Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Grubo pojechałeś jak dla mnie jeden z lepszych o ile nie najlepszy LO w całej lidze
1
Zdecydowanie za dużo baboli
0
3 pkt podparte dobrą grą nie to co z Levante
5
Owszem Busi zasłużył i to nawet na większą porażke
0
Patrząc na Suareza niema dzis tridente
0
Łudźmy się że po tym meczu będzie jak po Anoeta w zeszłym sezonie
0
Grubo jedziemy jeszcze jeden ?/
0
Przypominam ci że Lewy jest Polakiem i powinieneś byc z niego Dumny
0
Lewy na boisko :d
8
Dobrze że z nami został mam nadzieje że wyjdzie na tym lepiej niż jego brat
5
Tak czytając na chłopski rozum to gośc ma racje
0
Tradycyjny mecz z autobusami tyle w temacie
0
hehe ponownie nasz super bramkarz daje znać o sobie
0
Czy mi się zdaje czy to boisko Romy jakieś małe ??
0
No dobra zamuliło mnie już widze ;)
0
Bez Alby w składzie hmm
0
To chyba bardziej odwrotnie Cr potrzebuje Messiego
0
A Ronaldo na to "niemożliwe"
0
Jest gość, facet ma Jaja brawo !!!!
0
Zasługuje i tyle w temacie .
4
Koń z niego niezły posturą przypomina mi troche Yaya Toure
1
Messi z bramką sezonu :)
1
Pele , Maradona, Zidane czy Figo to i tak nie ta Liga co Messi wg mnie
63
Przykro mi Romario ale od Messiego niema lepszego i chyba juz nie będzie.
31
Musi być co najmniej 2-0 w pierwszej poł. wtedy uwierze bardziej
1
Mam nadzieje tylko że obrona sie pozbiera i nie będzie tak dawać ciała jak to miało miejsce we wtorek
19
Zamiast Ronaldo Neymar powinien być
0
Tu nie chodzi o samego Neymara ale nasze MSN kiedy grają razem mecze ogląda się spokojniej ;) VISCA EL BARCA !!
0
Lipa Suarez bez zmiennika
5
Chyba wolałbym Pique