0

potrafią i niewiem nawet czy nie lepiej od Messiego

0

Rozumiem ze chciałeś napisać "Najlepszego na świecie" :d

0

Te nowe koszulki to jakieś nieporozumienie

0

Dwa błędnie odgwizdane spalone pomogły wam nie przegrać tego meczu co najmniej dwiema bramkami.

0

oglądałeś mecz ? czyt. sędzia

0

Ale jaja !!!!!!!!!!

0

Mamy nie wygrać ,ustalone w Madrycie.

0

wystarczyło NIE SPRZEDAWAĆ Thiago i byłoby po sprawie

0

Vamos Barca !!!

1

Dokładnie MŚ powinny by c tu punktem odniesienia więc albo Neuer albo Messi

0

Powiem szczerze że cały czas mnie zaskakuje dobry mecz wczoraj rozegrał

0

1 Grudnia ogłoszą finałową trójke a potem znowu głosowanie ?

2

Myśle ze mecz z Sevilla był pewnego rodzaju przełamaniem.

0

Po tym meczu Messi wraca do walki o ZP

0

HAAAAT TRICK !!!!!

0

Juz nieaktualne :/

1

Na CN wystarczy remis i wchodzimy z 1

0

Co Chelsea jedzie z nimi

0

Ajax strzelił !

0

jeszcze troche zgrania i będzie miazga !!

12

W grze Suareza widać przerwe od piłki ale pomalutku pomalutku będzie dobrze !

0

No to jak Manita :d ??

0

Jeeessst w Końcu !!!

0

Co Alba dał ciała

0

I znów brak Montoyi ciekawe czy by go wystawił jakby Alves zlapał kontuzje

4

To z kim Zubi będzie siedział na trybunach ?

4

Ostatnie zdanie jest najlepsze "powróciła radość "!!!

0

W końcu piękna Barca!!!

2

Panowie zaczynamy coś grać w końcu!!

0

I znowu Montoya na trybunach :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?