Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo on się do LM nie zakwalifikuje z taką gra
0
Gundogan to dla Girony gra
2
Trzeba zmienić chip
0
Xavi dymisja i zabieraj Raphinie ze sobą
0
Oni stoją jak przy 8:2 z Bayernem tylko tam Szwaby strzelały z każdej pozycji, a ci się w jakieś klepki bawią
1
Barcelona w tym sezonie wymieniła łącznie tyle prostopadłych co w pierwszej połowie dzisiaj Girona?
0
Raphinia nie ma prawa wyjść na drugą połowę
0
Tu może być powtórka z wczorajszego wyniku Bayernu
0
Raphinia to mi Józefa Bratana przypomina, IQ pewnie takie samo
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Chłop se trzy razy piłkę ustawia na strzał no ludzie kochani
7
Złapać 10 Brazylijczyków z plaży co piłkę kopią i na pewno któryś będzie lepszy niż Raphinia
0
Raphinia out po sezonie bo nie ma co go trzymać
4
Brazylijczyk co piłki nie potrafi przyjąć
0
Robert chyba cola cao wypił
0
O 8 punktów procentowych chyba
0
@LM10GOAT jak nie finał to chociaż półfinał powinien być minimum
7
Komentarz usunięty
0
@Faro nie no tamten Inter z formą na jesień był spokojnie do robienia i Real raczej by walczył o pierwsze miejsce z Bayernem
0
@DaPidejpi hiszpańskie słońce ich rozleniwia + chyba dalej treningi są na niskiej intensywności
1
@daniel32778 on jest nawiedzony, nie ma co go poważnie traktować
0
Ale Lewy nawet fizycznie wygląda jak wrak. Odpuścił sobie treningi w słonecznej Hiszpanii czy jak? Przecież to miał być mental jak mental
3
Pięknie i Cancelo może wróci w Marcu
5
Gundogan to też mecz imieniem starego Busiego
1
Atak za 170mln, a jeden gorszy od drugiego
2
Prędzej uwierzę, że Cancelo to Brazylijczyk, a nie Raphinia
5
Lewy to mega fizycznie się posypał, przecież w Bayernie takie ładował z zamkniętymi oczami
2
Podanie Cancelo mistrzostwo, a Lewy xd
0
Raphinia niech zjeżdża do bazy
0
Cancelo sam mecz ogarnia