0

Ciekawe czy w ogóle coś ugramy w tym sezonie LM wątpie, LL też słabo może PK co najwyżej

3

-4 :( niestety

0

Co ten gość ma zryty baniak

1

słownik w ręke i poszukaj znaczenia słowa "Sarkazm"

0

I jego speeda xd

0

Jak najbardziej

0

Mam nadzieje ze jeszcze coś strzelimy bo będzie nerwówa

1

T'estimo BARCA!!

0

Pedro lepiej wrzuca od Alvesa xd

2

Busi out Alba in masche na środek

1

Gdzie hejty suareza?!!

0

Meesssssi!!!!!!

0

Jak dziś wygramy uwierzę w Barce LE.

1

Wszystko fajnie tylko szkoda że Pedro chociaż w jednym meczu nie grał na tej pozycji

0

Zobaczymy, do 15 min powinniśmy już wiedzieć jak będzie

2

Bez Alby porażka

0

Znowu Mathieu na LO czemu niema Alby !!! przecież gość ma speeda ja struś pędziwiatr !

0

Pedro !!! WTF!!!

1

No to nie jesteście jedyni :)

0

Pamiętam te ciężkie czasy

0

dokładnie zwłaszcza ze cr ma 29

1

Szczerze to ja chyba też nie widzę w nas faworyta , ale obym się mylił

0

Guardiola na prezydenta , Puyol na dyrektora, Xavi na trenera .

0

Aż mi się humor poprawił przy poniedziałku jak przeczytałem tytuł.

0

Dobrze zaczynamy :d

0

Chciałbym żeby poszedł do Bayernu

0

Jak nie będzie takich błędów jak było w Paryżu to powinniśmy wygrać bo to głównie przez swoje błędy przegraliśmy to spotkanie.

0

Podobna sytuacja jak z Czyghrynskim (chyba tak się to pisze : )

14

Guardiola bierz Montoye !

0

Toż miałeś Messiego w Gdańsku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?