0

ma ktoś to zdjęcie wygenerowane przez opis Warszawy Korwina? ktoś kiedyś tu wrzucał link do X

0

@zadafcb imho 50:50.

0

@abram3k a ten onana to co to za jeden?

3

@Forsyth jeszcze niech strefę relaxu walnie obok

0

@kuz no ale taka sama sytuacja jak samby og po 550 gdzie kilka lat temu leżały po 130 ziko na promkach bo nikt nie brał

0

@Rewolucja123 za Guardioli to on wskoczył na kosmiczny poziom, a przed to już była topka na swojej pozycji

6

@R10MatiG nie gra w klubie to i do Repki polowan nie dostaje

1

Fabiański na karne

10

Chłopie zdejmuj tego Yamala

3

@Kidd spirala ulama też jego

2

@paquito88 to co mówisz to jest jakiś syf na stronie ze zniżkami na koszulki. Jeżeli chcesz zostać socio to wtedy składki są typu 220 euro rocznie

0

@Kengo ogólnie bardzo przyjemne oceanarium, polecam

0

@Arden no nie xD Barcelona kupiła Roque bo Endrick ostatecznie wybrał Real

0

@mm1986 no niestety, ale trzeba sobie tego socio w końcu zrobić

0

orientuje się ktoś jak dostać taki voucher na darmowy nadruk w sklepie Barcelony? Rok temu na meczu z United jakiś Brytol mi dał i mówił, że dostał do biletu na mecz. Ja też miałem bilet na mecz ale żadnego voucheru nie dostałem

0

@mm1986 wlasnie kupilem

0

chyba ich powaliło z tymi cenami na PSG xD

0

Z jakim zawodnikiem z obecnego składu byście brali koszulkę?

1

@FcPortoFan1999 z taką różnicą że Del Potro to był grajek a nie celebrytka której się fartnal turniej

1

@Jakchcesz to chyba z grudnia jest

0

@MesQueUnClub_87 wcześniej mówił, że drużyna ciężej trenuje. Po meczu z Alteti rzeczywiście mówił o sobie (ale też pytanie miał o swoją forme z 2023)

1

@NeroTFP1 bo tam miał sporo miejsca i jego drybling to była laga do przodu i może się uda być szybszym od obrońcy

6

ale chyba od pamiętnego okresu luty-marzec 2022 to jest chyba najdłuższa seria za Xaviego gdzie da się patrzeć na grę i są wyniki

0

Zaraz drugi Hernandez dostanie kartkę

1

Roberto kiedyś zagrał dobry mecz jak grał od początku?

0

Ale go łatwo przestawił

0

Raphinia zajebista pietka

6

@betonito o tym że jest plackiem i został kupiony jak odpowiedz na Endricka do Realu

0

@Losiex lucho to beton

0

@pride1899 kilka sezonów temu gral

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?