0

@Sulimo on się do LM nie zakwalifikuje z taką gra

0

Gundogan to dla Girony gra

2

Trzeba zmienić chip

0

Xavi dymisja i zabieraj Raphinie ze sobą

0

Oni stoją jak przy 8:2 z Bayernem tylko tam Szwaby strzelały z każdej pozycji, a ci się w jakieś klepki bawią

1

Barcelona w tym sezonie wymieniła łącznie tyle prostopadłych co w pierwszej połowie dzisiaj Girona?

0

Raphinia nie ma prawa wyjść na drugą połowę

0

Tu może być powtórka z wczorajszego wyniku Bayernu

0

Raphinia to mi Józefa Bratana przypomina, IQ pewnie takie samo

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Chłop se trzy razy piłkę ustawia na strzał no ludzie kochani

7

Złapać 10 Brazylijczyków z plaży co piłkę kopią i na pewno któryś będzie lepszy niż Raphinia

0

Raphinia out po sezonie bo nie ma co go trzymać

4

Brazylijczyk co piłki nie potrafi przyjąć

0

Robert chyba cola cao wypił

0

O 8 punktów procentowych chyba

0

@LM10GOAT jak nie finał to chociaż półfinał powinien być minimum

7

Komentarz usunięty

0

@Faro nie no tamten Inter z formą na jesień był spokojnie do robienia i Real raczej by walczył o pierwsze miejsce z Bayernem

0

@DaPidejpi hiszpańskie słońce ich rozleniwia + chyba dalej treningi są na niskiej intensywności

1

@daniel32778 on jest nawiedzony, nie ma co go poważnie traktować

0

Ale Lewy nawet fizycznie wygląda jak wrak. Odpuścił sobie treningi w słonecznej Hiszpanii czy jak? Przecież to miał być mental jak mental

3

Pięknie i Cancelo może wróci w Marcu

5

Gundogan to też mecz imieniem starego Busiego

1

Atak za 170mln, a jeden gorszy od drugiego

2

Prędzej uwierzę, że Cancelo to Brazylijczyk, a nie Raphinia

5

Lewy to mega fizycznie się posypał, przecież w Bayernie takie ładował z zamkniętymi oczami

2

Podanie Cancelo mistrzostwo, a Lewy xd

0

Raphinia niech zjeżdża do bazy

0

Cancelo sam mecz ogarnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?