1

NEY zjedz snickersa..

1

Z takim autobusem wygrać 1-0 to i tak dobry wynik szkoda ze Ney nic nie ustrzelił choć to chyba normlane bo wraca po kontuzji.Co do realu początek zazwyczaj mają słaby a zobaczymy jak to będzie z nimi poźniej, choć skłamałbym gdybym powiedział że nie cieszy mnie ich porażka :)

0

Koniec CR się zbliza tak jak Messiego ale mamy u siebie godnego nastepce Neymara.

0

Ciekawe czy Ney zagra od początku

0

I tak pewnie póki co to Dani będzie u nas PO nr 1,po ostatnim meczu stwierdzam ze to chyba dobry wybór póki co choć chciałbym zobaczyć co pokazałby Montoya bo potencjał ma, co do Douglasa narazie tylko zmiennik pewnie.

1

Z PSG nie będzie łatwo myślę ze obu meczy nie wygramy , obym się mylił.

0

No zobaczymy co jest wart wyjdzie w praniu zawsze to jakaś zapchajdziura :)

1

To fakt facjata dośc podobna

20

Dobry Dani nie jest zły :)

0

Bartra do składu mashe za busiego i będzie git

0

przydałby się Hat-trick naszego Mesjasza :)

11

Tak szczerze to Alves dziś nie najgorzej

0

No to Pedro już może sie pakować

0

Oooooo beko !!!

0

Ależ ten czas sie dłuży

0

Oj już dawno tak nie wyczekiwałem początku sezonu jak dziś Vamos Barca !!!

1

Przepiszą Pedro krate węgla sraczka przejdzie i będzie git :-)

10

Najważniejsze że w końcu widać zaangażowanie i chęć wygrywania no i przede wszystkim uśmiech na twarzy Leo bezcenny :)

0

Messi w końcu biega !! ależ się ciesze !

0

Piękna akcja Ney i Mess

0

ma ktoś linka co nie zacina ?

1

Pięknie Rakitić

0

Biała koszula Lucho trochę nie bardzo ;)

6

Powiedzmy sobie szczerze trypletu raczej nie będzie bo to zespół jak by nie patrzeć w przebudowie nie mniej jednak licze na co najmniej jedno trofeum VeB !!

0

Żałosny jest.

0

Bądźmy dobrej myśli

2

Mam nadzieje ze LE wybije mu z głowy beznadziejne wrzutki

0

Tvn style padlem :-) dobrze ze nie tv trwam ;-)

0

Piszcie co się dzieje bo siedzę na wakacjach i ani transmisji ani tv :) Pozdro

0

Pique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?