Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nerwówka do samego końca
29
Mam nadzieje że kibice też oni przede wszystkim.
15
Osobiscie od zawsze jak dla mnie tylko NIKE !!
0
Komentarz usunięty
4
W zeszłym roku też szybko zdobyli majstra i wcale im to na dobre nie wyszło (czyt. mecz z rm)
45
Jeśli będzie tryplet to MEGA SZACUN !!!
0
Za wypowiedzi o Guardioli nie należą mu się brawa
0
Oj cos mi sie zdaje że PSG zostanie zmiażdżone w dwumeczu , ale to wciąz futbol i wszystko jest możliwe
0
Lucho siedzi cicho bo niewiadomo przecież kto będzie prezydentem na nowy sezon i jaką będzie miał wizje zespołu
1
A uważasz ze Suarez takim nie jest ? Osobiście cieszę się z zamiany na Suareza
0
Wydaje mi się ze kobitka ściemnia
0
No i Gitara :) !!
0
Nieważne ile zaoszczędzi ale ważne ile straci , niekoniecznie finansowo
1
Szanuje Masche "kokosów" niema i nie narzeka
0
Byle by real nie ograł Atletico bo obawiam się że wtedy dostaną wiatru w żagle
1
co racja to racja
11
Kurcze przez kraty ? trochę jak małpki w zoo
0
juz niedłuuugo cooraz bliżej .... za pól roku
0
Trochę drogi ale warto było
0
Szkoda że 1 połowy nie zagraliśmy jak 2 ale jest wygrana Vamos !!!!
0
Nerwówka mnie wykończy
0
Zaczyna się kopanie po nogach zamiast piłki
0
Może to stan "Przeziębionej głowy" ??
4
"Zjednoczeni" napewno z ronaldo u boku
3
Barca vs Bayern Finał :d
0
Fajne zdjęcie.
0
Nie no extra !!
0
Właśnie , a propo co z Jeffrenem ??
2
NOPE !!!!!!!!!!
1
chyba koszmar ?? !!