0

nerwówka do samego końca

29

Mam nadzieje że kibice też oni przede wszystkim.

15

Osobiscie od zawsze jak dla mnie tylko NIKE !!

0

Komentarz usunięty

4

W zeszłym roku też szybko zdobyli majstra i wcale im to na dobre nie wyszło (czyt. mecz z rm)

45

Jeśli będzie tryplet to MEGA SZACUN !!!

0

Za wypowiedzi o Guardioli nie należą mu się brawa

0

Oj cos mi sie zdaje że PSG zostanie zmiażdżone w dwumeczu , ale to wciąz futbol i wszystko jest możliwe

0

Lucho siedzi cicho bo niewiadomo przecież kto będzie prezydentem na nowy sezon i jaką będzie miał wizje zespołu

1

A uważasz ze Suarez takim nie jest ? Osobiście cieszę się z zamiany na Suareza

0

Wydaje mi się ze kobitka ściemnia

0

No i Gitara :) !!

0

Nieważne ile zaoszczędzi ale ważne ile straci , niekoniecznie finansowo

1

Szanuje Masche "kokosów" niema i nie narzeka

0

Byle by real nie ograł Atletico bo obawiam się że wtedy dostaną wiatru w żagle

1

co racja to racja

11

Kurcze przez kraty ? trochę jak małpki w zoo

0

juz niedłuuugo cooraz bliżej .... za pól roku

0

Trochę drogi ale warto było

0

Szkoda że 1 połowy nie zagraliśmy jak 2 ale jest wygrana Vamos !!!!

0

Nerwówka mnie wykończy

0

Zaczyna się kopanie po nogach zamiast piłki

0

Może to stan "Przeziębionej głowy" ??

4

"Zjednoczeni" napewno z ronaldo u boku

3

Barca vs Bayern Finał :d

0

Fajne zdjęcie.

0

Nie no extra !!

0

Właśnie , a propo co z Jeffrenem ??

2

NOPE !!!!!!!!!!

1

chyba koszmar ?? !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?