Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Byliśmy lepsi, kontrolowaliśmy spotkanie? Co on tam jeszcze powie
3
Roberto to sie nadaje na 10 minut na jakis 20 zespol, a nie na takie spotkania
0
@lntrowertyk wyrzucił się trochę z piłka i strzelał z nie swojej nogi.
2
Czego on przyjmował do tyłu? XD
1
16 latka cisnąć. Ludzie co z wami nie tak
0
No i Yamal ostatnie strzały standardowo xd
0
Balde trzeba pogonić to może wpadnie sumka fajna
6
Fort więcej widzi niż Balde
1
Yamal chyba uderzenia ćwiczył na treningach. Widać różnicę
4
Yamal ty złoty chłopaku
3
Lewy powinien tak stać w tym polu karnym i w końcu się ta piłka od niego odbije. Po co on się tak cofa czasami
1
Pedri wypadł? XD
7
Ale kłodę nabili xd
3
Balde cała lewa strona i nawet ja wiem co chłop zrobi
1
Pena tam chyba nic nie krzyczy. Już któryś raz nie ma komunikacji z obrońcami przyj wyjściu z bramki
1
i jak zwykle bedzie trzeba gonic wynik do 90 minuty
0
@Nazio_87 nic z tego nie wygrywa i najlepiej to wylać
15
???????????? Zlatan Ibrahimovic w wywiadzie dla Fox Sports:
,,Teraz po ostatnich latach wiemy, że to Florentino Perez rywalizował z Messim o Złotą Piłkę, a nie Cristiano”
To legit? XD
1
@hayek znaczy ja z mimu i robiłem u niego ogun na głównym kampusie xd na prawie nie bywałem nigdy
1
@hayek o miałem z nim zajęcia xd
1
@MESSIah16 djokovic na bank leci na jakiejś mecie z jugoslawi, chłop się wgl nie poci. W przyszłości pewnie wyjdzie ze to steryd
1
@NeroTFP1 blade runner?
0
@bari_94 Felix to widać że ma talent ale od z nim jest nie tak xd albo jest leniwy albo coś z głową ma
9
W tej sprawie Negeiry to się nie zdziwię, że płacili aby nas nie przekręcali w każdym meczu
1
@AxelF za tą telewizję powinna się wziąć liga i im zabronić takiego gadania
7
@Messibestplayerintheworld a tam jakis grzyb od prześcieradeł gadał że wszystkie sytuacje do wybronienia XDD
0
@MESSIah16 jak Iniesta to najlepszy pomocnik w historii to jaka to półka?
2
Że serio nikt z ligi się za to nie weźmie. Przecież tam takie kary powinny pójść.
0
@PatrychoO co to za szajs z kobietkami na 12 zawodnika?
2
Ale trivela jak w Fifie xD