3

To juz wiadomo na kogo trafi real :d

53

Fajnie jakbyśmy walneli brameczke na początku i od razu zgasili ich zapały :)

0

Myśle że jutro też go nie poprawi :)

3

Dokładnie te mecze mogą mieć znaczenie przy przyznawaniu ZP

0

Co to za durna ankieta wogóle

0

Co za Okoń cały muł

0

Spoko jest Rakitić i to w wybornej formie

0

Niema to jak płacić kolesiowi pensje leczenie itp. w sumie za darmo. Zubi rules !!

0

Zmienił zęby ? czy takie foto :d

1

Troche Burak z niego

1

Hala dzieci szaleją :d

0

Spokojnie skoro na ES strzelilismy dwa gole to na CN też coś wejdzie to bardziej niż pewne poz tym City będzie musiało się otworzyć więc nasze MSN coś napewno ukąsi

0

będą się wymieniać

0

hmm Ter Stegen mam nadzieje że to dobry wybór

1

Spokojnie nie chwalmy dnia przed zachodem

1

Ehh chciałbym żeby taka "słaba"frekwencja była na polskich stadionach

0

Ciekawe czy Jamesa wyleczą

1

Panie i Panowie ta BARCA zaczyna wyglądać pięknie grają !!!!

2

Manity niema ale też jest zaje..e !!!

0

Przecież mamy Bana więc po co te wszystkie spekulacje

0

Ale zbytnio nie potrafi prowadzić ;)

9

A my czekamy na Laporte

0

Mam nadzieje że Dani poczeka z decyzją do czasu zmiany zarządu

0

Póki co wszystko idzie ładnie pięknie byle by nie skończyło się jak z R10 lub Robinho

0

Nasza przyszłość !!!

0

Ciekawe czy doczeka na stanowisku do wyborów

0

Cuadrado w Chelsea

0

Śmieć i tyle cały ten raiola

2

zapomniałeś dodać "specjalnie" źle odnotował

0

Co to za różnica kto będzie jak i tak tylko do końca lipca zapewne , a do tego Ban

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?