5

po co on to sprawdza jeszcze xD

1

Xavi ogłosi, że z końcem sezonu 2024/25 odchodzi

4

Xavi z ekipą przewalą jeszcze drugie miejsce w lidze, a i tak trenejro zostaje na przyszły sezon bo widzi potencjał

0

Araujo chce cenę obniżyć albo jest tak głupi

0

Araujo xDDDDDDD Chłopie wyjazd

0

Ter Stegen też agent niezły

0

Araujo pakuj mandzur do United

0

Ale skubany wyskoczył

1

Ryba forma mutant ostatnio. Dobrze gra nawet z niskimi rankingami (a potrafiła się męczyć jako murowana faworytka)

0

@czosnekfcb polecam, mega przyjemny film i fajna główna aktorka

5

@kaamil1910 bez przesady. Fati w formie jak pamiętam to chyba nigdy nie był, nigdy nie zagrał meczu by przez większość czasu się wyróżniał. Pamiętam go tylko z tego, że potrafił z dupy strzelić dwie bramki

2

@kaamil1910 Fati na ławce da nam więcej? Ale on grzeje ławę w średniaku ligi, tak grzeje, że nawet się nie podnosi i pewnie gdyby nie nazywał się Fati to by siedział na trybunach. My chcemy wrócić do europejskiego topu, a nie urządzić się jako średniak, w tym Fati nam nie pomoże

0

@Emhyr niech tam idzie, przynajmniej im dwumeczu w LM nie zawali

6

@FCB_dimiC osoba, która ma tak zawalone dni, że od poniedziałku do soboty nie jest w stanie zrobić zakupów zdecydowanie robi coś źle

0

@Emhyr jak grali z nimi to nawet yerbe razem pili

2

Kobitki finał LM z Lyonem. Trzeba się zrewanżować za te porażki w finałach

2

Pedri się rozjechał po tym epickim powrocie w klasyku, gdy gonił Diaza

0

niesamowity progres zrobiła Rybakina w poruszaniu się po korcie + fajnie próbuje czasami wchodzić na wolej po serwisie. Nie jest już tak jednowymiarową zawodniczką jak jeszcze rok temu

0

ale Ryba dzisiał pływa po korcie

1

@PatrychoO do trzech razy sztuka z Lyonem (pewnie)

0

co Aitana tam za teatr robi xD

0

@Kengo pierwszy mecz też słabo zagrała, dzisiaj jednak lepiej to wygląda

2

Rolfo pewnie wykonany karny

0

strzelić to żeby nie było powtórki z 2012

0

Karny po faulu na Aitanie

0

Chelsea w 10 więc trzeba to zamknąć w 90 minutach

1

@Kengo ona bardziej jak Iniesta wygląda

0

brawo Aitana , jechanka dalej

0

jak tam kobitki się spisują? bo dopiero włączyłem

1

@Botanik jaka kładka? Możesz podrzucić fotę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?