Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To juz wiadomo na kogo trafi real :d
53
Fajnie jakbyśmy walneli brameczke na początku i od razu zgasili ich zapały :)
0
Myśle że jutro też go nie poprawi :)
3
Dokładnie te mecze mogą mieć znaczenie przy przyznawaniu ZP
0
Co to za durna ankieta wogóle
0
Co za Okoń cały muł
0
Spoko jest Rakitić i to w wybornej formie
0
Niema to jak płacić kolesiowi pensje leczenie itp. w sumie za darmo. Zubi rules !!
0
Zmienił zęby ? czy takie foto :d
1
Troche Burak z niego
1
Hala dzieci szaleją :d
0
Spokojnie skoro na ES strzelilismy dwa gole to na CN też coś wejdzie to bardziej niż pewne poz tym City będzie musiało się otworzyć więc nasze MSN coś napewno ukąsi
0
będą się wymieniać
0
hmm Ter Stegen mam nadzieje że to dobry wybór
1
Spokojnie nie chwalmy dnia przed zachodem
1
Ehh chciałbym żeby taka "słaba"frekwencja była na polskich stadionach
0
Ciekawe czy Jamesa wyleczą
1
Panie i Panowie ta BARCA zaczyna wyglądać pięknie grają !!!!
2
Manity niema ale też jest zaje..e !!!
0
Przecież mamy Bana więc po co te wszystkie spekulacje
0
Ale zbytnio nie potrafi prowadzić ;)
9
A my czekamy na Laporte
0
Mam nadzieje że Dani poczeka z decyzją do czasu zmiany zarządu
0
Póki co wszystko idzie ładnie pięknie byle by nie skończyło się jak z R10 lub Robinho
0
Nasza przyszłość !!!
0
Ciekawe czy doczeka na stanowisku do wyborów
0
Cuadrado w Chelsea
0
Śmieć i tyle cały ten raiola
2
zapomniałeś dodać "specjalnie" źle odnotował
0
Co to za różnica kto będzie jak i tak tylko do końca lipca zapewne , a do tego Ban