0

Bo nasz zarząd to P...Y Florek od razu dał CR miliard Euro a my sie cackamy Ney za 222 Messi bodajże za 300

3

Piłka nożna coraz bardziej staje się cyrkiem aniżeli rywalizacja sportową , juz same zarobki piłkarzy i kwoty za jakie się ich kupuje to jakieś niporozumienie

6

Xavi z Puyolem na ławce trenerskiej .... za wszystko inne zaplacisz karta ...

3

To nie jest i prawdopodobnie nie będzie nasz piłkarz więc niewiem po co ten news

1

Póki nie będziemy mieli kogos konkretnego na środek reszta transferów nic nie zmieni

0

I tak pewnie pójdzie do Realu i tylko go będziemy widzieli

8

Zaczyna mi sie nie podobać taktyka Pepa szuka wzmocnień tylko w Barcelonie

2

Jeśli Iniesta zostanie to i tak będzie to raczej jego ostatni sezon chciałbym aby D. Suarez odpalił i zastąpił Andresa

0

I tyle w temacie , to było do przewidzenia

0

Jeśli dojdzie do tego transferu to na koniec ze wszystkich newsów na ten temat będzie można napisać niezłą telenowelle :d

16

Co do Fabregasa to jeszcze bym polezmizował, jednak sprzedaż Thiago to strzał w dwa kolana

0

Obyś miał racje

1

A nie lepiej włączyć w tą operacje Gomesa ?!

0

Z Ronaldo to jakaś masakra gorzej niż z dzieckiem

0

HEhe mój błąd nie mniej jedna wszystko zostaje w rodzinie ;)

0

Nie trzeba było szukać mieliśmy Rafinie sprzedaż jego to największa wtopa jaka można było zrobić

6

Wystarczyło w uzasadnieniu napisać że " To pilkarze realu a ich nie karamy za Nic"

0

Fifa 18 z Ronaldo na okładce - to pograne :p

28

Jak Piqacz zostanie prezydentem to wojna na lini Barca - Real wejdzie w kolejną faze aż się boje pomyśleć :d

0

Będzie dobrze :)

0

Albo od Pereza :d

0

Zostaje Barca komp, a KSW TV tylko co zrobić z żoną :d

1

Fuck myślałem ze finał w niedziele :/ I jest dylemat KSW czy Finał CDR :/

0

A jakie sukcesy miał Lucho ??

0

Barca sama jest sobie winna wystarczyło jeden mecz sie bardziej przyłożyć choć z drugiej strony mistrzostwo zabrał nam metr piłki w bramce .

0

Gdzie jest Pazdan sie pytam ;)

6

Ja w transfer Suareza tez nie wierzyłem i się udało więc mam nadzieje że tu będzie podobnie ;)

2

Mysle że jednak Vidal ;)

0

Velverde juz pewnie liste potencjalnych zapodał ;)

3

Sprzedanie Alby byłoby tak samo głupią decyzja jaką było sprzedanie Thiago

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?