Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet fajne. (15 znaków)
0
A w Fifie Lewy ma lepszą note całkowita od Neya bueheheh
0
chyba w fifie :)
3
Wybory powinny byc na poczatku czerwca tak aby nowy zarząd zaczynał wraz z początkiem okienka transferowego
0
wałek goni wałek
0
Dramat co my teraz zrobimy !!
0
Piękno samo w sobie
6
Messi fajnie ręce złożył do kibiców coś w stylu "To dla was"
3
0
Ale jaja gola niema a komenty
1
A kto to wogóle K..rwa jest ten komentator?
0
Bo to jego ulubiona i jedyna znana taktyka na mecz
0
A może to zagrywka Laporty, Messi podgrzeje atmosfere a tu nagle wpada Laporta i mówi " Przekonałem Messiego do pozostania".
0
Wychodzi na to że straciliśmy kolejnego dobrego piłkarza bo nasz trener strzelił focha na niego
0
dzisiejszy mecz to najmniejszy problem gorzej bedzie w niedziele jak bedą baty ze 3-0
0
Kiedy real miał kompleks Barcelony teraz maja Atletico.
0
Na dzisiejszy to możemy zapomniec o czym kolwiek chyba ze puchar gampera :d
2
Fuck chyba się nawale z tej okazji, teraz jeszcze info ze Laporta startuje i jazda!
0
Zubi to na dzień dzisiejszy taki Polski G. Lato kiedyś kochany dziś znienawidzony
3
pisząc z tel nie można
0
A ja bym chciał Xaviego jako grającego trenera przynajmniej do końca sezonu, ciekawe co by z tego wynikło
1
Dobrze gada Polać mu !!!
0
Nie zgodzi się
1
Już lepiej zawalczyć o Kloppa bo on już widąc w Borussi się wypalił choć kiedyś chyba powiedział ze gra Barcy jest nudna.
0
Nie zrobi wczesniejszych wyborów bo normalne ze je przegra a tak jeszcze rok posiedzi i sie nachapie ile trzeba
0
Miałem napisać powinien :-)
1
Powinienem całkowicie juz sobie odpuścić przecież wszyscy wiedzą że jeśli wystartuje Laporta to Bartomeu niema żadnych szans
0
No dobra a kto na jego miejsce jest połowa sezonu i większość trenerów jest zajęta
0
To ja też:p!!!
0
Lucho Lucho Lucho teraz twoja kolej :d