Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że Barca tak nie pojechała do was może teraz inaczej by to wyglądało
6
"W przypadku awansu Barcelony jeden trudny rywal mniej"
Rozbawiłeś mnie :)
0
Dajcie ludziska jakiś dobry link
1
zamiast na tym etapie sezonu gryźć trawę mam wrażenie że chłopaki juz sobie wszytko odpuścili
0
LE i tak powie że zagraliśmy dobry mecz
1
Za przeproszeniem Pie...licie tak chyba od lutego panie Ter Stegen i cos podnieść się nie możecie
1
Niestety chyba zaczynam żałować że to Bartomeu wygrał ostatnie wybory
0
EEE tam Pazdan :d
0
W dupie mam jego konflikty liczy się dobro ogółu
1
za całą porażke tego sezonu która się szykuje będe winił LE i te jego smieszne rotacje nie mam pojęcia czemu to ma służyć
0
O takim dopingu na CN możemy pomarzyć
0
ale nas jadą niech ten sezon się już skończy
0
Piłkarze powinni sie zbuntować i w ogóle nie wyjść na boisko
0
W końcu ktoś obiektywny, uważam dokładnie tak samo
0
Real gra hu..owo ale stabilnie nie traci punktów z ogórami w przeciwieństwie do nas
0
Mam tak samo już się pogodzilem
0
Lucho chyba ma już wyje..ane tak mi się wydaje
0
Ter stegen też się nie popisał
0
Mi się już od jakiegoś czasu wydaje że nie zasługujemy
0
Tytuł w tym sezonie nie dla nas a druga sprawa że z taką grą nam się nie należy
0
Też się tego boję
0
Co Bayern jedzie z Dortmundem
5
Dramatu niema napewno lepsze niż poziome paski
0
Marzy mi się brameczka Pique na SB
0
Pomyłka to stanowisko jakie zajmuje ten pan
0
Dobry żart też się uśmiałem :d
7
Przecież trener już wybrany ...Unzue
1
Myślę że obaj jesteście w błędzie.
4
James to faktycznie najlepszy przykład bo gość grajek konkretny
2
No to wszystko jasne