0

Szkoda że Barca tak nie pojechała do was może teraz inaczej by to wyglądało

6

"W przypadku awansu Barcelony jeden trudny rywal mniej"
Rozbawiłeś mnie :)

0

Dajcie ludziska jakiś dobry link

1

zamiast na tym etapie sezonu gryźć trawę mam wrażenie że chłopaki juz sobie wszytko odpuścili

0

LE i tak powie że zagraliśmy dobry mecz

1

Za przeproszeniem Pie...licie tak chyba od lutego panie Ter Stegen i cos podnieść się nie możecie

1

Niestety chyba zaczynam żałować że to Bartomeu wygrał ostatnie wybory

0

EEE tam Pazdan :d

0

W dupie mam jego konflikty liczy się dobro ogółu

1

za całą porażke tego sezonu która się szykuje będe winił LE i te jego smieszne rotacje nie mam pojęcia czemu to ma służyć

0

O takim dopingu na CN możemy pomarzyć

0

ale nas jadą niech ten sezon się już skończy

0

Piłkarze powinni sie zbuntować i w ogóle nie wyjść na boisko

0

W końcu ktoś obiektywny, uważam dokładnie tak samo

0

Real gra hu..owo ale stabilnie nie traci punktów z ogórami w przeciwieństwie do nas

0

Mam tak samo już się pogodzilem

0

Lucho chyba ma już wyje..ane tak mi się wydaje

0

Ter stegen też się nie popisał

0

Mi się już od jakiegoś czasu wydaje że nie zasługujemy

0

Tytuł w tym sezonie nie dla nas a druga sprawa że z taką grą nam się nie należy

0

Też się tego boję

0

Co Bayern jedzie z Dortmundem

5

Dramatu niema napewno lepsze niż poziome paski

0

Marzy mi się brameczka Pique na SB

0

Pomyłka to stanowisko jakie zajmuje ten pan

0

Dobry żart też się uśmiałem :d

7

Przecież trener już wybrany ...Unzue

1

Myślę że obaj jesteście w błędzie.

4

James to faktycznie najlepszy przykład bo gość grajek konkretny

2

No to wszystko jasne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?