Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
potrafią i niewiem nawet czy nie lepiej od Messiego
0
Rozumiem ze chciałeś napisać "Najlepszego na świecie" :d
0
Te nowe koszulki to jakieś nieporozumienie
0
Dwa błędnie odgwizdane spalone pomogły wam nie przegrać tego meczu co najmniej dwiema bramkami.
0
oglądałeś mecz ? czyt. sędzia
0
Ale jaja !!!!!!!!!!
0
Mamy nie wygrać ,ustalone w Madrycie.
0
wystarczyło NIE SPRZEDAWAĆ Thiago i byłoby po sprawie
0
Vamos Barca !!!
1
Dokładnie MŚ powinny by c tu punktem odniesienia więc albo Neuer albo Messi
0
Powiem szczerze że cały czas mnie zaskakuje dobry mecz wczoraj rozegrał
0
1 Grudnia ogłoszą finałową trójke a potem znowu głosowanie ?
2
Myśle ze mecz z Sevilla był pewnego rodzaju przełamaniem.
0
Po tym meczu Messi wraca do walki o ZP
0
HAAAAT TRICK !!!!!
0
Juz nieaktualne :/
1
Na CN wystarczy remis i wchodzimy z 1
0
Co Chelsea jedzie z nimi
0
Ajax strzelił !
0
jeszcze troche zgrania i będzie miazga !!
12
W grze Suareza widać przerwe od piłki ale pomalutku pomalutku będzie dobrze !
0
No to jak Manita :d ??
0
Jeeessst w Końcu !!!
0
Co Alba dał ciała
0
I znów brak Montoyi ciekawe czy by go wystawił jakby Alves zlapał kontuzje
4
To z kim Zubi będzie siedział na trybunach ?
4
Ostatnie zdanie jest najlepsze "powróciła radość "!!!
0
W końcu piękna Barca!!!
2
Panowie zaczynamy coś grać w końcu!!
0
I znowu Montoya na trybunach :(