się po korcie + fajnie próbuje czasami wchodzić na wolej po serwisie. Nie jest już tak jednowymiarową zawodniczką jak jeszcze rok temu
0
ale Ryba dzisiał pływa po korcie
1
@PatrychoO do trzech razy sztuka z Lyonem (pewnie)
0
co Aitana tam za teatr robi xD
0
@Kengo pierwszy mecz też słabo zagrała, dzisiaj jednak lepiej to wygląda
2
Rolfo pewnie wykonany karny
0
strzelić to żeby nie było powtórki z 2012
0
Karny po faulu na Aitanie
0
Chelsea w 10 więc trzeba to zamknąć w 90 minutach
1
@Kengo ona bardziej jak Iniesta wygląda
0
brawo Aitana , jechanka dalej
0
jak tam kobitki się spisują? bo dopiero włączyłem
1
@Botanik jaka kładka? Możesz podrzucić fotę?