2

Gdzie te czasy kiedy zastanawialiśmy ile Barca wbije goli przeciwnikowi ,a nie czy w ogóle wygramy.

0

Przegramy niestety.

0

powiedzmy sobie szcerze ten sezon na pewno nie będzie WIELKI ale mam nadzieje ze nie będzie też beznadziejny

1

Jak zagramy tak jak z Almeria to będą baty

0

Tak tak sprzedajmy przeciez mamy klasowego PO Douglasa.

2

Guardiola zabierze go do siebie i zrobi z niego prawdziwego PO a nam zostanie "crack" Douglas i dziadek Alves

0

Nie po raz pierwszy trenuje z grupą .

0

Wszystko o jednej porze :/

Polska - Szwajcaria, godz. 20.45

Hiszpania - Niemcy, godz. 20.45

Portugalia - Argentyna, godz. 20.45

0

I co tu oglądać ??

2

nie dla psa kiełbasa !

2

Nie chce ani Mou ani Cr7 chce zobaczyc ponownie wielką Barce która w większości przypadków opiera swój skład na wychowankach , chce Barce która gra pięknie i skutecznie , chce Barce którą będzie podziwiał cały świat , chce Barce gdzie napis "Więcej niż Club" naprawde będzie coś znaczył !!!!

0

A wystarczyło nie sprzedawać Thiago :(

0

oooo beko !!!!

0

Brawo Zubi !!!!!!

0

DRAMAT...Tyle w temacie.

0

powiedzmy ze sie ciesze ale obraz naszej gry DRAMAT

0

Teraz to by nas legia rozniosła

0

Ale będzie łomot od sevilli

0

Lepiej późno niz wcale

0

Ależ Alba to ma speeda

1

No to Messi dawaj jeszcze jedną , a ronaldo rozwali tv w domu :d

0

No Pedro na boisku od razu poczułem się spokojniejszy :d

0

Fajnie jakby wrócił Laporta a na trenera Cruyff :D

1

Liczyłem przed sezonem na 1 trofeum, nie więcej bo skład po zmianach ale teraz jak na to patrze to chyba nic z tego nie wyjdzie.

1

Jak długo jeszcze Messi bedzie wykonywał wolne

1

Cały misterny plan w pizzdu !

0

i tak NIESTETY wygra cr

0

Kiedy wrócą te piękne czasy kiedy to niemal cała Barca była w tym zestawieniu :(

9

Laprty nam trza z powrotem

0

I co jeszcze ? nie róbmy z siebie madrytu !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?