0

Kolejny sezon bez tytułów się niestety szykuje

0

Ney lepiej późno niż wcale

0

Póki Bartomeu będzie rządził to raczej nie

3

To jest jakiś dramat Enrique odbiera mi radość oglądania Barcy

0

Xavi zjedz snickersa

0

Mam wrażenie że jak byśmy grali normalnym składem to wynik byłby odwrotny

2

Chłopaki zakrywają usta i cisną z Le pewnie

2

My Też w sumie

0

Ależ mamy ławke :d

0

buehehehehehehehehe

1

WTF !!!!!!!!!!!!!

3

Niewiem co mnie bardziej dziwi Montoya w pierwszej 11 czy brak Neya i Messiego

0

Buehheheheheh brawo LE Okoń nie trener !!

1

A na WP oczywiście żadnej wzmianki o porażce realu

0

Ojej jak barwnie

0

Koniec yeaaa!!!!!!!!

0

Mam nadzieje że Messi będzie dzis na boisku

1

Spokojnie Perez już dzwoni do LFP "Gdzie jest karny się pytam "

0

Coś miałem przeczucie ze real po przerwie wypadnie z rytmu choć niewiem czy nie za szybko to pisze

0

Młodzi się cieszą

2

Fajna piżama :d

1

Guardiola prezydent , Xavi trener , Puyol dyrektor :d

0

Tylko o dwa lata ??

0

chciałbym :):)

2

Niemożliwe Montoya chyba se zrobie zrzut z ekranu na pamiątke

0

Super wypożyczmy wszystkich !

0

Welcome Back !!

6

i Jak tu cr ma nie zdobyć króla strzelców skoro nabija gole na samych ogórach

0

Kino Parodia komedia niewiem jeszcze jak to nazwać

0

Kolejny sezon bez pucharów się szykuje :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?