Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolejny sezon bez tytułów się niestety szykuje
0
Ney lepiej późno niż wcale
0
Póki Bartomeu będzie rządził to raczej nie
3
To jest jakiś dramat Enrique odbiera mi radość oglądania Barcy
0
Xavi zjedz snickersa
0
Mam wrażenie że jak byśmy grali normalnym składem to wynik byłby odwrotny
2
Chłopaki zakrywają usta i cisną z Le pewnie
2
My Też w sumie
0
Ależ mamy ławke :d
0
buehehehehehehehehe
1
WTF !!!!!!!!!!!!!
3
Niewiem co mnie bardziej dziwi Montoya w pierwszej 11 czy brak Neya i Messiego
0
Buehheheheheh brawo LE Okoń nie trener !!
1
A na WP oczywiście żadnej wzmianki o porażce realu
0
Ojej jak barwnie
0
Koniec yeaaa!!!!!!!!
0
Mam nadzieje że Messi będzie dzis na boisku
1
Spokojnie Perez już dzwoni do LFP "Gdzie jest karny się pytam "
0
Coś miałem przeczucie ze real po przerwie wypadnie z rytmu choć niewiem czy nie za szybko to pisze
0
Młodzi się cieszą
2
Fajna piżama :d
1
Guardiola prezydent , Xavi trener , Puyol dyrektor :d
0
Tylko o dwa lata ??
0
chciałbym :):)
2
Niemożliwe Montoya chyba se zrobie zrzut z ekranu na pamiątke
0
Super wypożyczmy wszystkich !
0
Welcome Back !!
6
i Jak tu cr ma nie zdobyć króla strzelców skoro nabija gole na samych ogórach
0
Kino Parodia komedia niewiem jeszcze jak to nazwać
0
Kolejny sezon bez pucharów się szykuje :(