Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jak czytam niektóre komentarze to nie wiem czy się śmiać czy płakać
0
Szybka klepka i byłoby po nich ale niestety póki co tego nie potrafimy
6
Niby nie gramy źle ale straty bezsensu i łatwe
0
Jak wróci Suarez będzie miazga !
0
Pedro zaszalał
0
GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL
1
No może z tymi "ogórami "faktycznie przesadziłem ale mśle ze będzie to najtrudniejszy przeciwnik z jakimi graliśmy za kadencji LE. VAMOS BARCA !!
2
Po tym meczu wyjaśni sie trochę w jakim miejscu jeseśmy bo większość naszych meczy do tej pory była umówmy sie troche z "ogórami"
0
hala czy gimbus ??
0
Fajny wynik przed meczem z PSG nabierzemy pewności
4
jak wygramy na "0" z tyłu to bilans będzie piękny
1
Mathieu "rudy " dziś jak Rudy 102 :)
0
czemu wolnych nie strzela Ney ja sie pytam
1
"Bosze" niech juz sie skończy kara Suareza bo Munir piach straszny
5
Wszystko fajnie ale ZA WOLNO !!
0
Żle nie zagrał ale trzeba wziąść pod uwagę że był to dla niego debiut w europejskiej piłce i mogła go trema troche zjeść
0
Je...ane autobusy!
0
Mecz dopiero o 22 :/ a w czwartek do pracy na rano , ale cóz czego się nie robi dla Barcy :)
0
POOOOOOOOLLLLLSSKKKKAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Trochę kwas wyszedł z Neymarem ale wynik jak najbardziej
0
Coś mi się zdaje że Ney i Lucho za sobą nie przepadają obym się mylił
0
Pięknie ledwo włączyłem i od razu gol !!
0
A gdzie Iniesta ?
3
Z Liverpoolem mam nadzieje ze dostaną
PS. Lubię Liverpool
1
Ludzie przecież to jakiś FC basel ogór jakich mało już sam awans do LM powinien być dla nich sukcesem więc nie dziwie się że dostają takie baty martwię się tylko ze real się trochę podbuduje tym meczem
6
Palacz mówili , stary mówili , a tu proszę niespodzianka. Brawo !
3
Dawać Neymara !!!
2
Jeśli to prawda to Guardiola postępuje nie fair
0
I to własnie dlatego u nas powinien uderzac Neymar!
0
I właśnie za to będzie kara 3-0 dla nas :d