4

Grubo pojechałeś jak dla mnie jeden z lepszych o ile nie najlepszy LO w całej lidze

1

Zdecydowanie za dużo baboli

0

3 pkt podparte dobrą grą nie to co z Levante

5

Owszem Busi zasłużył i to nawet na większą porażke

0

Patrząc na Suareza niema dzis tridente

0

Łudźmy się że po tym meczu będzie jak po Anoeta w zeszłym sezonie

0

Grubo jedziemy jeszcze jeden ?/

0

Przypominam ci że Lewy jest Polakiem i powinieneś byc z niego Dumny

0

Lewy na boisko :d

8

Dobrze że z nami został mam nadzieje że wyjdzie na tym lepiej niż jego brat

5

Tak czytając na chłopski rozum to gośc ma racje

0

Tradycyjny mecz z autobusami tyle w temacie

0

hehe ponownie nasz super bramkarz daje znać o sobie

0

Czy mi się zdaje czy to boisko Romy jakieś małe ??

0

No dobra zamuliło mnie już widze ;)

0

Bez Alby w składzie hmm

0

To chyba bardziej odwrotnie Cr potrzebuje Messiego

0

A Ronaldo na to "niemożliwe"

0

Jest gość, facet ma Jaja brawo !!!!

0

Zasługuje i tyle w temacie .

4

Koń z niego niezły posturą przypomina mi troche Yaya Toure

1

Messi z bramką sezonu :)

1

Pele , Maradona, Zidane czy Figo to i tak nie ta Liga co Messi wg mnie

63

Przykro mi Romario ale od Messiego niema lepszego i chyba juz nie będzie.

31

Musi być co najmniej 2-0 w pierwszej poł. wtedy uwierze bardziej

1

Mam nadzieje tylko że obrona sie pozbiera i nie będzie tak dawać ciała jak to miało miejsce we wtorek

19

Zamiast Ronaldo Neymar powinien być

0

Tu nie chodzi o samego Neymara ale nasze MSN kiedy grają razem mecze ogląda się spokojniej ;) VISCA EL BARCA !!

0

Lipa Suarez bez zmiennika

5

Chyba wolałbym Pique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?