Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Troche to słabe zarabiac tyle hajsu miec kupe czasu i nie chcieć nauczyc sie Angielskiego
9
Szatnia Live po meczu
https://x.com/i/status/1187814858194116609
3
Gruz (man) d0 zmiany jak najszybciej
0
Griezman do zmiany ale zespołu
0
A gdzie ławka ???
0
@messi564 W 20 nie grałem ale w 19 gra toczyła się szybciej i narazie cieżko mi się przyzwyczaić
1
@Messibestplayerintheworld Luis Enrique ewidentnie "Ma cos" do Alby
1
@Majsteer Do 9.10 zapewne bedzie aktualizacja wszystkich składów po zakończeniu okna transferowego
5
Dawać mnie juz tą Seville , w końcu wróciły czasy kiedy nie możesz doczekac się kolejnego meczu :)
37
Messi po odejściu Suareza odmłodniał o jakieś 5 lat
3
@masq zamilcz człowieku
0
Mam wrażenie że odejście Suareza wyjdzie Messiemu na dobre
8
Cou z Messim miażdżą
0
Trzeba strzelić drugą bo będzie nerwowo
0
Bartek 3 dni , jeszcze zdążysz opchnąć Griezmanna
3
@Xxxbarca4ever przede wszystkim "Szybciej"
0
@justfootball nie no bez jaj Vinicius to co najmniej dwa poziomy niżej niz fati
4
Jest dobrze nie pamiętam ostatnio kiedy tak szybko wymienialiśmy piłkę między sobą
0
@Ghotti huahahahah Je..łem xD
1
@Katalonbar Osobiście bym poczekł co najmniej 3 miechy też czekam gdzieś do grudnia przyszłego
0
@doc troche bardzo
0
@donleo12 zatrzymałem się na 19 i sam mam dylemat czy brac 21
0
@masq Lepiej zrobić z niego Top PO "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego"
3
@BarcaInfo Nie no chyba Fake ???
30
Fajnie gada trzymam kciuki za niego .. tylko ten Puig :/
0
@dawo17 No to zobaczymy co ta nasza Barca pokaże w meczu wyjazdowym z Koemanem
1
A ten Dest to pojechał juz na jakiś test czy coś ??
0
@Yosemite Coutinho w tej akcji majstersztyk
7
@_Szelu_17 Viniciusa wybitnym talentem bym nie nazwał
0
@l0Messini A co grałeś już ??