Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy w ogóle coś ugramy w tym sezonie LM wątpie, LL też słabo może PK co najwyżej
3
-4 :( niestety
0
Co ten gość ma zryty baniak
1
słownik w ręke i poszukaj znaczenia słowa "Sarkazm"
0
I jego speeda xd
0
Jak najbardziej
0
Mam nadzieje ze jeszcze coś strzelimy bo będzie nerwówa
1
T'estimo BARCA!!
0
Pedro lepiej wrzuca od Alvesa xd
2
Busi out Alba in masche na środek
1
Gdzie hejty suareza?!!
0
Meesssssi!!!!!!
0
Jak dziś wygramy uwierzę w Barce LE.
1
Wszystko fajnie tylko szkoda że Pedro chociaż w jednym meczu nie grał na tej pozycji
0
Zobaczymy, do 15 min powinniśmy już wiedzieć jak będzie
2
Bez Alby porażka
0
Znowu Mathieu na LO czemu niema Alby !!! przecież gość ma speeda ja struś pędziwiatr !
0
Pedro !!! WTF!!!
1
No to nie jesteście jedyni :)
0
Pamiętam te ciężkie czasy
0
dokładnie zwłaszcza ze cr ma 29
1
Szczerze to ja chyba też nie widzę w nas faworyta , ale obym się mylił
0
Guardiola na prezydenta , Puyol na dyrektora, Xavi na trenera .
0
Aż mi się humor poprawił przy poniedziałku jak przeczytałem tytuł.
0
Dobrze zaczynamy :d
0
Chciałbym żeby poszedł do Bayernu
0
Jak nie będzie takich błędów jak było w Paryżu to powinniśmy wygrać bo to głównie przez swoje błędy przegraliśmy to spotkanie.
0
Podobna sytuacja jak z Czyghrynskim (chyba tak się to pisze : )
14
Guardiola bierz Montoye !
0
Toż miałeś Messiego w Gdańsku