1

Troche to słabe zarabiac tyle hajsu miec kupe czasu i nie chcieć nauczyc sie Angielskiego

9

3

Gruz (man) d0 zmiany jak najszybciej

0

Griezman do zmiany ale zespołu

0

A gdzie ławka ???

0

@messi564 W 20 nie grałem ale w 19 gra toczyła się szybciej i narazie cieżko mi się przyzwyczaić

1

@Messibestplayerintheworld Luis Enrique ewidentnie "Ma cos" do Alby

1

@Majsteer Do 9.10 zapewne bedzie aktualizacja wszystkich składów po zakończeniu okna transferowego

5

Dawać mnie juz tą Seville , w końcu wróciły czasy kiedy nie możesz doczekac się kolejnego meczu :)

37

Messi po odejściu Suareza odmłodniał o jakieś 5 lat

3

@masq zamilcz człowieku

0

Mam wrażenie że odejście Suareza wyjdzie Messiemu na dobre

8

Cou z Messim miażdżą

0

Trzeba strzelić drugą bo będzie nerwowo

0

Bartek 3 dni , jeszcze zdążysz opchnąć Griezmanna

3

@Xxxbarca4ever przede wszystkim "Szybciej"

0

@justfootball nie no bez jaj Vinicius to co najmniej dwa poziomy niżej niz fati

4

Jest dobrze nie pamiętam ostatnio kiedy tak szybko wymienialiśmy piłkę między sobą

0

@Ghotti huahahahah Je..łem xD

1

@Katalonbar Osobiście bym poczekł co najmniej 3 miechy też czekam gdzieś do grudnia przyszłego

0

@doc troche bardzo

0

@donleo12 zatrzymałem się na 19 i sam mam dylemat czy brac 21

0

@masq Lepiej zrobić z niego Top PO "Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego"

3

@BarcaInfo Nie no chyba Fake ???

30

Fajnie gada trzymam kciuki za niego .. tylko ten Puig :/

0

@dawo17 No to zobaczymy co ta nasza Barca pokaże w meczu wyjazdowym z Koemanem

1

A ten Dest to pojechał juz na jakiś test czy coś ??

0

@Yosemite Coutinho w tej akcji majstersztyk

7

@_Szelu_17 Viniciusa wybitnym talentem bym nie nazwał

0

@l0Messini A co grałeś już ??

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?