Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj Valdes Valdes coś ty najlepszego zrobił
1
buehehehehe napewno 1 tytułu Laliga przez 7 lat
2
Co tam się dzieje w tym realu to czysta komedia której reżyserem jest Perez a scenariusz pisze Benitez
0
Manita dla Leo musi być ;)
11
Przecież zrobili to na pokaz zobaczyli nasze Trio uśmiechnięte zawsze i wszędzie to stwierdzili "nie będziemy gorsi"
3
I to jest szczera prawda atmosfera w drużynie jest najważniejsza dobitnym tego przykładem jest obecnie też nasza reprezentacja
2
Uwierz mi nie mają umiejętności Munir ma czasem przebłyski
28
Perez się zapali nasi mielibyc wyczochrani
19
Co za gość pewnie bał się że macki pana P. go dosięgną ;)
1
To tylko 3 pkt ,będzie jeszcze rewanż na CN więc niech się Leo leczy spokojnie
8
Bramke i tak pewnie stracimy
0
Drugi Vermalen , oddać za darmo bo tylko kasa na leczenie idzie a pożytek z tego nie duży
0
A jedyny z wychowanków który miał potencjał A.Traore został sprzedany .. żenada
2
Ta kara bardziej należy się temu sędziemu za to że urządził sobie parodie sędziowania
5
Niby ok ale jak Argentyna nie pojedzie na MŚ nie będzie to wcale dobre dla kariery Messiego
6
Sędzia dzisiaj mistrz dawno takiej komedii nie widziałem
1
No to teraz grubo pojechali !
0
Bez naszych Cracków to było do przewidzenia
0
Kurcze nawet nie wiedziałem że ma już 29 lat
1
To nie Rakitic to cała Barca gra fatalnie
0
Szczęście Sprzyja lepszym
7
Niestety nasz zespół na dzień dzisiejszy jest zwykłym "sredniakiem "
6
Zróbmy lige typerów "kto zostanie kontuzjowany w najbliższym meczu "
4
Co Munir Pojechał!!
0
Generalnie nasza gra wygląda słabo ale przypomnijmy sobie jak wyglądał początek zeszłego sezonu
1
A ja czuje że troche za szybko na takie wnioski
0
A gdzie jest Neymar ? Juz nie wspomne o Suarezie
0
Wszystko przez te beznadziejne koszulki ;)
2
Massip do bramki !!
0
też to samo mam