Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A może by tak w tym sezonie zamienić role TS na la liga CB LM ?
0
WHAT WTF !!!???
1
Wina Tuska ;););)
1
A spokojnie sobie mógł z nami zostać i bronić nawet do emerytury ehh..
0
Toż to News dnia !!!
0
yyyy Gimbus ? Zgadłem xD
1
A moze by tak ktoś trenera spytał o zawodników??
0
To chyba dobrze .
1
Najlepsze jest ze kiedy przychodził do Barcy bałem się że będzie samolubną gwiazdeczka w stylu Cr , a okazał się znakomitym partnerem Leo w ataku i , widać ze jest lubiany w zespole
0
hmm nawet chyba zbliżonym do Neymara i Suareza nie gra żaden
0
Oj będzie kara za tą koszulke ! mam nadzieje w postaci Manity :d
1
Najważniejsze że nie w strojach na nowy sezon :p
2
Powinno być "Gracies Xavi & Puyol"
1
Do Zobaczenia !!!!!! Dzięki za wszystko !!!
0
Tryplet ?? NOPE!! Fc Barcelona :d
3
Spokojnie za parę lat wróci jako Mister :d
0
No łaski nie robi w końcu to FC BARCELONA !
0
0
Majster nasz a to dopiero poaczątek !!!!
7
Komentarz usunięty
1
Macki Pereza wciąż działają
2
Jak nam dadzą majstra po 36 kolejkach to zaraz hala dzieci będą pisać że by nas dogonili
2
I tak zapewne real trafi fartem pod koniec meczu i awansują
0
Jeszcze ze dwa , trzy lata i Neymar będzie nr 1 na świecie
1
City mówiło to samo ;)
2
Występ Vermy pewnie zależy od potknięcia realu
1
Osobiście oglądając mecz po bramkach Messiego sam zadawałem sobie pytanie "Co wyprawia ten gość " i zbrakło mi słów jak określic ten piłkarski geniusz choc geniusz to i tak stanowczo "delikatne" określenie
5
Dopiero jak wynik na to pozwoli
1
Jutro wszyscy w barwach BLAUGRANA!!!!
0
MSN!! I tyle w temacie dzisiejszego meczu