Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo nasz zarząd to P...Y Florek od razu dał CR miliard Euro a my sie cackamy Ney za 222 Messi bodajże za 300
3
Piłka nożna coraz bardziej staje się cyrkiem aniżeli rywalizacja sportową , juz same zarobki piłkarzy i kwoty za jakie się ich kupuje to jakieś niporozumienie
6
Xavi z Puyolem na ławce trenerskiej .... za wszystko inne zaplacisz karta ...
3
To nie jest i prawdopodobnie nie będzie nasz piłkarz więc niewiem po co ten news
1
Póki nie będziemy mieli kogos konkretnego na środek reszta transferów nic nie zmieni
0
I tak pewnie pójdzie do Realu i tylko go będziemy widzieli
8
Zaczyna mi sie nie podobać taktyka Pepa szuka wzmocnień tylko w Barcelonie
2
Jeśli Iniesta zostanie to i tak będzie to raczej jego ostatni sezon chciałbym aby D. Suarez odpalił i zastąpił Andresa
0
I tyle w temacie , to było do przewidzenia
0
Jeśli dojdzie do tego transferu to na koniec ze wszystkich newsów na ten temat będzie można napisać niezłą telenowelle :d
16
Co do Fabregasa to jeszcze bym polezmizował, jednak sprzedaż Thiago to strzał w dwa kolana
0
Obyś miał racje
1
A nie lepiej włączyć w tą operacje Gomesa ?!
0
Z Ronaldo to jakaś masakra gorzej niż z dzieckiem
0
HEhe mój błąd nie mniej jedna wszystko zostaje w rodzinie ;)
0
Nie trzeba było szukać mieliśmy Rafinie sprzedaż jego to największa wtopa jaka można było zrobić
6
Wystarczyło w uzasadnieniu napisać że " To pilkarze realu a ich nie karamy za Nic"
0
Fifa 18 z Ronaldo na okładce - to pograne :p
28
Jak Piqacz zostanie prezydentem to wojna na lini Barca - Real wejdzie w kolejną faze aż się boje pomyśleć :d
0
Będzie dobrze :)
0
Albo od Pereza :d
0
Zostaje Barca komp, a KSW TV tylko co zrobić z żoną :d
1
Fuck myślałem ze finał w niedziele :/ I jest dylemat KSW czy Finał CDR :/
0
A jakie sukcesy miał Lucho ??
0
Barca sama jest sobie winna wystarczyło jeden mecz sie bardziej przyłożyć choć z drugiej strony mistrzostwo zabrał nam metr piłki w bramce .
0
Gdzie jest Pazdan sie pytam ;)
6
Ja w transfer Suareza tez nie wierzyłem i się udało więc mam nadzieje że tu będzie podobnie ;)
2
Mysle że jednak Vidal ;)
0
Velverde juz pewnie liste potencjalnych zapodał ;)
3
Sprzedanie Alby byłoby tak samo głupią decyzja jaką było sprzedanie Thiago