0

Nawet fajne. (15 znaków)

0

A w Fifie Lewy ma lepszą note całkowita od Neya bueheheh

0

chyba w fifie :)

3

Wybory powinny byc na poczatku czerwca tak aby nowy zarząd zaczynał wraz z początkiem okienka transferowego

0

wałek goni wałek

0

Dramat co my teraz zrobimy !!

0

Piękno samo w sobie

6

Messi fajnie ręce złożył do kibiców coś w stylu "To dla was"

3

0

Ale jaja gola niema a komenty

1

A kto to wogóle K..rwa jest ten komentator?

0

Bo to jego ulubiona i jedyna znana taktyka na mecz

0

A może to zagrywka Laporty, Messi podgrzeje atmosfere a tu nagle wpada Laporta i mówi " Przekonałem Messiego do pozostania".

0

Wychodzi na to że straciliśmy kolejnego dobrego piłkarza bo nasz trener strzelił focha na niego

0

dzisiejszy mecz to najmniejszy problem gorzej bedzie w niedziele jak bedą baty ze 3-0

0

Kiedy real miał kompleks Barcelony teraz maja Atletico.

0

Na dzisiejszy to możemy zapomniec o czym kolwiek chyba ze puchar gampera :d

2

Fuck chyba się nawale z tej okazji, teraz jeszcze info ze Laporta startuje i jazda!

0

Zubi to na dzień dzisiejszy taki Polski G. Lato kiedyś kochany dziś znienawidzony

3

pisząc z tel nie można

0

A ja bym chciał Xaviego jako grającego trenera przynajmniej do końca sezonu, ciekawe co by z tego wynikło

1

Dobrze gada Polać mu !!!

0

Nie zgodzi się

1

Już lepiej zawalczyć o Kloppa bo on już widąc w Borussi się wypalił choć kiedyś chyba powiedział ze gra Barcy jest nudna.

0

Nie zrobi wczesniejszych wyborów bo normalne ze je przegra a tak jeszcze rok posiedzi i sie nachapie ile trzeba

0

Miałem napisać powinien :-)

1

Powinienem całkowicie juz sobie odpuścić przecież wszyscy wiedzą że jeśli wystartuje Laporta to Bartomeu niema żadnych szans

0

No dobra a kto na jego miejsce jest połowa sezonu i większość trenerów jest zajęta

0

To ja też:p!!!

0

Lucho Lucho Lucho teraz twoja kolej :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?