1

Byliśmy lepsi, kontrolowaliśmy spotkanie? Co on tam jeszcze powie

3

Roberto to sie nadaje na 10 minut na jakis 20 zespol, a nie na takie spotkania

0

@lntrowertyk wyrzucił się trochę z piłka i strzelał z nie swojej nogi.

2

Czego on przyjmował do tyłu? XD

1

16 latka cisnąć. Ludzie co z wami nie tak

0

No i Yamal ostatnie strzały standardowo xd

0

Balde trzeba pogonić to może wpadnie sumka fajna

6

Fort więcej widzi niż Balde

1

Yamal chyba uderzenia ćwiczył na treningach. Widać różnicę

4

Yamal ty złoty chłopaku

3

Lewy powinien tak stać w tym polu karnym i w końcu się ta piłka od niego odbije. Po co on się tak cofa czasami

1

Pedri wypadł? XD

7

Ale kłodę nabili xd

3

Balde cała lewa strona i nawet ja wiem co chłop zrobi

1

Pena tam chyba nic nie krzyczy. Już któryś raz nie ma komunikacji z obrońcami przyj wyjściu z bramki

1

i jak zwykle bedzie trzeba gonic wynik do 90 minuty

0

@Nazio_87 nic z tego nie wygrywa i najlepiej to wylać

15

???????????? Zlatan Ibrahimovic w wywiadzie dla Fox Sports:

,,Teraz po ostatnich latach wiemy, że to Florentino Perez rywalizował z Messim o Złotą Piłkę, a nie Cristiano”

To legit? XD

1

@hayek znaczy ja z mimu i robiłem u niego ogun na głównym kampusie xd na prawie nie bywałem nigdy

1

@hayek o miałem z nim zajęcia xd

1

@MESSIah16 djokovic na bank leci na jakiejś mecie z jugoslawi, chłop się wgl nie poci. W przyszłości pewnie wyjdzie ze to steryd

1

@NeroTFP1 blade runner?

0

@bari_94 Felix to widać że ma talent ale od z nim jest nie tak xd albo jest leniwy albo coś z głową ma

9

W tej sprawie Negeiry to się nie zdziwię, że płacili aby nas nie przekręcali w każdym meczu

1

@AxelF za tą telewizję powinna się wziąć liga i im zabronić takiego gadania

7

@Messibestplayerintheworld a tam jakis grzyb od prześcieradeł gadał że wszystkie sytuacje do wybronienia XDD

0

@MESSIah16 jak Iniesta to najlepszy pomocnik w historii to jaka to półka?

2

Że serio nikt z ligi się za to nie weźmie. Przecież tam takie kary powinny pójść.

0

@PatrychoO co to za szajs z kobietkami na 12 zawodnika?

2

Ale trivela jak w Fifie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?