0

Oj Valdes Valdes coś ty najlepszego zrobił

1

buehehehehe napewno 1 tytułu Laliga przez 7 lat

2

Co tam się dzieje w tym realu to czysta komedia której reżyserem jest Perez a scenariusz pisze Benitez

0

Manita dla Leo musi być ;)

11

Przecież zrobili to na pokaz zobaczyli nasze Trio uśmiechnięte zawsze i wszędzie to stwierdzili "nie będziemy gorsi"

3

I to jest szczera prawda atmosfera w drużynie jest najważniejsza dobitnym tego przykładem jest obecnie też nasza reprezentacja

2

Uwierz mi nie mają umiejętności Munir ma czasem przebłyski

28

Perez się zapali nasi mielibyc wyczochrani

19

Co za gość pewnie bał się że macki pana P. go dosięgną ;)

1

To tylko 3 pkt ,będzie jeszcze rewanż na CN więc niech się Leo leczy spokojnie

8

Bramke i tak pewnie stracimy

0

Drugi Vermalen , oddać za darmo bo tylko kasa na leczenie idzie a pożytek z tego nie duży

0

A jedyny z wychowanków który miał potencjał A.Traore został sprzedany .. żenada

2

Ta kara bardziej należy się temu sędziemu za to że urządził sobie parodie sędziowania

5

Niby ok ale jak Argentyna nie pojedzie na MŚ nie będzie to wcale dobre dla kariery Messiego

6

Sędzia dzisiaj mistrz dawno takiej komedii nie widziałem

1

No to teraz grubo pojechali !

0

Bez naszych Cracków to było do przewidzenia

0

Kurcze nawet nie wiedziałem że ma już 29 lat

1

To nie Rakitic to cała Barca gra fatalnie

0

Szczęście Sprzyja lepszym

7

Niestety nasz zespół na dzień dzisiejszy jest zwykłym "sredniakiem "

6

Zróbmy lige typerów "kto zostanie kontuzjowany w najbliższym meczu "

4

Co Munir Pojechał!!

0

Generalnie nasza gra wygląda słabo ale przypomnijmy sobie jak wyglądał początek zeszłego sezonu

1

A ja czuje że troche za szybko na takie wnioski

0

A gdzie jest Neymar ? Juz nie wspomne o Suarezie

0

Wszystko przez te beznadziejne koszulki ;)

2

Massip do bramki !!

0

też to samo mam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?