Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdzie te czasy kiedy zastanawialiśmy ile Barca wbije goli przeciwnikowi ,a nie czy w ogóle wygramy.
0
Przegramy niestety.
0
powiedzmy sobie szcerze ten sezon na pewno nie będzie WIELKI ale mam nadzieje ze nie będzie też beznadziejny
1
Jak zagramy tak jak z Almeria to będą baty
0
Tak tak sprzedajmy przeciez mamy klasowego PO Douglasa.
2
Guardiola zabierze go do siebie i zrobi z niego prawdziwego PO a nam zostanie "crack" Douglas i dziadek Alves
0
Nie po raz pierwszy trenuje z grupą .
0
Wszystko o jednej porze :/
Polska - Szwajcaria, godz. 20.45
Hiszpania - Niemcy, godz. 20.45
Portugalia - Argentyna, godz. 20.45
0
I co tu oglądać ??
2
nie dla psa kiełbasa !
2
Nie chce ani Mou ani Cr7 chce zobaczyc ponownie wielką Barce która w większości przypadków opiera swój skład na wychowankach , chce Barce która gra pięknie i skutecznie , chce Barce którą będzie podziwiał cały świat , chce Barce gdzie napis "Więcej niż Club" naprawde będzie coś znaczył !!!!
0
A wystarczyło nie sprzedawać Thiago :(
0
oooo beko !!!!
0
Brawo Zubi !!!!!!
0
DRAMAT...Tyle w temacie.
0
powiedzmy ze sie ciesze ale obraz naszej gry DRAMAT
0
Teraz to by nas legia rozniosła
0
Ale będzie łomot od sevilli
0
Lepiej późno niz wcale
0
Ależ Alba to ma speeda
1
No to Messi dawaj jeszcze jedną , a ronaldo rozwali tv w domu :d
0
No Pedro na boisku od razu poczułem się spokojniejszy :d
0
Fajnie jakby wrócił Laporta a na trenera Cruyff :D
1
Liczyłem przed sezonem na 1 trofeum, nie więcej bo skład po zmianach ale teraz jak na to patrze to chyba nic z tego nie wyjdzie.
1
Jak długo jeszcze Messi bedzie wykonywał wolne
1
Cały misterny plan w pizzdu !
0
i tak NIESTETY wygra cr
0
Kiedy wrócą te piękne czasy kiedy to niemal cała Barca była w tym zestawieniu :(
9
Laprty nam trza z powrotem
0
I co jeszcze ? nie róbmy z siebie madrytu !