Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
NEY zjedz snickersa..
1
Z takim autobusem wygrać 1-0 to i tak dobry wynik szkoda ze Ney nic nie ustrzelił choć to chyba normlane bo wraca po kontuzji.Co do realu początek zazwyczaj mają słaby a zobaczymy jak to będzie z nimi poźniej, choć skłamałbym gdybym powiedział że nie cieszy mnie ich porażka :)
0
Koniec CR się zbliza tak jak Messiego ale mamy u siebie godnego nastepce Neymara.
0
Ciekawe czy Ney zagra od początku
0
I tak pewnie póki co to Dani będzie u nas PO nr 1,po ostatnim meczu stwierdzam ze to chyba dobry wybór póki co choć chciałbym zobaczyć co pokazałby Montoya bo potencjał ma, co do Douglasa narazie tylko zmiennik pewnie.
1
Z PSG nie będzie łatwo myślę ze obu meczy nie wygramy , obym się mylił.
0
No zobaczymy co jest wart wyjdzie w praniu zawsze to jakaś zapchajdziura :)
1
To fakt facjata dośc podobna
20
Dobry Dani nie jest zły :)
0
Bartra do składu mashe za busiego i będzie git
0
przydałby się Hat-trick naszego Mesjasza :)
11
Tak szczerze to Alves dziś nie najgorzej
0
No to Pedro już może sie pakować
0
Oooooo beko !!!
0
Ależ ten czas sie dłuży
0
Oj już dawno tak nie wyczekiwałem początku sezonu jak dziś Vamos Barca !!!
1
Przepiszą Pedro krate węgla sraczka przejdzie i będzie git :-)
10
Najważniejsze że w końcu widać zaangażowanie i chęć wygrywania no i przede wszystkim uśmiech na twarzy Leo bezcenny :)
0
Messi w końcu biega !! ależ się ciesze !
0
Piękna akcja Ney i Mess
0
ma ktoś linka co nie zacina ?
1
Pięknie Rakitić
0
Biała koszula Lucho trochę nie bardzo ;)
6
Powiedzmy sobie szczerze trypletu raczej nie będzie bo to zespół jak by nie patrzeć w przebudowie nie mniej jednak licze na co najmniej jedno trofeum VeB !!
0
Żałosny jest.
0
Bądźmy dobrej myśli
2
Mam nadzieje ze LE wybije mu z głowy beznadziejne wrzutki
0
Tvn style padlem :-) dobrze ze nie tv trwam ;-)
0
Piszcie co się dzieje bo siedzę na wakacjach i ani transmisji ani tv :) Pozdro
0
Pique