0

A może by tak w tym sezonie zamienić role TS na la liga CB LM ?

0

WHAT WTF !!!???

1

Wina Tuska ;););)

1

A spokojnie sobie mógł z nami zostać i bronić nawet do emerytury ehh..

0

Toż to News dnia !!!

0

yyyy Gimbus ? Zgadłem xD

1

A moze by tak ktoś trenera spytał o zawodników??

0

To chyba dobrze .

1

Najlepsze jest ze kiedy przychodził do Barcy bałem się że będzie samolubną gwiazdeczka w stylu Cr , a okazał się znakomitym partnerem Leo w ataku i , widać ze jest lubiany w zespole

0

hmm nawet chyba zbliżonym do Neymara i Suareza nie gra żaden

0

Oj będzie kara za tą koszulke ! mam nadzieje w postaci Manity :d

1

Najważniejsze że nie w strojach na nowy sezon :p

2

Powinno być "Gracies Xavi & Puyol"

1

Do Zobaczenia !!!!!! Dzięki za wszystko !!!

0

Tryplet ?? NOPE!! Fc Barcelona :d

3

Spokojnie za parę lat wróci jako Mister :d

0

No łaski nie robi w końcu to FC BARCELONA !

0

0

Majster nasz a to dopiero poaczątek !!!!

7

Komentarz usunięty

1

Macki Pereza wciąż działają

2

Jak nam dadzą majstra po 36 kolejkach to zaraz hala dzieci będą pisać że by nas dogonili

2

I tak zapewne real trafi fartem pod koniec meczu i awansują

0

Jeszcze ze dwa , trzy lata i Neymar będzie nr 1 na świecie

1

City mówiło to samo ;)

2

Występ Vermy pewnie zależy od potknięcia realu

1

Osobiście oglądając mecz po bramkach Messiego sam zadawałem sobie pytanie "Co wyprawia ten gość " i zbrakło mi słów jak określic ten piłkarski geniusz choc geniusz to i tak stanowczo "delikatne" określenie

5

Dopiero jak wynik na to pozwoli

1

Jutro wszyscy w barwach BLAUGRANA!!!!

0

MSN!! I tyle w temacie dzisiejszego meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?